VGA/Ses'ten HDMI Dönüştürücü
VC180
MSRP:Teklif Al
- VGA sinyallerini HDMI çıkışına dönüştürür
- Analog stereo ses girişini destekler
- İki farklı güç kaynağını destekler: VGA bağlantı noktası veya güç adaptörü (VGA bağlantı noktası yeterli güç sağlayamadığında)
- Üstün video kalitesi - 1080p'ye kadar, WUXGA
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al

VC180, stereo ses kalitesinde bir HDMI çıkış ekranında VGA kaynak verilerini görüntülemenizi sağlayan bir VGA'dan HDMI Dönüştürücüdür. VGA bağlantı noktasından veya güç adaptöründen çift güç kaynağı kullanır. VC180, gücünü VGA bağlantı noktasından alır. Ancak kaynak cihazınız güç sağlayamıyorsa, VC180'i bir güç kaynağına bağlamak için güç adaptörünü kullanın. VC180, kurulumu kolay, esnek ve pratik olan kompakt bir üründür ve herhangi bir yazılım gerektirmez. Sadece donanım bağlantılarını yapın ve deneyimin tadını çıkarın.
Paket İçeriği
- 1x VC180 VGA to HDMI Dönüştürücü with Ses
- 1x Güç Adaptörü
- 1x Kullanım Talimatları
- VGA sinyallerini HDMI çıkışına dönüştürür
- Analog stereo ses girişini destekler
- Üstün video kalitesi - 1080p'ye kadar, WUXGA
- Ekran Konumu Düğmesi - ekran konumu ayarları her çıkış çözünürlüğü için saklanabilir
- Çok platformlu destek - Windows ve Mac
- VGA bağlantı noktası veya güç adaptörü (VGA bağlantı noktası yeterli güç sağlayamadığında) olmak üzere çift güç kaynağını destekler
- Video giriş sinyallerini otomatik olarak algılar
- LED gösterge
- HDMI uyumlu
- Kompakt ve hafif
- Yazılım gerektirmez - Uyumsuzluk ve kurulum sorunlarını ortadan kaldırır

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x HDB-15 Dişi (Mavi) |
| Empedans | 75 Ω |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Video | |
| Maks. Piksel Saati | 165 MHz |
| Maks. Çözünürlük | 1080p'ye kadar |
| Ses | |
| Giriş | 1 x Mini Stereo Jack Dişi (Yeşil) |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Güç Tüketimi | DC5V:2.62W:12BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50 ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60 ºC |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondensiz |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.16 kg ( 0.35 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 7.90 x 7.81 x 2.44 cm (3.11 x 3.07 x 0.96 in.) |
| Kutu Miktarı | 20 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vc180_converter_ds_en.pdf (914.98 KB)Hızlı Başlangıç Kılavuzu
VC180-VGA-to-HDMI-Converter-with-Audio-qsg.pdf (1.68 MB)CAD Çizimi
VC180-ASM-V02_WEB.pdf (26.84 KB)Compatible Products Hepsini Gör
- Video Anahtarları
- Video Dağıtıcılar
- Sunum Anahtarları
- Video Matris Anahtarları
- Video Uzatıcılar
- Video Duvarı İşlemcileri
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Kabinet KVM Anahtarları
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
VC180
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

VC180
VGA/Ses'ten HDMI DönüştürücüCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...



