Son Görüntülenen
PS/2'den USB Dönüştürücü (90cm)
UC10KM
- USB Arayüz dönüştürücü ile iki PS/2 cihazı (klavye ve fare)
- PS/2 fare ve Microsoft IntelliMouse desteği
- KVM anahtarlarıyla uyumlu
- Kolay kurulum - hiçbir yazılım gerekmez
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
MSRP:Teklif Al
UC10KM, 90 cm kablo sahip bir sinyal dönüştürücüdür. PS/2 cihazlarının (klavye ve fare) sinyallerini USB sinyallerine dönüştürebilir ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli işletim sistemlerini destekler.
- USB Arayüz dönüştürücü ile iki PS/2 cihazı (klavye ve fare)
- PS/2 fare ve Microsoft IntelliMouse desteği
- KVM anahtarlarıyla uyumlu
- USB 1.1 uyumlu
- Güç gerektirmez
- Kolay kurulum - yazılım gerektirmez
- İşletim Sistemi Desteği: Windows, Linux Redhat 7.0 veya üstü

| Bağlantı noktaları | |
| USB Bağlantı Noktası | 1 x USB Tip A Erkek (Siyah) |
| PS/2 Klavye | 1 x 6 pin Mini-DIN Dişi (Mor) |
| PS/2 Fare | 1 x 6 pin Mini-DIN Dişi (Yeşil) |
| Kablo Uzunluğu | 90 cm |
| Platformlar | Windows/Mac/Linux |
| Veri Hızı | 12 Mbps |
| USB Belirtimi | USB 1.1 Uyumlu |
| Güç Modu | USB Kablosu aracılığıyla güç alır |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.06 kg ( 0.13 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 1.50 x 3.70 x 1.10 cm (0.59 x 1.46 x 0.43 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
uc10km_kvm_module_ss_en.pdf (433.35 KB)Compatible Products Hepsini Gör
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Limanlar ve Anahtarlar
- Bilgisayar Paylaşım Cihazları
- KVM Uzatıcılar
- Uzaktan Kontrol ve İzleme Çözümleri
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
UC10KM
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

UC10KM
PS/2'den USB Dönüştürücü (90cm)CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
