2 x 4 USB 3.2 Gen 1-delerschakelaar
NieuwUS4324
Hiermee kunt u vier USB randapparaten met een razendsnelle snelheid van 5 Gbps delen tussen twee pc’s door op de drukknop of de poortkeuzeschakelaar op de afstandsbediening te drukken.
- Vier USB-apparaten delen tussen twee computers
- 5 Gbps gegevensoverdracht met USB 3.2 Gen 1
- Snel schakelen via ingebouwde drukknop en afstandsbediening voor poortkeuze
- Compacte behuizing met accentverlichting
- Alle functies
MSRP:Quote Upon Request
MSRP:Quote Upon Request
4 poorten (USB-A + USB-C) delen tussen 2 pc's
De US4324 is een USB 3.2 Gen 1-switch met twee poorten, ontworpen voor het delen van zowel USB-A- als USB-C-apparaten die in moderne werkplekken nodig zijn. Dankzij de InstaSync™-technologie kunt u de controle over maximaal vier USB-randapparaten in een oogwenk tussen twee computers wisselen, waardoor workflows met twee computers soepel, efficiënt en eenvoudig te beheren blijven, terwijl uw bureau overzichtelijk blijft.
Strak.
Compact.
Draagbaar.
Accentverlichting
Blijf in de pas met een stijlvolle gloed
Alle apparaten delen met één druk op de knop
Flexibel ontwerp met voeding via de bus
De switch wordt automatisch ingeschakeld zodra hij op een computer wordt aangesloten. Voor opstellingen met randapparatuur die veel stroom verbruikt, is er een extra USB-C-poort beschikbaar om een voedingsadapter aan te sluiten, waardoor stabiele prestaties en betrouwbaarheid worden gegarandeerd.
Bespaar tijd met 5 Gbps
SuperSpeed-gegevensoverdracht
Wat zit er in de doos?
Neem contact op met onze experts
Als u liever door ATEN wordt benaderd, vul dan het formulier in. Een medewerker neemt dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Inhoud verpakking
- 1 x US4324 2-in-4 USB 3.2 Gen 1-deler
- 2 x USB Type-A naar USB Type-A-kabels
- 1 x afstandsbediening voor poortkeuze
- InstaSync™-technologie
- Snelle USB-omschakeling voor een soepele en ononderbroken gegevensstroom
- Vier USB-apparaten delen tussen twee computers
- Geen gedoe meer met het wisselen van kabels en randapparatuur tussen twee aparte computers
- Gegevensoverdracht van 5 Gbps via USB 3.2 Gen 1
- Met SuperSpeed-overdrachtssnelheden tot 5 Gbps, wat ongeveer tien keer sneller is dan de USB 2.0-standaard, kunnen gebruikers grote bestanden snel en efficiënt overzetten
- Snel omschakelen via de ingebouwde drukknop en de poortkeuzeschakelaar op de afstandsbediening
- Geniet van het gemak waarmee u USB randapparatuur tussen twee systemen kunt wisselen met slechts één druk op de knop op de US4324 of de meegeleverde poortschakelaar
- Compacte behuizing met sfeerverlichting
- Esthetisch aantrekkelijk dankzij de sfeerverlichting en een behuizing die zo compact is dat hij nauwelijks ruimte bezet
- Tijdens het gebruik verwisselbaar
- Hiermee kunt u randapparatuur en computers die op de installatie zijn aangesloten toevoegen of verwijderen zonder dat u de switch hoeft uit te schakelen. Bovendien zijn er geen stuurprogramma’s of Software nodig
- Onafhankelijk van het besturingssysteem
- Compatibel met gangbare besturingssystemen, waaronder Windows, macOS en Linux
| Computerverbindingen | 2 |
| Poort Selecteren | Drukknop / Poortkeuzeschakelaar voor afstandsbediening |
| Connectoren | |
| Computer | 2 x USB Type-A-aansluiting (blauw) |
| Apparaat | 3 x USB Type-A-aansluiting (blauw) 1 x USB Type-C-aansluiting (zwart) |
| Stroom (Optioneel) | 1 x USB Type-C-aansluiting (zwart) |
| Afstandspoort Kiezen | 1 x USB Type-C-aansluiting (zwart) |
| Kabellengte | |
| USB-Kabel | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A naar Type-A-kabel (1,5 m) |
| LED’s | |
| Geselecteerd | 2 (Oranje) |
| Stroom | 2 (Oranje, onderkant) |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 – 40 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 – 60 °C |
| Vochtigheid | 10 – 80 % RV, niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Plastic |
| Gewicht | 0.07 kg ( 0.17 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 14.50 x 5.65 x 1.52 cm (5.71 x 2.22 x 0.6 in.) |
| Kartonnen Partij | 20 pcs |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Relevante producten Alles weergeven
US4324
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART
US4324
2 x 4 USB 3.2 Gen 1-delerschakelaarCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Functies selecteren die u in de vergelijkingstabel wilt zien
Please use link below to share this comparison table
Processing...
