USB 3.2 Gen1 Uyumlu 4 x 4 Çevresel Birimler Paylaşım Anahtarı
US434
- 4 bilgisayarın 4 USB 3.2 Gen1 cihazını paylaşmasını sağlar
- Kolay bağlantı yeri seçimi için uzaktan bağlantı seçici aracılığıyla basit bağlantı
- 5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızını destekleyen USB 3.2 Gen1 uyumlu
- Ek güç kaynağı için mikro USB güç jakı
- Tüm Özellikler

ATEN US434, 4 farklı bilgisayar arasında dört USB cihazını paylaşmaya olanak tanıyan 4-port USB 3.2 Gen1 bağlantı noktalı bir çevre birimi paylaşım cihazıdır. US434, 5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızını destekleyebilen ve USB 2.0 ve USB 1.1 ile geriye dönük uyumlu olan USB 3.2 Gen1 uyumludur. USB bağlantı istasyonları veya HD kameralar gibi yüksek bant genişliğine sahip cihazlar için mükemmeldir.
Ayrıca, US434'ün, masaüstü düzenini basitleştirebilen ve hangi bilgisayarın USB cihazlarını kullanması gerektiğini seçebilen harici bir uzaktan bağlantı noktası seçici özelliği bulunmaktadır. Kompakt ve her şeyi içinde barındıran tasarımı sayesinde alan tasarrufu sağlayarak kullanışlı ve verimli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.
Paket İçeriği
- 1x US434 4 x 4 USB 3.2 Gen1 Çevresel Paylaşım Anahtarı
- 4x USB 3.2 Gen1 Tip-B'den Tip-A'ya Kablo
- 1x Uzaktan Bağlantı Noktası Seçici
- 1x Kullanım Talimatları
- 4 bilgisayarın 4 USB 3.2 Gen1 cihazı paylaşmasını sağlar
- Kolay bağlantı yeri seçimi için uzaktan bağlantı noktası seçici aracılığıyla basit bağlantı
- 5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızını destekleyen USB 3.2 Gen1 uyumlu
- Hangi bilgisayarın etkin olduğunu gösteren LED'ler
- Aşırı akım koruması
- Çok platformlu destek - Windows, Linux ve Mac
- Veri yolu gücüyle çalışır
- Ek güç kaynağı için Mikro USB güç jakı
- Sıcak tak-çalıştır, sürücü veya yazılım gerektirmez

| Bilgisayar Bağlantıları | 4 |
| Bağlantı Noktası Seçimi | Uzak bağlantı noktası seçici |
| Bağlantı noktaları | |
| Bilgisayar | 4 x USB Tip B Dişi (Mavi) |
| Cihaz | 4 x USB Tip A Dişi (Mavi) |
| Güç (İsteğe bağlı) | 1 x USB mikro B Dişi (Siyah) |
| Kablo Uzunluğu | |
| USB Kablosu | USB 3.2 Gen 1 B'den A'ya Kablo 1.2m x 2 USB 3.2 Gen 1 B'den A'ya Kablo 1.8m x 2 |
| Uzak Bağlantı Noktası Seçici | 1.8 m |
| LED'ler | |
| Seçilen | 4 (Beyaz) |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.13 kg ( 0.29 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 9.37 x 9.30 x 2.68 cm (3.69 x 3.66 x 1.06 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
US234-US434-US3324-US3344-2x4-4x4-USB-3.2-Gen1-Peripheral-Sharing-Switch-qsg.pdf (2.32 MB)CAD Çizimi
us434-ASM-V01_WEB.pdf (22.15 KB)Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
US434
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

