2'li DVI Dual Bağlantı/Ses Splitter
VS172
MSRP:Teklif Al
- DVI uyumlu iki monitöre veya projektöre DVI ses/video sunar
- Üstün video kalitesi - 2K çözünürlüğü de içeren 2560 x 1600 @ 60 Hz'ye kadar (2048 x 2048 @ 60 Hz)
- RS-232 Zincir Kontrolü – DVI Kablosu aracılığıyla kademeli cihazları kontrol etmek için RS-232 komutlarını kullanın
- Ses etkin
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
Ses ile birlikte DVI kalitesinde video sunan VS172 2 Bağlantı Noktalı DVI Çift Bağlantı Sesli Splitter, ses/video kaynağından sinyal alır ve bunları iki ses/video çıkışına kopyalar. Bu video splitter, ek iletim gücü ve daha hızlı yenileme hızları için yüksek bant genişliği kapasitesi sunan çift bağlantı teknolojisi kullanır ve bu sayede 2560 x 1600'e kadar görüntü çözünürlüklerinin daha iyi video kalitesini sağlar.
Arka panelde bulunan dahili çift yönlü RS-232 bağlantı noktası, splitter'ın tam sistem entegrasyonu için bir Kontrol Ünitesi, PC ve/veya ev otomasyonu/ev sinema yazılım paketi aracılığıyla kontrol edilebilmesini sağlar.
VS172 kolay kullanıma sahiptir ve üç seviyeye kadar kaskatlanabilir, 8 monitöre kadar olan bağlantıları yönetebilir, bu da onları şu tür durumlar için ideal çözüm haline getirir:
a) Halka video bilgisi yayını (haber başlıkları, borsa fiyatları, hava yolu ve tren tarifeleri vb.)
b) Şirket eğitim tesisleri
c) Sınıf içi eğitim
Paket İçeriği
- 1x VS172 2'li DVI Dual Bağlantı Noktalı Sesli Splitter
- 1x Güç Adaptörü
- 1x Kullanıcı Talimatları
- Çoklu DVI uyumlu monitörlere veya projektörlere DVI ses/video sunar
- Üstün video kalitesi - 2560 x 1600 @ 60 Hz'ye kadar, 2K çözünürlüğü de içerir (2048 x 2048 @ 60 Hz)
- 3 seviyeye kadar kaskadlanabilir - 8 video sinyaline kadar sağlar
- Ses özellikli
- Komut kontrolleri için RS-232 seri bağlantı noktası içerir
- RS-232 Zincir Kontrolü - DVI Kablosu aracılığıyla kaskadlanmış cihazları kontrol etmek için RS-232 komutlarını kullanın
- EDID Uzmanı - RS-232 aracılığıyla en uygun EDID ayarlarını seçer
Not:
* VS172 AP ve GUI işlem talimatları ATEN web sitesinden indirilebilir (www.aten.com)
** HDCP desteklenmez.

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x DVI-D Dişi (Beyaz) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 1.8 m |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 2 x DVI-D Dişi (Beyaz) |
| Empedans | 100 Ω |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Lane başına 2.25 Gbps (toplamda 13.5 Gbps) |
| Maks. Piksel Saati | 225 MHz |
| Maks. Çözünürlük | 2560 x 1600'a kadar |
| Maks. Mesafe | 5 metreye kadar |
| Ses | |
| Giriş | 1 x Mini Stereo Jack Dişi (Yeşil) |
| Çıktı | 2 x Mini Stereo Jack Dişi (Yeşil) |
| Kontrol | |
| RS-232 | Bağlantı noktası: 1 x DB-9 Dişi (Siyah) Baud hızı ve protokol: Baud Hızı: 19200, Veri Bitleri: 8, Dur Bitleri: 1, Teklik: Yok, Akış Kontrolü: Yok |
| EDID Ayarları | EDID Modu:Varsayılan / Bağlantı Noktası 1 / Otomatik |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Güç Tüketimi | DC5.3V:3.6W:17BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60°C |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.68 kg ( 1.5 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 21.00 x 8.80 x 5.55 cm (8.27 x 3.46 x 2.19 in.) |
| Kutu Miktarı | 5 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vs172_174_video_splitter_ss_en.pdf (1.37 MB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| vs172-vs174_um_w_2020-05-19.pdf (1.31 MB) | 2020-05-19 |
| vs172-174-rs-232-s_2012-09-26.pdf (691.35 KB) | 2012-09-26 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
VS172-VS174-2-4-Port-DVI-Dual-Link-Splitter-with-Audio-qsg.pdf (5.97 MB)CAD Çizimi
VS172-ASM-V02_WEB.pdf (70.85 KB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.1.103 | 2021-06-30 | vs172_v1.1.103.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Yazılım ve Sürücüler
| İşletim Sistemi | Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Diğer | ||||
| Windows | RS-232 Control Tool | v1.0.064 | 2014-03-04 | vs172_174_rs-232_controltool_v1.0.064.zip |
| Windows | RS-232 Control Tool | v1.0.063 | 2012-11-15 | vs172_174_rs-232_controltool_v1.0.063.zip |
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VS172
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

VS172
2'li DVI Dual Bağlantı/Ses SplitterCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...

