Mini DisplayPort'tan HDMI Adaptörü
VC980
- VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA ve 1920x1200(PC) / 1080p(HDTV) çözünürlüklerini destekler
- Dolby True HD ve DTS HD Master Audio'yu destekler
- Ses etkin
- MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini ve Mac Pro dahil Mac ürünlerini destekler
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al

MSRP:Teklif Al


Tak ve çalıştır
Kurulum yazılımı veya sürücülere gerek yok. VC980, Mini DisplayPort girişlerini HDMI çıkışlı ekranlara bağlamak için mükemmel bir çözümdür.
Tak ve çalıştır
Bize Ulaşın
Bu ürün için teklif alın veya satış uzmanlarımızla iletişime geçin
Teklif Al
Satışla İletişime Geçin Üstün Video Çözünürlüğü

Uzmanlarımızla Konuşun
Sizi aramamızı tercih ederseniz, lütfen formu doldurun ve bir temsilci en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Paket İçeriği
- 1x VC980 Mini DisplayPort to HDMI Adaptör
Mini DisplayPort'tan HDMI'ye dönüştürücü adaptör, Mini DisplayPort'a sahip bir cihazı HDMI bağlantılı bir ekrana bağlamanızı sağlar.
Adaptör, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini ve Mac Pro dahil olmak üzere Mac serisi ürünler için mükemmeldir.
- Mini DisplayPort sinyallerini HDMI çıkışına dönüştürür
- VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA ve 1920x1200(PC) / 1080p(HDTV) çözünürlüklerini destekler
- Mac ürünlerini destekler: MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini ve Mac Pro
- Dolby True HD ve DTS HD Master Audio'yu destekler
- Yazılım veya sürücü kurulumu gerekmez
- Ses özelliği etkindir
- DisplayPort 1.2a uyumludur

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x Mini DisplayPort Erkek (Beyaz) |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Video | |
| Maks. Piksel Saati | 165 MHz |
| Maks. Çözünürlük | 1920 x 1200'ye kadar |
| Ses | |
| Çıktı | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50 ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60 ºC |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondenssiz |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Plastik |
| Ağırlık | 0.03 kg (0.07 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 19.00 x 2.10 x 1.11 cm (7.48 x 0.83 x 0.44 in.) |
| Kutu Miktarı | 40 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vc920_960_980_converter_ss_en.pdf (772.7 KB)Hızlı Başlangıç Kılavuzu
vc920-vc980-converter-qsg-bsmi.pdf (246.07 KB)Compatible Products Hepsini Gör
- Sunum Anahtarları
- Video Uzatıcılar
- Video Duvarı İşlemcileri
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- KVM Uzatıcılar
- LCD KVM Anahtarları / Konsolları
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VC980
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

VC980
Mini DisplayPort'tan HDMI AdaptörüCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
