4'lü Bağlantı True 4K HDMI Splitter
VS184B
- Tek bir HDMI kaynağını aynı anda dört HDMI ekrana bağlar
- HDMI (3D, Deep Color, 4K) ve HDCP 2.2 uyumlu
- Maksimum 600 MHz piksel saat hızı
- Uzun mesafe iletim: 15 m’ye kadar (1920×1200) / 5 m (True 4K) *
- Tüm Özellikler




VS184B Gerçek 4K HDMI Splitter, aynı anda dört ekrana dijital yüksek çözünürlüklü video kaynağı göndermek isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür. DVD oynatıcılar, uydu alıcıları ve tüm HDMI monitörler, ekranlar, projektörler veya televizyonlar gibi tüm HDMI uyumlu ekipmanları destekler.
VS184B Gerçek 4K HDMI Splitter, HDMI 2.0 uyumlu olup 60Hz'de 4K (4:4:4) çıkış sağlar ve çoklu akışlı sesi destekleyerek ev sineması uygulamalarında tüm HDMI görüntü birimleriyle kullanım için etkilidir, ayrıca kurumsal, eğitim ve ticari ortamlarda da kullanılabilir.
Paket İçeriği
- 1 x VS184B 4 Port Gerçek 4K HDMI Splitter
- 1 x Güç adaptörü
- 1 x HDMI kablosu
- 1 x Kullanım Talimatları
ATEN VS184B True 4K HDMI Splitter, tek bir dijital yüksek çözünürlüklü video kaynağını aynı anda dört ekrana göndermek için ideal bir çözümdür. DVD oynatıcılar, uydu alıcıları, HDMI monitörler, projektörler ve TV’ler gibi tüm HDMI cihazlarıyla uyumludur.
HDMI 2.0 uyumlu olan bu splitter; 4K @ 60Hz (4:4:4) çözünürlük, HDR kalitesinde görüntü ve çoklu ses desteği ile hem ev sineması hem de kurumsal, eğitim ve ticari kullanım senaryolarında yüksek performans sağlar.
- Tek bir HDMI kaynağını aynı anda dört HDMI ekrana bağlar
- HDMI (3D, Deep Color, 4K) ve HDCP 2.2 uyumlu
- HDR10+ desteği
- Maksimum 4096 × 2160 / 3840 × 2160 @ 60Hz (4:4:4) çözünürlük
- Uzun mesafe iletim: 15 m (1920×1200) / 5 m (True 4K)*
- Maksimum 600 MHz piksel saat hızı
- Maksimum 18 Gbps veri hızı (6 Gbps/lane)
- LELED ile güç ve kaynak cihaz durumu göstergesi
- EDID Expert™ – Selects optimum EDID settings for smooth power-up, high-quality display and use of the best video resolution via EDID DIP Switch, allowing users to effortlessly switch among Port 1, Default, and Auto
- Tak-çalıştır: yazılım kurulumu gerektirmez
*Not: ATEN 2L-7D02H-1 kablosu ile uyumludur.

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 4K@60Hz (4:4:4) için 5m |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 4 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 4K@60Hz (4:4:4) için 5m |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Lane başına 6 Gbps olmak üzere 18 Gbps |
| Maks. Piksel Saati | 600 MHz |
| Uygunluk | HDMI 2.0 (3D, Derin Renk, 4K); HDCP 2.2 Uyumlu |
| Maks. Çözünürlük | 60Hz'de 4096 x 2160 / 3840 x 2160'e kadar (4:4:4) |
| Ses | |
| Giriş | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Çıktı | 4 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Güç Tüketimi | DC5V:4.84W:23BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-40 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60 °C |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.48 kg ( 1.06 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 20.00 x 8.00 x 2.50 cm (7.87 x 3.15 x 0.98 in.) |
| Kutu Miktarı | 20 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vs182b_184b_splitter_ds_en.pdf (760.19 KB)Hızlı Başlangıç Kılavuzu
vs182b-184b-splitter-qsg.pdf (1.1 MB)CAD Çizimi
vs184b-ASM-V02_WEB.pdf (41.52 KB)Compatible Products Hepsini Gör
- Video Dönüştürücüler
- Video Uzatıcılar
- Video Anahtarları
- Video Matris Anahtarları
- Sunum Anahtarları
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Kablo KVM Anahtarları
- KVM Uzatıcılar
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- Video Dağıtıcılar
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VS184B
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN


