- Ürünler
- Profesyonel Ses/Video
- Video Matris Anahtarları
- Modüler
-
VM8814
- VM5808HA
- VM5404HA
- VM0202HB
- VM8584
- VM7584
- VM3250
- VM7824
- VM8824
- VM6404HB
- ATEN Video Matrix Control App
- ATEN Unizon
- VM7904
- VM0808HB
- VM0404HB
- VM-FAN554
- VM1600A
- VM6809H
- VM51616H
- VM7814
- VM0202H
- 2X-035G
- 2X-034G
- VM-FAN556
- VM-PWR800
- VM3200
- VM0404HA
- VM7404
- VM7104
- VM7514
- VM8514
- VM8804
- VM7804
- VM8604
- VM7604
- 2X-026G
- 2X-027G
- VM3404H
- VM5404H
- VM5808H
- VS0202
Ölçekleyiciye sahip 4 Portlu 4K HDMI Çıkış Kartı
VM8814
MSRP:Teklif Al
- VM1600 / VM3200 ile uyumludur; en iyi esneklik için herhangi bir türde modüler G/Ç kartlarıyla karıştırıp eşleştirin
- 4K Ölçekleyici – giriş çözünürlüklerini optimum görüntü çözünürlüklerine dönüştürmek için bir video ölçekleme işlevi sunar
- Seamless Switch™ – sürekli video akışı, gerçek zamanlı geçiş ve stabil sinyal iletimi sağlayan neredeyse sıfır geçiş süresi sunar*
- FrameSync – ölçekleyici çıkış kare hızını giriş sinyali kare hızına senkronize ederek görüntü yırtılmasını önler
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al


VM8814, ATEN Modüler Matris Anahtar ile çalışan 4K HDMI çıkış kartıdır ve 4 HDMI kaynağını 4 ekrana yönlendirmenin kolay bir yolunu sunar. Dijital ses/video sinyallerini taşıyan HDMI arabirimine ek olarak VM8814, HDMI ses çıkarma olanağı sağlayan 4 stereo ses çıkış bağlantı noktasına sahiptir.
< p >Video duvarı uygulamalarında hızlı video geçişine ve çözünürlük uyumuna ihtiyaç göz önünde bulundurularak, VM8814, gerçek zamanlı video geçişini mümkün kılan Seamless Switch™ ve EDID Expert™ özelliklerini destekler ve farklı video çözünürlüklerini işleyen yerleşik 4K ölçekleyici içerir. ATEN VM giriş/çıkış kartları, sistem entegratörlerine bakım için büyük esneklik ve verimlilik sağlayan sıcak değiştirilebilir kurulumu destekler. ATEN VM giriş/çıkış kartları, ATEN Modüler Matris Anahtarları ile birlikte video odaklı uygulamalarınızın taleplerini mükemmel bir şekilde karşılayan ideal çözümler sunar.< / p >
Paket İçeriği
- 1x VM8814 4K HDMI Çıkış Kartı
- 4x Terminallik Blok
- 1x Kullanıcı Talimatları
- VM1600/VM3200 ile uyumlu, herhangi bir tür modüler G/Ç kartıyla karıştırılabilen ve en iyi esneklik için herhangi bir türde modüler G/Ç kartlarıyla karıştırılabilen 4-port HDMI Çıkış Kartı
- Üstün video kalitesi – 480p, 720p, 1080i ve 1080p (1920 x 1080) HDTV çözünürlükleri; 4K2K@60 (4:2:0)
- Ses özellikli, HDMI sesi çıkarılabilir
- 4K Ölçekleyici –giriş çözünürlüklerini optimum görüntü çözünürlüklerine dönüştürmek için bir video ölçekleme işlevi içerir
- Dikişsiz Geçiş™ –yaklaşık sıfır saniyelik geçiş sağlayarak sürekli video akışı, gerçek zamanlı geçiş ve kararlı sinyal iletimi sunar*
- Video Duvarı –sezgisel web GUI aracılığıyla özel video duvarı düzenleri oluşturmanıza olanak tanır*
- EDID Uzmanı –düzgün bir şekilde başlatma ve en yüksek kaliteli görüntü için optimum EDID ayarlarını seçer
- HDMI (3D, Derin Renk); HDCP 2.2 Uyumlu
- Kablo Kalite Testi –HDMI kablo kalitesini inceleyerek
- FrameSync –ölçekleyici çıkış kare hızını giriş sinyali kare hızına senkronize ederek görüntü yırtılmasını önler
- Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC) desteği
*Not:
1. Dikişsiz Geçiş™ etkinleştirildiğinde, 3D, Derin Renk veya taramalı (yani, 1080i) formatlar desteklenmeyecektir. Bu formatları kullanmak için Dikişsiz Geçiş™'i devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
2. Videolar, Dikişsiz Geçiş™ veya Video Duvarı etkinleştirildiğinde aralık dışında görüntülenmeyebilir, bu durumda lütfen cihazınızın görüntü ayarlarını ayarlayın.

| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 4 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 15 metreye kadar |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Her bir Şerit Başına 3.4 Gbps olmak üzere 10.2 Gbps |
| Maks. Piksel Saati | 340 MHz |
| Uygunluk | HDMI (3D, Derin Renk, 4K) HDCP 2.2 Uyumlu |
| Maks. Çözünürlük | 4096x2160/3840x2160@60Hz (4:2:0); 4096x2160/3840x2160@30Hz (4:4:4) |
| Ses | |
| Çıktı | 4 x Bağlantı Vidası Bağlantı Noktası, 5 kutuplu * Ses sinyali türü: stereo, dengeli/dengesiz. |
| Güç Tüketimi | 20W:94BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60°C |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.65 kg ( 1.43 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 35.20 x 23.80 x 2.33 cm (13.86 x 9.37 x 0.92 in.) |
| Kutu Miktarı | 2 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| vm1600a-user-manual-w.pdf (8.59 MB) | 2023-07-11 |
| vm3200-vm3250-user-manual-w.pdf (10.17 MB) | 2023-06-06 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
vm7814-8814-modular-matrix-solution-qsg.pdf (1.2 MB)CAD Çizimi
VM8814-ASM-V02_WEB.pdf (108.88 KB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v2.3.221 | 2025-06-09 | vm8814-v2.3.221.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Compatible Products Hepsini Gör
- Video Uzatıcılar
- Video Matris Anahtarları
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- KVM Uzatıcılar
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VM8814
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

VM8814
Ölçekleyiciye sahip 4 Portlu 4K HDMI Çıkış KartıCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
