- Ürünler
- Profesyonel Ses/Video
- Video Matris Anahtarları
- Standart
-
VM0404HA
- VM5808HA
- VM5404HA
- VM0202HB
- VM8584
- VM7584
- VM3250
- VM7824
- VM8824
- VM6404HB
- ATEN Video Matrix Control App
- ATEN Unizon
- VM7904
- VM0808HB
- VM0404HB
- VM-FAN554
- VM1600A
- VM6809H
- VM51616H
- VM7814
- VM8814
- VM0202H
- 2X-035G
- 2X-034G
- VM-FAN556
- VM-PWR800
- VM3200
- VM7404
- VM7104
- VM7514
- VM8514
- VM8804
- VM7804
- VM8604
- VM7604
- 2X-026G
- 2X-027G
- VM3404H
- VM5404H
- VM5808H
- VS0202
4x4 4K HDMI Matris Anahtarı
VM0404HA
- Herhangi 4 HDMI kaynağını 4 HDMI görüntüsüne bağlar
- 30 Hz (4:4:4) ve 60 Hz (4:2:0) yenileme hızlarıyla UHD (3840 x 2160) ve DCI (4096 x 2160) dahil 4K çözünürlükleri destekler
- Kusursuz 4K çıkışı için 3.4 Gbit'e kadar sinyal hızları
- Çoklu Kontrol Yöntemleri – ön panel düğmeleri, kızılötesi uzaktan kumanda ve RS-232 kontrolü aracılığıyla sistem yönetimi
- Tüm Özellikler


ATEN VM0404HA 4x4 4K HDMI Matris Anahtarı, UHD (3840 x 2160) ve DCI (4096 x 2160) çözünürlüklerini ve sırasıyla 30 Hz (4:4:4) ve 60 Hz (4:2:0) yenileme hızlarını destekler. Yüksek çözünürlüklü video anahtarlamasının geleceği için hazır olan VM0404HA, sınıflar, konferans salonları, mağazalar ve benzeri uygulamalarda 4K dijital sinyallerin yönlendirilmesinin gerektiği durumlar için idealdir.
Paket İçeriği
- 1x VM0404HA 4x4 4K HDMI Matris Anahtarı
- 1x Güç Adaptörü
- 1x IR Uzaktan Kumanda
- 1x IR Alıcı
- 1x Montaj Kiti
- 1x Kullanım Talimatları
- Herhangi 4 HDMI kaynağını 4 HDMI görüntüsüne bağlar
- 30 Hz (4:4:4) ve 60 Hz (4:2:0) yenileme hızlarıyla UHD (3840 x 2160) ve DCI (4096 x 2160) dahil 4K çözünürlükleri destekler
- EDID Expert™ – sorunsuz başlatma, yüksek kaliteli görüntü ve farklı ekranlarda en iyi video çözünürlüğünün kullanımı için optimum EDID ayarlarını seçer
- Çoklu Kontrol Yöntemleri – ön panel düğmeleri, kızılötesi uzaktan kumanda ve RS-232 kontrolü aracılığıyla sistem yönetimi
- Dolby True HD ve DTS HD Master sesini destekler
- Kusursuz 4K çıkış için 3.4 Gbit'e kadar sinyal hızları
- HDMI (3D, Derin Renk, 4K) ve HDCP 1.4 uyumlu
- Tek bir uzaktan kumandaya yanıt vermek üzere birbirine bağlı HDMI cihazları arasında iletişimi sağlayan Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC)
- Güvenli HDMI kablo bağlantıları için ATEN’in LockPro™ HDMI kablo kilidine destek
- HDMI için ESD koruması
- Firmware güncellenebilir
- Dolap Montajı Uygun (1U tasarım)

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 4 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 5 m |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 4 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 15 m |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Her bir Şerit Başına 3.4 Gbps olmak üzere 10.2 Gbps |
| Maks. Piksel Saati | 340 MHz |
| Uygunluk | HDMI (3D, 4K, Derin Renk) HDCP 1.4 Uyumlu |
| Maks. Çözünürlük | 60Hz'de 4096 x 2160 / 3840 x 2160 (4:2:0) kadar; 30Hz'de 4096 x 2160 / 3840 x 2160 (4:4:4) |
| Maks. Mesafe | 15 m'ye kadar |
| EDID Ayarları | EDID Modu:Varsayılan / Bağlantı Noktası 1 / Remix |
| Kontrol | |
| USB | 1 x Mikro USB Yazılım güncellemesi |
| RS-232 | Bağlantı noktası: 1 x DB-9 Dişi (Siyah) Baud hızı ve protokol: Baud Hızı: 19200, Veri Bitleri: 8, Dur Bitleri: 1, Teklik: Yok, Akış Kontrolü: Yok |
| IR | 1 x Mini Stereo Jack Dişi (Siyah) |
| Kutu Miktarı | 3 adet |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 2.02 kg ( 4.45 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 43.72 x 16.29 x 4.40 cm (17.21 x 6.41 x 1.73 in.) |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Jack (Siyah) |
| Güç Tüketimi | DC5V:9.62W:45BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60°C |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Başarı Hikayeleri
![]() |
![]() |
Veri tablosu
vm0404ha_video_matrix_switch_ds_en.pdf (1.26 MB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| vm0404ha-user-manual-w.pdf (1.19 MB) | 2025-04-01 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
vm0404ha_video_matrix_switch_qsg.pdf (1.58 MB)CAD Çizimi
VM0404HA-ASM-V02_WEB.pdf (59.94 KB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.1.105 | 2020-03-16 | vm0404ha_v1.1.105.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
Uyumlu Aksesuarlar Hepsini Gör
VM0404HA
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN



