4K DisplayPort'tan HDMI Aktif Adaptör
VC986
- Aktif adaptör – video kaynağı çift modlu DisplayPort (DP++) desteklemese bile stabil video sinyali dönüşümünü sağlayan gelişmiş bir çipe sahiptir*
- VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA, 1080p ve 4K UHD'ye kadar çözünürlükleri destekler
- AMD Eyefinity™ Teknolojisi'ni (çoklu ekran kurulumları) destekler
- Ses desteklenir
- Tüm Özellikler




Tak ve çalıştır
4K destekler

Bize Ulaşın
Bu ürün için teklif alın veya satış uzmanlarımızla iletişime geçin

Üstün Sinyal Kalitesi
AMD Eyefinity Uyumlu

Uzmanlarımızla Konuşun
Eğer ATEN yetkilisinin sizinle iletişime geçmesini tercih ederseniz, lütfen formu doldurun, bir temsilci en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Paket İçeriği
- 1x VC986 4K DisplayPort'tan HDMI Aktif Adaptör
VC986, Mini DisplayPort/DisplayPort çıkış cihazınızı 4K TV veya diğer bir ekrana HDMI girişi aracılığıyla bağlamanıza olanak tanıyan aktif bir DisplayPort'tan HDMI adaptördür.
ATEN VC986, video kaynağı çift modlu DisplayPort (DP++)'yu desteklemediğinde bile stabil video sinyali dönüşümünü sağlayan gelişmiş çiplere sahip bir aktif adaptördür.* Ayrıca 4K çözünürlüklere kadar destek sunması, bu adaptörü yüksek performanslı bir sinyal dönüşüm çözümüne ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal hale getirir.
Not:
* Çift modlu DisplayPort (DP++), DisplayPort sinyalini doğrudan HDMI veya DVI sinyallerine işleyebilir.
* VC986 yalnızca DisplayPort sinyallerini HDMI çıkışına dönüştürebilir, tersi geçerli değildir.
- DisplayPort sinyallerini HDMI çıkışına dönüştürür
- VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA, 1080p ve 4K UHD çözünürlüklerini destekler
- Aktif adaptör – video kaynağı çift modlu DisplayPort (DP++)'yu desteklemediğinde bile stabil video sinyali dönüşümünü sağlayan gelişmiş bir çipe sahiptir*
- AMD Eyefinity™ Teknolojisi'ni (çoklu ekran kurulumları) destekler
- Audio desteklidir
- Yazılım veya sürücü kurulumu gerekmez

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x DisplayPort Erkek (Beyaz) |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Video | |
| Maks. Piksel Saati | 297 MHz |
| Maks. Çözünürlük | 3840x2160@30Hz, 1920 x 1200@60Hz. |
| Uygunluk | DP1.2a, HDMI (3D, Derin Renk, 4K), HDCP 1.3 |
| Ses | |
| Çıktı | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50 ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60 ºC |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.04 kg (0.09 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 18.00 x 4.50 x 1.50 cm (7.09 x 1.77 x 0.59 in.) |
| Kutu Miktarı | 40 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vc981_986_986b_converter_ds_en.pdf (675.66 KB)Compatible Products Hepsini Gör
- Video Anahtarları
- Video Dağıtıcılar
- Sunum Anahtarları
- Video Uzatıcılar
- Video Duvarı İşlemcileri
- Limanlar ve Anahtarlar
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Kabinet KVM Anahtarları
- Güvenli KVM Anahtarları
- Kablo KVM Anahtarları
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- KVM Uzatıcılar
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
- LCD KVM Anahtarları / Konsolları
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VC986
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

