2 x 4 USB 2.0 Çevresel Paylaşım Anahtarı
US224
- 4 adet yerleşik USB bağlantı noktası – tümünü bir arada sunan tasarım, kablo karmaşasını azaltarak düzenli ve temiz bir kurulum sağlar
- 2 bilgisayarın 4 USB cihazını paylaşmasını sağlar – bir USB klavye, fare ve en fazla iki çevresel cihaz
- Kolay bağlantı noktası seçimi için uzaktan bağlantı noktası seçici aracılığıyla basit anahtar konumu
- Elektriksiz (isteğe bağlı USB güç adaptörünü destekler)
- Tüm Özellikler
US224, 2 bilgisayarın 4 USB cihazını – klavye, fare ve en fazla iki çevre birimi – kullanmasını sağlayan 2 portlu bir USB çevre birimi paylaşım cihazıdır. Her bir bilgisayar için ayrı bir USB klavye, fare ve çevre birimine sahip olma maliyetini ortadan kaldırır. US224'ün tek parça tasarımı düzenli ve düzgün bir kurulum sağlar – bilgisayara 2 ayrı USB kablosu bağlama ihtiyacı olmadığından kablo karmaşasını ortadan kaldırır.
Daha fazla kolaylık sağlamak için masaüstü düzenini basitleştirebilen ve hangi bilgisayarın USB cihazlarını kullanması gerektiğini seçebilen harici bir uzaktan bağlantı noktası seçici içerir. US224, çoklu ortam ofisi ortamında USB çevre birimlerini paylaşmanın ideal yoludur.
Paket İçeriği
- 1x US224 2 x 4 USB 2.0 Çevre Paylaşım Anahtarı
- 4 dahili USB bağlantı noktası – tüm bir arada tasarım, kablo karmaşasını azaltarak düzenli ve temiz bir kurulum sağlar
- 2 bilgisayarın 4 USB cihazını paylaşmasını sağlar – USB klavye, fare ve en fazla iki çevresel cihaz
- Kolay bağlantı noktası seçimi için uzaktan bağlantı noktası seçici aracılığıyla basit anahtar konumu
- USB 2.0 uyumlu
- Çoklu platform desteği – Windows, Linux, Mac ve Sun
- LED göstergeler bağlantı noktası odaklarını gösterir
- Aşırı akım koruması
- Güç gerektirmez (isteğe bağlı USB güç adaptörünü destekler)
- Sıcak takılabilir

| Bilgisayar Bağlantıları | 2 |
| Bağlantı Noktası Seçimi | Uzak bağlantı noktası seçici |
| Bağlantı noktaları | |
| Bilgisayar | 2 x USB Tip A Erkek (Siyah) |
| Cihaz | 4 x USB Tip A Dişi (Siyah) |
| Güç (İsteğe bağlı) | 1 x USB mini B Dişi (Siyah) |
| Kablo Uzunluğu | |
| USB Kablosu | 2 x 1.2 m |
| Uzak Bağlantı Noktası Seçici | 1.8 m |
| LED'ler | |
| Seçilen | 2 (Yeşil) |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.14 kg (0.31 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 8.24 x 6.65 x 2.53 cm (3.24 x 2.62 x 1 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
US224
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

