Mac desteği olan PS/2'den USB Dönüştürücü (30cm)
UC100KMA
- USB Arayüz dönüştürücü ile iki PS/2 cihazı (klavye ve fare)
- PS/2 fare ve Microsoft IntelliMouse desteği
- OS ve klavye dili için kısayol seçeneği
- OS Desteği: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, LINUX, Mac, Sun ve FreeBSD
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
MSRP:Teklif Al
UC100KMA, 30 cm kablo sahip bir sinyal dönüştürücüdür. PS/2 cihazlarının (klavye ve fare) sinyallerini USB sinyallerine dönüştürebilir ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli işletim sistemlerini destekler.
Paket İçeriği
- 1x UC100KMA PS/2 to USB Dönüştürücü
- 1x Kullanıcı Talimatları
- USB Arayüz Dönüştürücü ile İki PS/2 cihazı (klavye ve fare)
- PS/2 fare ve Microsoft IntelliMouse desteği
- OS ve klavye dili için kısayol seçimi desteği
- KVM Anahtarları ile uyumlu
- USB özelliklerine uyumlu
- Harici güç adaptörü gerekmez
- Kolay kurulum - yazılım gerektirmez
- OS Desteği: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, LINUX, Mac, Sun ve FreeBSD

| Bağlantı noktaları | |
| USB Bağlantı Noktası | 1 x USB Tip A Erkek (Beyaz) |
| PS/2 Klavye | 1 x 6 pin Mini-DIN Dişi (Mor) |
| PS/2 Fare | 1 x 6 pin Mini-DIN Dişi (Yeşil) |
| LED'ler | |
| Bağlantı | 2 (Yeşil) |
| Kablo Uzunluğu | 30 cm |
| Platformlar | Windows 2000/XP/Vista/Linux Mac OS 8.6 veya üstü SUN Solaris 8 |
| Veri Hızı | 12 Mbps |
| Güç Modu | USB kablosu aracılığıyla güç alır |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondensasyon oluşturmayacak |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.08 kg ( 0.18 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 9.15 x 4.70 x 2.50 cm (3.6 x 1.85 x 0.98 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
uc100kma_kvm_module_ss_en.pdf (440.43 KB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| uc100kma-user-manual-w.pdf (455.01 KB) | 2005-06-09 |
Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
UC100KMA
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

UC100KMA
Mac desteği olan PS/2'den USB Dönüştürücü (30cm)CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
