USB-C bağlantı noktanızı bir 4K HDMI bağlantı noktasına dönüştürmenizi sağlar
UC3008A1
- USB-C özellikli bir dizüstü bilgisayardan veya akıllı telefondan yüksek kaliteli videoyu HDMI 4K@60Hz (4096 x 2160@60Hz) destekleyen bir ekrana, televizyona veya projektöre aktarır*
- Premium kasa, video iletimi sırasında sinyal karışmasını engelleyebilir ve ısı yalıtımı sağlar
- Kompakt ve hafif tasarım
- Tüm büyük işletim sistemleriyle çalışır: Windows®, OS X®, iPad Pro ve Android
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al


MSRP:Teklif Al
UC3008A1, USB-C bağlantı noktalı dizüstü bilgisayarınızın, tabletinizin veya akıllı telefonunuzun videosunu bir monitöre, televizyona veya projektöre aktarmanıza olanak tanıyan bir USB-C'den HDMI 4K adaptördür. UC3008A1, 4096 x 2160@60Hz'ye kadar yüksek video çözünürlüklerini destekler, böylece ekran çıkışınızı kolayca daha büyük bir monitöre ölçeklendirebilir veya projektörden sunum yapabilirsiniz. Ayrıca harici sürücülere veya ek güce ihtiyaç duymaz. USB-C bağlantı noktalı bilgisayarlar ve DP Alternatif modlu akıllı telefonlarla çalışır, iPad Pro, Android, Mac OS X ve Windows işletim sistemleriyle uyumludur ve kullanımı kolaydır ve taşımak için uygundur.
Paket İçeriği
- 1x UC3008A1 USB-C ile 4K HDMI Adaptör
- USB-C özellikli bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefondan yüksek kaliteli videoyu HDMI 4K@60Hz (4096 x 2160@60Hz) destekleyen bir ekrana, televizyona veya projektöre aktarır*
- Premium kasa, video iletimi sırasında sinyal karışmasını engeller ve ısı yalıtımı sağlar
- Kompakt ve hafif tasarım
- Tüm ana işletim sistemleriyle çalışır: Windows®, OS X®, iPad Pro ve Android
- Tak ve çalıştır özelliği – herhangi bir yazılım gerektirmez
- Thunderbolt 3 (USB-C) ile uyumludur
* Intel 7. Nesil Core İşlemci (Kaby Lake) ve üstü ile. USB-C bağlantı noktası üzerinden video çıkışının çalışabilmesi için DP Alt Modu'nu desteklemesi gerekir.

| Video Girişi | |
| Arayüzler | USB 3.2 Gen1 Type-C Bağlantı Noktalı 15.4 cm Kablo |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x HDMI Dişi |
| Video | |
| Maks. Piksel Saati | 594MHZ |
| Maks. Çözünürlük | 4096 x 2160@60Hz |
| Uygunluk | DP Alt Modu ile USB 3.2 Gen 1 Type-C (Thunderbolt™ 3 Uyumlu) HDMI 2.0 HDCP 2.2 USB Billboard Cihaz Sınıfı |
| Ses | |
| Çıktı | 1 x HDMI Dişi |
| Güç Tüketimi | DC5V:1W:5BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Sistem Gereksinimleri | Windows 10 ve üstü, DP Alt Modu özellikli USB-C destekleyen bilgisayar* * Intel 7. Nesil Core İşlemci (Kaby-Lake) ve üstü ile birlikte. CPU nesli hakkında daha fazla bilgi için lütfen şuraya bakın: https://www.intel.com/content/www/us/en/processors/processor-numbers.html Mac OS X 10.12 ve üstü, USB-C destekleyen bilgisayar Android 8.0 ve sonrası, DP Alt Modu özellikli USB-C destekleyen akıllı telefon iOS 12.1 ve üstü, 3. nesil iPad Pro (2018) |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondensasyon oluşturmayacak |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Alüminyum |
| Ağırlık | 0.02 kg (0.04 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 4.32 x 1.10 x 2.20 cm (1.7 x 0.43 x 0.87 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
uc3008a1_converters_ds_en.pdf (586.69 KB)Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
UC3008A1
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

UC3008A1
USB-C bağlantı noktanızı bir 4K HDMI bağlantı noktasına dönüştürmenizi sağlarCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
