2x4 DVI-HD Ses/Video Matris KVMP™ Anahtarı
Üretimi durdurulduCM0264
- İki DVI bilgisayar, iki HD bilgisayar veya cihaz ve iki ek USB cihazını bağımsız ve eşzamanlı olarak kontrol eden Tek Çift Ekranlı USB konsolu
- Çift Ekran - aynı anda bir ekranda bir bilgisayarı kontrol edin ve diğer ekranda başka bir kaynağı görüntüleyin
- Kullanıcı dostu işlem için Grafiksel Kullanıcı Arayüzü (GUI)
- Yenilikçi masaüstü kontrol özellikleri arasında ekran üzerinden dosya transferi ve kopyala-yapıştır işlevi ile çift ekran modunda imleç kaydırma işlevi bulunur
- Tüm Özellikler

Tek Bir Çift Ekran Konsolundan İki DVI Bilgisayarı ve İki HD Bilgisayarı/Donanımını Kontrol Edin
CM0264 2x4 DVI-HD Ses/Görüntü Matrisi KVMP™ Anahtar Çift Ekran Konsolu, biri DVI ekran ve biri HD ekranı destekleyerek kullanıcıların USB klavye, USB fare, HD ekran ve DVI ekran içeren tek bir konsoldan 4 bilgisayara/donanıma erişmelerini sağlar. Bir USB hubi olarak her bilgisayarın bağlı çevre birimlerine birer birer erişmesine izin verir.
Benzersiz tasarımı ve inovatif özellikleriyle CubiQ™ CM0264 2x4 DVI-HD Ses/Görüntü Matris KVMP™ Anahtar, SOHO ortamı için hem stil hem de işlevsellik sunar. İki adet HD ve iki adet DVI özellikli bilgisayar arasında sorunsuz geçiş yapmanızı sağlayan cihaz, tek bir çift ekranlı konsoldan USB çevre birimlerini ve yüksek çözünürlüklü sesi paylaşmanıza imkan tanır; bu özelliğiyle multimedya uygulamaları için idealdir ve masaüstü için yer tasarrufu sağlayan, akıcı KVM teknolojisi sunar.
Paket İçeriği
- 1x CM0264 2x4 DVI-HD Ses/Görüntü Matris KVMP™ Anahtarı
- 2x Özel HD KVM Kablosu Seti
- 2x Özel DVI-D KVM Kablosu Seti
- 1x Güç Adaptörü
- 1x USB-PS/2 Dönüştürücü
- 1x Ayak Pedleri Seti (4 adet)
- 1x Kullanım Kılavuzu
- İki DVI bilgisayar, iki HD bilgisayar veya cihaz ve iki ek USB cihazını bağımsız ve eşzamanlı olarak kontrol eden Tek Çift Ekranlı USB konsolu
- Çift Ekran - aynı anda bir ekranda bir bilgisayarı kontrol edin ve diğer ekranda başka bir kaynağı görüntüleyin
- Kullanıcı dostu işlem için Grafiksel Kullanıcı Arayüzü (GUI)
- Yenilikçi masaüstü kontrol özellikleri arasında ekran üzerinden dosya transferi ve kopyala-yapıştır işlevi ile çift ekran modunda imleç kaydırma işlevi bulunur
- 2 bağlantı noktalı USB 2.0 hub; USB 2.0 özelliklerine tam uyumlu
- KVM, USB çevresel ve ses odaklarının bağımsız olarak geçiş yapılabilmesi
- Bilgisayar seçimi için ön panel düğmeleri, kısayol tuşları ve GUI üzerinden
- HDMI uyumlu; HDCP uyumlu
- Dolby True HD ve DTS HD Master Audio desteği
- Üstün video kalitesi - 1920 x 1200' e (DVI Tek Bağlantı) kadar, 1080p (HDMI)
- Geniş ekran çözünürlüklerini destekler
- Çok platformlu destek - Windows, Linux ve Mac
- İmleç Kaydırma İşlevi - çift ekran modunda fare imleci her iki ekranda da ileri geri hareket ederek KVM odak değişimini sağlar
- Video DynaSync™ - Özel ATEN teknolojisi, başlangıç ekranı sorunlarını ortadan kaldırır ve bağlantı noktaları arasında geçiş yaparken çözünürlüğü optimize eder
- Güç algılama - bilgisayarlardan biri kapatıldığında, CM0264 otomatik olarak etkin olan diğer bilgisayara geçer
- Konsol klavye bağlantı noktası emülasyonu/geçişi özelliği çoğu oyun/multimedya klavyesini destekler
- Hata olmadan başlatma için tam klavye emülasyonu
- Mac klavye desteği ve emülasyonu*
- Tüm bilgisayarları ve HDMI cihazlarını izlemek için Otomatik Tarama Modu
- Yazılım Güncellenebilir
* 1. PC klavye kombinasyonları Mac klavyelerini taklit eder.
2. Mac klavyeleri sadece kendi bilgisayarlarıyla çalışır

| Bilgisayar Bağlantıları | 4 |
| Bağlantı Noktası Seçimi | Hotkey, GUI, İtme düğmesi, Fare imleci kaydırması |
| Bağlantı noktaları | |
| Konsol Bağlantı Noktaları | Arka panel: 2 x USB Tip A Dişi (Siyah) 1 x DVI-I Dişi (Beyaz) 1 x HD Dişi (Siyah) Yeşil renkli 2 x Mini Stereo Jak Dişi (1 x ön, 1 x arka) Pembe renkli 2 x Mini Stereo Jak Dişi (1 x ön, 1 x arka) |
| KVM Bağlantı Noktaları | 4 x USB Tip B Dişi (Beyaz) 2 x HD Dişi (Siyah) 2 x DVI-I Dişi (Beyaz) 4 x Mini Stereo Jak Dişi (Yeşil) 4 x Mini Stereo Jak Dişi (Pembe) |
| Güç | 1 x DC Jack (Siyah) |
| USB Hub | 2 x USB Tip A Dişi (Beyaz; 1 x ön panel; 1 x arka panel) |
| Anahtarlar | |
| Seçilen | 5 x Basın düğmesi |
| LED'ler | |
| KVM | 5 (Turuncu/Yeşil) |
| Ses | 5 (Yeşil) |
| USB | 5(Yeşil) |
| Emülasyon | |
| Klavye / Fare | USB |
| Video | 1080p (HDMI) / 1920 x 1200 (DVI) |
| Tarama Aralığı | 1 - 99 sn. (Varsayılan: 5 sn) |
| Güç Tüketimi | DC5.3V, 10W Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60°C |
| Nem | 0-80% RH, Yoğunlaşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.86 kg (1.89 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 26.00 x 7.73 x 4.20 cm (10.24 x 3.04 x 1.65 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
cm0264_kvm_switch_ss_en.pdf (3.09 MB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| cm0264-user-manual-w.pdf (2.85 MB) | 2023-08-18 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
cm0264_kvm_switch_qsg.pdf (4.43 MB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.1.102 | 2014-06-24 | cm0264_v1.1.102.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
CM0264
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

