USB 3.2 Gen1 Uyumlu 2 x 4 Çevresel Birimler Paylaşım Anahtarı
US234
- 2 bilgisayarın 4 USB 3.2 Gen1 cihazını paylaşmasını sağlar
- Kolay bağlantı yeri seçimi için uzaktan bağlantı noktası seçici ile basit bağlantı
- 5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızını destekleyen USB 3.2 Gen1 uyumlu
- Ek güç kaynağı için mikro USB güç girişi
- Tüm Özellikler
ATEN US234, kullanıcıların 2 farklı bilgisayar arasında dört USB cihazını paylaşmalarını sağlayan 2-port USB 3.2 Gen1 çevresel paylaşım cihazıdır. US234, 5Gbps'ye kadar veri aktarım hızını destekleyebilen ve USB 2.0 ve USB 1.1 ile geriye dönük uyumlu olan USB 3.2 Gen1 uyumludur. USB bağlantı istasyonları veya HD kameralar gibi yüksek bant genişliğine sahip cihazlar için mükemmeldir.
Ayrıca, US234'ün, masaüstü düzenini basitleştirebilen ve hangi bilgisayarın USB cihazlarını kullanacağını seçebilen harici uzaktan bağlantı noktası seçici özelliği bulunmaktadır. Kompakt ve her şeyi içinde barındıran tasarımı sayesinde alan tasarrufu sağlayarak kullanışlı ve verimli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.
Paket İçeriği
- 1x US234 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Çevresel Paylaşım Anahtarı
- 2x USB 3.2 Gen1 Tip-B'den Tip-A'ya Kablo
- 1x Uzaktan Bağlantı Seçici
- 1x Kullanım Talimatları
- 2 bilgisayarın 4 USB 3.2 Gen1 cihazını paylaşmasını sağlar
- Kolay bağlantı yeri seçimi için uzaktan bağlantı noktası seçici aracılığıyla basit bağlantı
- 5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızını destekleyen USB 3.2 Gen1 uyumlu
- Hangi bilgisayarın etkin olduğunu gösteren LED'ler
- Aşırı akım koruması
- Çok platformlu destek - Windows, Linux ve Mac
- Veri yolu gücüyle çalışır
- Ek güç kaynağı için Mikro USB güç jakı
- Sıcak tak-çalıştır, sürücü veya yazılım gerektirmez

| Bilgisayar Bağlantıları | 2 |
| Bağlantı Noktası Seçimi | Uzak bağlantı noktası seçici |
| Bağlantı noktaları | |
| Bilgisayar | 2 x USB Tip B Dişi (Mavi) |
| Cihaz | 4 x USB Tip A Dişi (Mavi) |
| Güç (İsteğe bağlı) | 1 x USB mikro B Dişi (Siyah) |
| Kablo Uzunluğu | |
| USB Kablosu | USB 3.2 Gen 1 B'den A'ya Kablo 1.2m x 2 |
| Uzak Bağlantı Noktası Seçici | 1.8 m |
| LED'ler | |
| Seçilen | 2 (Beyaz) |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.12 kg (0.26 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 9.37 x 9.30 x 2.68 cm (3.69 x 3.66 x 1.06 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
US234-US434-US3324-US3344-2x4-4x4-USB-3.2-Gen1-Peripheral-Sharing-Switch-qsg.pdf (2.32 MB)CAD Çizimi
us234-ASM-V01_WEB.pdf (20.04 KB)Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
US234
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

