- Producten
- Professionele audio/video
- Video Matrix Switches
- Standaard
-
VM0202H
- VM5808HA
- VM5404HA
- VM0202HB
- VM7584
- VM8584
- VM3250
- VM7824
- VM8824
- VM6404HB
- ATEN Video Matrix Control App
- ATEN Unizon
- VM7904
- VM0808HB
- VM0404HB
- VM-FAN554
- VM1600A
- VM6809H
- VM51616H
- VM7814
- VM8814
- 2X-035G
- 2X-034G
- VM-FAN556
- VM-PWR800
- VM3200
- VM0404HA
- VM7404
- VM7104
- VM7514
- VM8514
- VM8804
- VM7804
- VM8604
- VM7604
- VM3404H
- VM5404H
- VM5808H
- VS0202
2x2 4K HDMI matrixschakelaar
VM0202H
- Verbindt 2 HDMI-bronnen met 2 willekeurige HDMI-schermen
- HDMI (3D, Deep Color, 4k); compatibel met HDCP 1.4
- Max. datasnelheid 10,2 Gbps (3,4 Gbps per laan)
- Meerdere bedieningsmethoden: systeembeheer via drukknoppen op het frontpaneel, IR-afstandsbediening en bediening over RS- 232
- Alle functies



Ideaal om op 2 displays content te beheren
De VM0202H een compacte 2 x 2 matrix switch die compatibel is met HDMI-bron- en display-apparatuur. Elke ingang kan worden geleid naar een willekeurige uitgang waarmee voor u de behoefte wordt verminderd om apparaten of kabels te verplaatsen als u van verschillende HDMI-bronnen content weergeeft op diverse uitgangen. Het is ideaal voor vergaderruimte en klaslokalen, evenals elke andere locatie waar u op verschillende displays tussen 2 verschillende videobronnen wilt schakelen.


Prachtige videokwaliteit met 4K
Met ondersteuning voor resoluties maximaal 4096 x 2160 op 60 Hz (4:2:0) levert de VM0202H briljante videokwaliteit met schitterende details.
Meervoudige besturingsopties voor gemakkelijke bewerking
De VM0202H biedt zowel handmatige als externe besturingsopties om uw bewerkingen te vereenvoudigen. U kunt handmatig, via de drukknoppen op het voorpaneel, ingangen naar uitgangen schakelen en audio-instellingen afstellen. Voor de afstandsbediening voert u eenvoudig plug-and-play uit met de IR-ontvanger en de overeenkomende IR-afstandsbediening. Daarnaast kunt u VM0202H zelfs via RS-232 integreren met uw besturingsinterface van voorkeur.

De VM0202H is een 2 X 2 HDMI Matrix Switch die voldoet aan HDMI-specificatieopties zoals 3D, Deep Color tot 12 bits, en datasnelheden tot 10,2 Gbps. Ontworpen voor de toekomstige trend van high-definition video switching, ondersteunt de VM0202H computer- en videosignalen met resoluties tot 4K.
De VM0202H matrix switch levert hoogprestende routering van 2 HDMI-videobronnen zoals HD camcorders, satellietboxen, HD-DVD spelers, high-definition Blu-ray spelers, home theater PC’s en zelfstandige streaming mediaspelers naar 2 willekeurige HDMI-schermen. Met de afstandsbediening en de handige drukknoppen op het frontpaneel kunt u gemakkelijk door HDMI-bronapparaten en -schermen rollen, terwijl de LED-lampjes op het voorpaneel het bronapparaat voor elk scherm overzichtelijk weergeven.
Inhoud verpakking
- 1x VM0202H 2x2 4K HDMI Matrix Switch
- 1x montagepakket voor rekmontage
- 1x 0AD6-1006-26EG voedingsadapter
- 1x 2XRT-0106G IR-afstandsbediening
- 1x 2XRT-0003G IR-ontvanger
- 1x gebruiksaanwijzing
- Verbindt 2 HDMI-bronnen met 2 willekeurige HDMI-schermen
- HDMI (3D, Deep Color, 4k); compatibel met HDCP 1.4
- Ondersteunt computer- en videoresoluties tot 4K
- Max. datasnelheid 10,2 Gbps (3,4 Gbps per laan)
- Ondersteunt transmissie over lange afstanden tot 15 meter
- Meerdere bedieningsmethoden: systeembeheer via drukknoppen op het frontpaneel, IR-afstandsbediening en bediening over RS- 232
- Consumer Electronics Control (CEC) laat onderling verbonden HDMI-apparaten communiceren met en reageren op één afstandsbediening
- EDID Expert™: selecteert optimale EDID-instellingen voor vloeiend opstarten, kwaliteitsweergave en gebruik van de beste videoresolutie over verschillende schermen
- Ondersteunt ATEN’s Lock Pro™ HDMI-kabelslot voor het vastzetten van HDMI-kabelverbindingen
- Geheel metalen behuizing
- Upgrade van firmware mogelijk
- Kan in rek worden gemonteerd

| Video Invoer | |
| Interface’s | 2 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 5 m |
| Video Uitgang | |
| Interface’s | 2 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 15 m |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 10.2 Gbps (3.4 Gbps Per Strook) |
| Maximale Pixel Klok | 340 MHz |
| Nakoming | HDMI (3D, 4K, Diepe Kleuren) Geschikt voor HDCP 1.4 Controle van de ConsumentenElektronica (CEC) |
| Maximale Resolutie | Tot 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Maximale Afstand | Tot 15 m |
| Controle | |
| USB | 1 x Micro USB F/W upgrade |
| RS-232 | Verbinding: 1 x DB-9 Female (Zwart) Baudsnelheid en protocol: Baudsnelheid: 19200, Data Bits: 8, Stop Bits:1, Gelijkheid: Geen, Stroomregeling: Geen |
| IR | 1 x Mini Stereostekker Female (Zwart) |
| EDID Instellingen | EDID Modus: Standaard / Poort 1 / Remix |
| Kartonnen Partij | 5 stuks |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Gewicht | 0.58 kg ( 1.28 lb ) |
| Behuizing | Metaal |
| Afmetingen (L x B x H) | 20.00 x 7.60 x 4.20 cm (7.87 x 2.99 x 1.65 in.) |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC Stekker (Zwart) |
| Stroomverbruik | DC5V:4.3W:20BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 40°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Gegevensblad
vm0202h_video_matrix_switch_ds_en.pdf (680.45 KB)Handleiding
| Bestandsnaam | Uitgavedatum |
| vm0202h-vm0202hb-user-manual-w.pdf (2.58 MB) | 2023-07-07 |
Snelstartgidsen
vm0202h_video_matrix_switch_qsg.pdf (1.4 MB)cad-tekening
VM0202H-ASM-V02_WEB.pdf (46.95 KB)Firmware
| Beschr. | Ver. | Uitgavedatum | Bestandsnaam |
| Firmware Upgrade | v1.1.103 | 2020-09-09 | vm0202h_v1.1.103.zip |
Let op : Voor verzoeken met betrekking tot firmwareversies die ouder zijn dan drie jaar, verzoeken wij u contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam.
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Compatibele accessoires Alles weergeven
VM0202H
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

