Hub Merkezi
Üretimi durdurulduAF241
- Bilgisayarlar arasında çevre birimlerini paylaşır.
- Bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapar.
- IEEE-1284 yarım bayt modunu destekler.
- Yazdırma işlemleri sıraya göre yönetilir.
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
MSRP:Teklif Al
AF241, 2'ye 1 işlem modunu kullanan bir FIFO veri anahtarıdır (yani 2 PC'den 1 yazıcıya) ve kullanıcılara ek kablo bağlantısı olmadan dosya transferi yapma olanağı sağlar.
Paket İçeriği
- 1x AF-241
- 1x Kullanım Talimatları
- Bilgisayarlar arasında çevre birimlerini paylaşır.
- Bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapar.
- IEEE-1284 yarım bayt modunu destekler.
- Yazdırma işlemleri sıraya göre yönetilir.
- Bağlantı noktalarını düğme ve yazılım koduyla seçer.
- Elektriksiz çalışma.
- HP Laser Jet, Canon, Epson ve NEC uyumlu.
- İşletim Sistemi Desteği: Windows 2000, Windows XP

| Bağlantı noktaları | 3 x DB-25 Dişi |
| LED'ler | |
| Yazıcı Etkinliği | 2 (Kırmızı) |
| Bağlantı Noktası Seçimi | |
| Giriş | Otomatik / Manuel PC Seçimi |
| Çıktı | N/A |
| Giriş Arabulması | İlk Gelen İlk Hizmet Alır |
| Dosya Transferi | Evet |
| Yayın | Hayır |
| Süre Dışı Bırakma | 15, 45 Saniye |
| Güç Tüketimi | DC 9V, 0.9W (Maks.) Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Sinyal Aralığı | 6 m (Maks) |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60˚C |
| Nem | 0~80% RH, Kondensasyon oluşturmayacak |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.11 kg (0.24 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 9.30 x 7.70 x 2.55 cm (3.66 x 3.03 x 1 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| af_142_241.pdf (80.86 KB) | 2005-01-10 |
AF241
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

AF241
Hub MerkeziCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
