USB-C Çift HDMI Mini Dock
UH3233
- USB-C veya Thunderbolt™ 3 bilgisayarı çift ekran video çıkışı için iki HDMI monitöre bağlar
- Tek ekran çıkışı aracılığıyla 4K (UHD) çözünürlüğü destekler
- Aynı anda 1920 x 1080'e kadar çift ekran video çıkışını destekler
- Yalnızca takın ve kullanın - sürücülere veya harici güç adaptörüne gerek yok
- Tüm Özellikler


ATEN UH3233, USB-C cihazınızı çift monitörlü bir çalışma istasyonuna dönüştüren bir USB-C Çift-HDMI Mini Dock'tur. En son USB 3.2 Type-C özelliklerine uyumludur ve çift ekran modunu destekler. UH3233, kaynak cihazdaki videoyu iki HDMI monitöre ileterek video iletimini tek bir kablo üzerinden böler ve 1080p'ye kadar yüksek kaliteli bir çözünürlük sağlar.
UH3233, güvenilir yüksek hızlı veri aktarımları sağlamak için USB-C bağlantıları kullanır. Çift HDMI ve USB 3.2 Gen1 cihazlarını da içeren 128 ek cihaza bağlanabilirsiniz. UH3233'ün ince ve hafif tasarımı, çalışma alanınızı maksimize etmek ve iş seyahatlerinde yanınızda taşımak için idealdir.
Paket İçeriği
- 1x UH3233 USB-C Çift-HDMI Mini İstasyon
- 1x USB-C ile USB-C Kablo
- 1x Kullanıcı Talimatları
- USB 3.2 Gen1 uyumlu
- Bir bilgisayarı çift HDMI monitöre Dual-View çıkışı ile bağlar
- Tek ekran çıkışı aracılığıyla 4K (UHD) çözünürlüğü destekler*
- Aynı anda 1920 x 1080'e kadar çift ekran video çıkışını destekler**
- Veri aktarım hızları 5 Gbps'ye kadar olan USB 3.2 Gen1 bağlantı noktası
- Yükle ve Kullan – sürücülere veya harici güç adaptörüne gerek yok
- Tüm ana işletim sistemleriyle çalışır: Windows®, OS X®, Android ve iPad Pro
* Intel 7. Nesil Core İşlemci (Kaby Lake) ve üstü ile. USB-C bağlantı noktası aracılığıyla video çıkışının çalışması için DP Alt Modu'nu desteklemesi gerekir.
** Çift Görünümün çalışması için bilgisayarın grafik kartının MST teknolojisini desteklemesi gerekir. Mac bilgisayarlar, Android ve iPad Pro yalnızca tek görünüm çıkışını destekler.

| Bilgisayar Bağlantıları | 1 |
| Bağlantı noktaları | |
| Bilgisayar | 1 x USB-C Dişi (Siyah) |
| Cihaz | 1 x USB 3.2 Gen1 Tip-A Dişi (Mavi) |
| Video Çıkışı | 2 x HDMI Dişi (Siyah) |
| LED'ler | |
| Güç | 1 (Mavi/Portakal) |
| Video Çözünürlüğü | Tek Görünüm: HDMI - 3840*2160@30* Çift Görünüm: HDMI - 1920*1080@60** * Intel 7. Nesil Core İşlemci (Kaby Lake) ve üstü ile mümkündür. CPU nesli hakkında daha fazla bilgi için: https://www.intel.com/content/www/us/en/processors/processor-numbers.html USB-C bağlantı noktası aracılığıyla video çıkışının çalışabilmesi için DP Alternatif Modu desteği olan bir cihaz gereklidir. **Çift Görünüm'ün çalışabilmesi için bilgisayarın grafik kartının MST teknolojisini desteklemesi gerekir. Mac bilgisayarları yalnızca tek görünüm çıkışını destekler. |
| Güç Tüketimi | DC5V:2W:29BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Paket İçeriği | 1 x 1m USB-C Kablosu |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.10 kg ( 0.22 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 9.37 x 9.30 x 2.68 cm (3.69 x 3.66 x 1.06 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
uh3233_usb_dock_ds_en.pdf (891.43 KB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| uh3233_um_w_2021-01-06.pdf (701.7 KB) | 2021-01-06 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
uh3233_usb_dock_qsg.pdf (1.65 MB)CAD Çizimi
UH3233-ASM-V02_WEB.pdf (25.65 KB)Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
- Bilgisayar Çevre Birimleri ve Kablolar
- Kontrol Sistemi
- Limanlar ve Anahtarlar
- HDMI Kabloları
UH3233
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

