Son Görüntülenen
USB-C'den VGA Adaptörü
UC3002A
- USB-C özellikli bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefondan 1920 x 1200@60Hz VGA bir ekrana veya projektöre yüksek kaliteli videolar aktarın*
- Premium kasa, video iletimi sırasında sinyal interferansına ve ısı yalıtımına karşı direnç gösterebilir
- Kompakt ve hafif tasarım
- Tüm büyük işletim sistemleriyle çalışır: Windows®, OS X®, iPad Pro 3. nesil ve Android
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
MSRP:Teklif Al
UC3002A, USB-C bağlantı noktalı dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz, bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzun videosunu bir VGA görüntü birimine veya projektöre aktarmanıza olanak tanıyan bir USB-C'den VGA adaptördür. UC3002A, ekran çözünürlüğünü 1920 x 1200 @ 60 Hz'ye kadar destekleyerek görüntü çıkışınızı kolayca daha büyük bir monitöre ölçeklendirebilmenizi veya projektörden sunum yapabilmenizi sağlar.
Paket İçeriği
- 1x UC3002A USB-C to VGA Adaptörü
- USB-C özellikli bir dizüstü bilgisayardan veya akıllı telefondan yüksek kaliteli videoları, 1920 x 1200@60Hz VGA bir ekrana veya projektöre* aktarın
- Premium kasa, video iletimi sırasında sinyal karışmasını engelleyebilir ve ısı yalıtımı sağlar
- Kompakt ve hafif tasarım
- Tüm ana işletim sistemleriyle çalışır: Windows®, OS X®, iPad Pro 3. nesil ve Android
- Tak ve çalıştır özelliği – herhangi bir yazılım gerektirmez
- Thunderbolt 3 (USB-C) ile uyumludur
*Intel 7. Nesil Core İşlemci (Kaby Lake) ve üstü ile. USB-C bağlantı noktası üzerinden video çıkışının çalışması için DP Alt Modu'nu desteklemesi gerekir.

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x USB-C Erkek (Siyah) |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x HDB-15 Dişi (Siyah) |
| Video | |
| Maks. Piksel Saati | 148.5 MHZ |
| Maks. Çözünürlük | 1920 x 1200@60Hz |
| Uygunluk | DP Alt Mod destekli USB3.1 Type-C (Thunderbolt™ 3 Uyumlu) USB Billboard Aygıt Sınıfı |
| Sistem Gereksinimleri | Windows 10 ve üstü, DP Alt Modu özellikli USB-C destekleyen bilgisayar* * Intel 7. Nesil Core İşlemci (Kaby-Lake) ve üstü ile birlikte. CPU nesli hakkında daha fazla bilgi için lütfen şuraya bakın: https://www.intel.com/content/www/us/en/processors/processor-numbers.html Mac OS X 10.12 ve üstü, USB-C destekleyen bilgisayar Android 8.0 ve sonrası, DP Alt Modu özellikli USB-C destekleyen akıllı telefon iOS 12.1 ve üstü, 3. nesil iPad Pro (2018) |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 40 ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60 ºC |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondens Oluşmayan |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Alüminyum |
| Ağırlık | 0.02 kg (0.06 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 3.95 x 1.40 x 9.60 cm (1.56 x 0.55 x 3.78 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
uc3002a_converters_ds_en.pdf (643.32 KB)Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
UC3002A
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

UC3002A
USB-C'den VGA AdaptörüCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
