USB bağlantılı IEEE1284 Yazıcı Adaptörü (1.8m)
UC1284B
- Bugünün en yeni yazıcılarıyla uyumluluğu sağlamak için tam yönlüdür
- Standart USB kablosu bağlantısı için 1 adet USB Tip-A bağlayıcı
- 1 adet C-36 paralel bağlayıcı
- En Yüksek Verim: 1,2 Mbit/s (ECP Modu)
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
MSRP:Teklif Al
UC1284B, bir USB'den paralel bağlantı noktasına dönüştürücüdür. PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ve el bilgisayarlarındaki USB'yi yazıcı bağlantısı için bir paralel bağlantı noktasına dönüştürür.
Paket İçeriği
- 1x UC1284B
- 1x Kullanıcı Talimatları
- Bugünün en yeni yazıcılarıyla uyumluluğu sağlamak için tam yönlüdür.
- Standart USB kablo bağlantısı için 1 adet USB Tip-A bağlayıcı
- 1 adet C-36 paralel bağlayıcı
- USB'ye tam uyumlu
- Güç gerektirmez.
- Max. Throughput: 1,2 Mbit/sn (ECP Modu)
- İşletim Sistemi Desteği: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7

| Bağlantı noktaları | |
| USB Bağlantı Noktası | 1 x USB Tip A Erkek (Beyaz) |
| Yazıcı | 1 x C-36 Erkek |
| Veri Hızı | 1.2 Mbit/Saniye |
| Kablo Uzunluğu | 1.8m |
| LED'ler | N/A |
| Güç Modu | Bus Gücüyle çalışan |
| USB Belirtimi | USB uyumlu |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-40˚C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60˚C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.11 kg ( 0.24 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 5.30 x 4.30 x 1.95 cm (2.09 x 1.69 x 0.77 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| uc1284b-user-manual-w.pdf (309.25 KB) | 2023-05-29 |
Yazılım ve Sürücüler
| İşletim Sistemi | Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Diğer | ||||
| Windows 98SE, Windows ME | v1.2 | 2005-01-14 | UC-1284B_win98_me.zip | |
Relevant Products Hepsini Gör
UC1284B
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

UC1284B
USB bağlantılı IEEE1284 Yazıcı Adaptörü (1.8m)CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
