- Bir HDMI görüntüsünün dört HDMI ses/görüntü kaynağına bağlanmasına izin verir
- HDMI (3D, Derin Renk)
- Üstün video kalitesi - 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920x1080) HDTV çözünürlükleri; VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600x1200) ve WUXGA (1920x1200)
- Yüksek kaliteli sistem kontrolü için dahili çift yönlü RS-232 seri uzak bağlantı noktası
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al




MSRP:Teklif Al
VS481A 4 Port HDMI Anahtarı, HDMI görüntü cihazınızı hızlı ve kolay bir şekilde 4 HDMI giriş kaynağıyla paylaşmanıza olanak tanır. VS481A, DVD oynatıcılar, Uydu alıcıları, Dijital Video Kameralar gibi dijital cihazlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. VS481A, istenen giriş kaynağını uzaktan kumanda ünitesi ve anahtar üzerindeki düğmeler aracılığıyla seçmenize olanak tanır.
Paket İçeriği
- 1x HDMI Anahtarı
- 1x HDMI Kablosu (1.8m/6ft)
- 1x IR Uzaktan Kumanda Ünitesi
- 1x Güç Adaptörü
- 1x Kullanım Talimatları
- Bir HDMI görüntü ve ses kaynağının dörtüne kadar bir HDMI görüntü birimine bağlanmasına izin verir
- Uzaktan kumanda veya ön panel düğmeleri kullanılarak görüntü ve ses kaynakları arasında geçiş yapılabilir
- Üstün video kalitesi - 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920x1080); VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600x1200) ve WUXGA (1920x1200) HDTV çözünürlükleri
- HDMI (3D, Derin Renk)
- Dolby True HD ve DTS HD Master Audio desteği
- En fazla 60 Hz yenileme hızı
- Uzun mesafe iletimi - 15m'ye kadar (24 AWG)
- Yüksek kaliteli sistem kontrolü için yerleşik çift yönlü RS-232 seri uzak erişim bağlantı noktası
- Power On Detection – HDMI kaynak cihazlarından biri kapatıldığında, VS481A otomatik olarak etkin olan diğer cihaza geçer
- Yazılım kurulumu gerekmez, tak ve çalıştır
- DDC Uyumlu
- HDCP 1.4 uyumlu
- 1080p görüntü desteğini sağlamak için 2.25 Gbps'ye kadar sinyal hızları
- Tüm metal kasa
- Video kaynak cihazlarının LED göstergesi
- Ev sinema sisteminize dört HDMI girişi eklemenin kolay ve uygun maliyetli bir yoludur
* Not: VS481A AP ve GUI işletim talimatları ATEN web sitesinden indirilebilir (www.aten.com)

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 4 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 3m @1920x1080@60 (4:4:4) |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 15m @1920x1080@60 (4:4:4) |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Lane başına 2.25 Gbps (6.75 Gbps) |
| Maks. Piksel Saati | 225 MHz |
| Uygunluk | HDMI (3D, Derin Renk) HDCP Uyumlu Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC) |
| Maks. Çözünürlük | 1080p'ye kadar |
| Kontrol | |
| RS-232 | Bağlantı Noktası: 1 x DB-9 Dişi (Siyah) Baud Hızı ve Protokol: Baud Hızı: 19200, Veri Bitleri: 8, Dur Bitleri: 1, Teklik: Yok, Akış Kontrolü: Yok |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Güç Tüketimi | DC5.3V:1.87W:9BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60°C |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.47 kg (1.04 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 20.00 x 8.27 x 2.50 cm (7.87 x 3.26 x 0.98 in.) |
| Kutu Miktarı | 10 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Başarı Hikayeleri
![]() |
Git
| HDMI Solutions |
Veri tablosu
vs481a_video_switch_ss_en.pdf (1.03 MB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| vs481a_um_w_2021-01-13.pdf (313.05 KB) | 2021-01-13 |
| VS481A-IR Command-s_2013-08-30.pdf (25.65 KB) | 2013-08-30 |
| vs481a-rs-232-s_2012-10-09.pdf (447.53 KB) | 2012-10-09 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
vs481a_video_switch_qsg.pdf (2.98 MB)CAD Çizimi
VS481A-ASM-V02_WEB.pdf (26.13 KB)Yazılım ve Sürücüler
| İşletim Sistemi | Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Diğer | ||||
| Windows | RS-232 Control Tool | v1.0.064 | 2012-08-16 | vs481a_rs-232_controltool_v1.0.064.zip |
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
Uyumlu Aksesuarlar Hepsini Gör
VS481A
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

VS481A
4'lü HDMI AnahtarıCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...

