4 x 4 USB 3.2 Gen 1 Endüstriyel Hub Anahtarı
US3344i
- 4 bilgisayarın 4 USB 3.2 Gen1 cihazını paylaşmasını sağlar
- Uzaktan kumanda veya 5 pinli uç bloğu aracılığıyla RS-422/RS-485 bağlantısı ile bağlantı noktası seçimini destekler
- Uç blok aracılığıyla DC 9-24V güç girişini destekler
- USB BC 1.2 ve aşırı akım korumasını destekler
- Tüm Özellikler
US3344I, dört bilgisayarın klavye, fare ve diğer çevresel cihazlar gibi USB 3.2 Gen 1 cihazlarını paylaşıp kullanmasını sağlayan 4-port USB 3.2 Gen 1 Endüstriyel Anahtarıdır. Kullanıcılar, anahtar üzerindeki basma düğmesini kullanarak odaklanmayı belirli bir bilgisayara manuel olarak geçirebilir veya bağlı bilgisayarların tespitine dayalı olarak odak otomatik olarak geçebilir.
Her bilgisayar için karmaşık yedekli sistemleri ve ekipmanları uygulamak için oluşan maliyeti ortadan kaldırır. US3344I şasesi ve rack montajına uygun tasarımı her türlü endüstriyel ortam için uygundur. Ek kolaylık sağlamak için kabloların düzenini basitleştirebilen harici bir uzaktan kumanda bağlantı noktası bulunmaktadır. US3344I düzenli ve düzgün bir kurulum sağlar - USB kabloları ek maliyet tasarrufu sağlamak üzere paketlenmiştir.
Paket İçeriği
- 1x 4x4 USB 3.2 Gen 1 Endüstriyel Hub Anahtarı
- 2x USB 3.2 Gen 1 Tip-B'den Tip-A'ya Kablo 1.2M
- 2x USB 3.2 Gen 1 Tip-B'den Tip-A'ya Kablo 1.8M
- 1x Uzaktan Bağlantı Noktası Seçici
- 1x Montaj Kiti
- 1x Terminal Blok Adaptör Seti (bir RS-422/RS-485 ve bir DC terminal blok adaptörü)
- 1x Kullanım Talimatları
- 1 x Ürün Ayaklık Seti (4 parçalı)
- Dört bilgisayarın USB çevre birimini en fazla dört cihaza kadar paylaşmasını sağlar
- USB 3.2 Gen 1 uyumluluğu, en fazla 5 Gbps veri aktarım hızına kadar
- Çok platformlu destek - Windows, Mac ve Linux
- LED göstergeler aracılığıyla bağlantı noktası odaklanmasını gösterir
- Duvara monte edilebilen metal mekanik kasa
- Yedek USB M2 vida kilitleme kablosunu destekler
- Uzaktan kumanda veya 5 pinli terminal bloğu aracılığıyla RS-422 / RS-485 bağlantısı ile bağlantı noktası seçimini destekler
- Sıcak takmayı destekler
- Terminal bloğu aracılığıyla DC 9 - 24V güç girişini destekler*
- USB BC 1.2 ve aşırı akım korumasını destekler
- Açılış algılama
– Odaklanmış bilgisayar otomatik olarak yeni takılan veya açılan bir bilgisayara geçer
– Odaklanmış bilgisayar çıkarıldığında veya kapatıldığında bilgisayar otomatik olarak 1. bağlantı noktasına geçer - Firmware yükseltilebilir
*Aşağıdakilerden herhangi birini destekler, güç kaynakları:
1. DC terminal bloğu
2. DC güç jakı (en yakın ATEN bayinizden ayrı olarak satın alınabilir. Parça No.: 0AD8-8012-33MG)

| Bilgisayar Bağlantıları | 4 |
| Bağlantı noktaları | |
| Bilgisayar | 4 x USB Tip B Dişi (Mavi) |
| Cihaz | 4 x USB Tip A Dişi (Mavi) |
| Seri | 1 x 5 pin Bağlantı Fişi (Yeşil) |
| Güç | 1 x 2-pin 9-24V Terminalli Fiş (Yeşil) |
| Güç (İsteğe bağlı) | 1 x 12V DC Fiş Dişi (Siyah) |
| Güç Tüketimi | DC12V:0.376W:117BTU/h DC24V:0.48W:117BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Güç Modu | Terminal Bloğu / DC Jak Güç Adaptörü* *DC Jak Güç Adaptörü, en yakın ATEN bayinizden ayrı olarak satın alınabilir. Parça No.: 0AD8-8012-33MG |
| Bağlantı Noktası Seçimi | Uzak bağlantı noktası seçici / Seri komut |
| LED'ler | |
| Seçilen | 4 (Yeşil) |
| Seri | RS422 (Turuncu ) RS485 (Yeşil ) |
| Kablo Uzunluğu | |
| USB Kablosu | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-B'den Tip-A'ya Kablo 1.2M 2x USB 3.2 Gen 1 Type-B'den Tip-A'ya Kablo 1.8M |
| Uzak Bağlantı Noktası Seçici | 1.8 m |
| Çevresel | |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.51 kg ( 1.12 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 20.00 x 8.00 x 2.50 cm (7.87 x 3.15 x 0.98 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Uygulama Kılavuzları
![]() |
Veri tablosu
us3344i_usb_peripheral_switch_ds_en.pdf (1.33 MB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| us3344i-user-manual-w.pdf (950.96 KB) | 2024-05-17 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
us3344i_usb_peripheral_switch_qsg.pdf (2.02 MB)CAD Çizimi
US3344I-ASM-V01_WEB_20180801.pdf (51.87 KB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.2.112 | 2022-06-01 | us3344i_fw_upgrade_v1.2.112.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
US3344i
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN


