- Ürünler
- Profesyonel Ses/Video
- Video Uzatıcılar
- Fiber Optik / AOC
-
VE781010
- VE8962T
- VE8962R
- VE1833
- VE883A
- VE883AT
- VE883AR
- VE7835A
- VE7833A
- VE7834A
- VE1821
- VE2812PR
- VE7832A
- VE7831A
- VE1843
- VE1901AUST
- VE1901AEUT
- VE1801AUST
- VE1801AEUT
- VE8952R
- VE8952T
- VE3912T
- VE2812AUST
- VE2812AEUT
- VE44PB
- VE66DTH
- VE781020
- VE781030
- VE2812AT
- VE883R
- VE1830
- VE2812R
- VE8900 / VE8950 Control App
- VB905
- VE7833
- VE814A
- VE814AR
- VE814AT
- VE813A
- VE816R
- VE8950T
- VE8950R
- VE8900T
- VE8900R
- VE811
- VE811R
- VE811T
- VE1812T
- VE1812R
- VE1812
- VE157
- VE807
- VE607
- VB800
- VE901T
- VE901
- VE901R
- VE170RQ
- VE170Q
- VE849
- VE805R
- VE802
- VE802T
- VE802R
- VE801
- VE801T
- VE801R
- VE800A
- VE800AR
- VE601
- VE601R
- VE601T
- VE156
- VE156T
- VE156R
- VE606
- VE606T
- VE606R
- VE806
- VE602
- VE812
- VE812T
- VE812R
- VE172R
- VE803
- VE882
- VB100
- VE829
- VE150A
- VE150AR
- VE810
- VE600A
- VE170
- VE170R
- VE066
10M Gerçek 4K HDMI Aktif Optik Kablo (Gerçek 4K@10m)
VE781010
- Gerçek 4K sinyallerini 10 metreye kadar iletebilir
- Daha düşük gürültü müdahalesi için azaltılmış EMI ve RFI
- Güvenilir iletimler için altın kaplamalı bağlantı noktaları
- Tüm Özellikler




VE781010, VE781020 ve VE781030, hem optik fiber hem de bakır kabloları birleştiren hibrit True 4K HDMI Aktif Optik Kablolardır ve AV kurulumlarında yüksek bant genişliğinde veri iletimini sorunsuz şekilde sağlar. 4,5 mm ince dış çapı ve EMI dirençli yapısıyla bu HDMI Aktif Optik kablolar, 10, 20 ve 30 metre uzunluklarında sunulur ve uzun mesafelerde canlı True 4K (4096 x 2160 @ 60 Hz, 4:4:4) görsel netlik sağlar. Toplantı odaları, ev sinemaları ve dijital tabela sistemleri için idealdir.
Gerçek 4K HDR, Gerçek Hissetme Deneyimi
18Gbps ultra yüksek hızlı bant genişliği ile desteklenen 4096x2160@60Hz 4:4:4 çözünürlüğe kadar videonun eşsiz gerçekçiliğinin keyfini çıkarın. Bu, pürüzsüz ve canlı görüntü kalitesi, çarpıcı netlik, zengin renkler ve olağanüstü kontrast sağlayarak gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi sunar.


Sanki içindeymişsiniz gibi gerçekçi!
Keskin görseller, dinamik perspektifler, minimum hareket bulanıklığı ve geliştirilmiş akıcılık ile daha etkileyici bir oyun deneyimine dalın. 48-bit derin renk ve HDR desteği sayesinde çarpıcı renk doğruluğu ve kontrastın tadını çıkararak gerçekten sürükleyici bir 3D macera yaşayın.
ARC Geliştirmesi ile Üstün Ses Doğruluğu
ARC (Audio Return Channel) desteği, ekran ile ses sistemi arasında iki yönlü ses iletimine olanak tanır, AV bağlantılarını basitleştirir ve akış içerikleri, oyun ve diğer multimedya deneyimleri için yüksek kaliteli ses çıkışı sağlar.

Geniş Uyumluluk
HDMI Aktif Optik Kablolar, çok çeşitli AV cihazlarla uyumludur ve sırasıyla kaynak ve görüntüleme cihazlarına tek yönlü bağlantılar sağlar.


Olağanüstü Mühendislik, Sektörce Kanıtlanmış Kalite
4K HDMI Aktif Optik Kablolar, Alman çip seti ile donatılmıştır ve titreme, siyah ekran veya kar taneleri olmadan kararlı AV performansı sağlar. Bu kablolar CE, FCC, RoHS, REACH, UL VW-1 ile güvenlik ve emisyon sertifikalarına sahiptir ve Class-A/Class-B EMC standartlarını karşılar.
OM3 Optik Fiber: Yüksek hızlı bant genişliği sağlar, gecikme veya titreme sorunları yaşanmaz.
Kevlar Dolgu: Kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan bu malzeme, çekme kuvvetlerine karşı dayanıklılığı artırır; 24 kg’a kadar çekme kuvveti ve 10.000’den fazla bükülme döngüsüne dayanır.
Oksijensiz Bakır (OFC): İletkenliği ve dayanıklılığı artırır, paraziti azaltır.
Çift Katmanlı Alüminyum Kalkan: EMI ve EMR’ye karşı sağlam koruma sağlar ve ARC fonksiyonunu geliştirir.
24K Altın Kaplama Konnektör: 10.000’den fazla takıp çıkarma döngüsüne dayanacak şekilde tasarlanmıştır, uzun ömürlü performans sunar.
Uzmanlarımızla Konuşun
ATEN’in sizinle iletişime geçmesini tercih ediyorsanız, lütfen formu doldurun; bir temsilci kısa süre içinde sizinle irtibata geçecektir.

Paket İçeriği
- 1x VE781010 10M Gerçek 4K HDMI Aktif Optik Kablo
- 1x Kurulum Talimatı
ATEN VE781010 True 4K HDMI Aktif Optik Kablosu, giriş sinyalleri ile optik sinyaller arasında dönüştürme yapabilen AOC teknolojisini kullanarak yüksek bant genişliğinde veri iletimini optimize eder. EMI dirençli optik kablo, 10 m uzunluğunda olup True 4K çözünürlükleri tam olarak destekler. HDCP 2.2 standartlarıyla tamamen uyumludur ve 3D, derin renk ve 18 Gbps’ye kadar veri hızlarını içeren HDMI spesifikasyonlarını karşılar. Dolby True HD ve DTS-HD Master Audio desteği sayesinde kayıpsız ses sinyali iletimi sağlar. VE781010 optik kablo, trafik istasyonları, alışveriş merkezleri ve hastane tesisleri gibi çeşitli ortamlarda dijital tabelaların erişim mesafesini uzatmak için ideal bir çözümdür.
- Gerçek 4K'ya (4096 x 2160 @ 60Hz 4:4:4) kadar çözünürlüğü destekler
- HDMI (3D, Derin Renk, Gerçek 4K, HDR, ARC); HDCP 2.2 uyumlu
- Gerçek 4K sinyallerini 10 metreye kadar uzatır
- Düşük gürültü paraziti için azaltılmış EMI ve RFI
- Yüksek veri aktarım hızı olan 18 Gbps
- Çoklu ses kanalını destekler - Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio
- Sağlam kablo çekme dayanımı (Maks. 10 kg) ve basınç yükü direnci (Maks. 50 kg)
- Tak ve çalıştır özelliği

| Kablo Uzunluğu | 10M / 32.8fit |
| Kablo Türü | Optik fiber (OM3) ve bakır tel ile hibrit tip |
| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x HDMI 19 pin Tip-A Erkek |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x HDMI 19 pin Tip-A Erkek |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Kanal başına 6 Gbps olmak üzere 18 Gbps |
| Maks. Piksel Saati | 600 MHz (Maks.) |
| Maks. Çözünürlükler / Mesafe | 60Hz'de 4096 x 2160 / 3840 x 2160'e kadar (4:4:4) @10M *Renk alt örnekleme: 4:4:4 / 4:2:2 / 4:2:0 *Renk Derinliği: 30 / 36 / 48 bit |
| Uygunluk | HDMI (3D, Derin Renk, 4K, HDR, ARC) HDCP 2.2 |
| İletişim | |
| Sinyaller | TMDS / HDCP 2.2 / EDID / CEC |
| Ses | |
| Giriş | PCM 8 kanal, Dolby Digital True HD, DTS-HD Master Audio |
| Çıktı | PCM 8 kanal, Dolby Digital True HD, DTS-HD Master Audio |
| Elektronik | |
| Yapı | 7 x Kalaylı Bakır tel demeti 4 x OM3 Optik Fiber (50/125um) |
| Bildirim | Bükme Yarıçapı: 20mm (Minimum) Sıkıştırma Yükü Direnci: Maks. 50kg (500N) Kablo Dolgusu: Kevlar Kablo İşaretleme: ATEN INTERNATIONAL --- YÜKSEK HIZLI HDMI HİBRİT AKTİF OPTİK KABLO 4K@60Hz 18Gbps -- PVC CE AB RoHS EC BÖLGESİ/CİHAZI * Harici güç gerekmez |
| Sertifikalar | |
| Sertifikalar | Güvenlik ve Emisyon: CE / FCC / RoHS / REACH / UL VW-1 EMC Sınıfı-A / Sınıfı-B |
| Güç Tüketimi | DC5.0V:0.25W:0.05A Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Ceketli | |
| Malzeme | PVC (85P) Renk: Siyah |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ile 50°C arası (32℉ ile 122℉) |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C arası (-4℉ ila 158℉) |
| Nem | 0 - 85% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Bağlantı Kutusu: Çinko Alaşım |
| Ağırlık | 0.35 kg (0.77 lb) |
| Kablo Dış Boyutu | 4.5 mm (± 0.2 mm) |
| Kutu Miktarı | 5 adet |
Veri tablosu
VE781010-VE781020-VE781030-True-4K-HDMI-Active-Optical-Cable-datasheet-en.pdf (664.49 KB)Compatible Products Hepsini Gör
- Video Matris Anahtarları
- Video Anahtarları
- Video Dağıtıcılar
- Video Dönüştürücüler
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Kablo KVM Anahtarları
- Kabinet KVM Anahtarları
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- Video Uzatıcılar
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
- Yakala
- Bilgisayar Çevre Birimleri ve Kablolar
- Dönüştürücüler
- Limanlar ve Anahtarlar
- HDMI Kabloları
- Video Uzatıcılar
VE781010
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN







