100m menzilli 4-port USB 2.0 CAT 5 Uzatıcı
UCE32100
- Ethernet kablosu üzerinden 100 metreye kadar True USB 2.0 şeffaf uzatma
- Esnek kurulum için kompakt boyut, duvar montajı ve din ray dahil
- Entegre dört portlu hub, ek bir hub gerektirmeden dört USB cihazın uzatılmasına olanak tanır
- Birden fazla cihaza aynı anda güç sağlamak için uzak üniteye güç kaynağı
- Tüm Özellikler
UCE32100, bir Local Unit (Tx) ve bir Remote Unit (Rx) olmak üzere iki birimden oluşan 4 portlu bir USB 2.0 CAT 5 genişleticidir. USB 2.0 standardının tüm yeteneklerini kullanarak dayanıklı ve yüksek kaliteli bir bağlantı sunar, böylece güvenilir veri iletişimini garanti eder.
UCE32100, bilgisayarınızdan bir Ethernet kablosu aracılığıyla 100 metreye kadar USB iletim mesafesini uzatabilir. Alıcı UCE32100 birimindeki güç kaynağı, POS cihazları, USB bellekler, web kameraları, tarayıcılar veya yazıcılar gibi her türlü USB cihazına yeterli güç sağlamaya yardımcı olur.
Gerçek bir tak ve çalıştır çözümü olan UCE32100, tüm önde gelen işletim sistemleriyle uyumludur. Dayanıklı metal kasasıyla bu yüksek kaliteli USB uzatıcı, endüstriyel uygulamalar için hızlı ve esnek bir çözüm sunar. Ayrıca duvara monte etme ve DIN rayı dahil etme olanağı sağlayan kompakt boyutu, yer tasarrufu sağlayarak kurulum imkanı sunar.
Not: Lütfen uyumlu web kameralarının test raporunu görüntülemek ve daha fazla bilgi için Aten Destek Merkezini ziyaret ediniz.
Paket İçeriği
- 1x UCE32100 4-Port USB 2.0 CAT 5 Genişletici Yerel birim (Tx)
- 1x UCE32100 4-Port USB 2.0 CAT 5 Genişletici Uzak birim (Rx)
- 1x USB 2.0 Erkek Tip-A - Erkek Tip-B Kablo
- 1x Güç Adaptörü
- 1x Güç Kablosu
- 4x Montaj Kiti
- 2x Din Rayı
- 2x DC Jack Kilit Kiti
- 2x Kauçuk Ayak Seti
- 1x Kullanım Kılavuzu
- Ethernet Kablosu üzerinden 100 metreye kadar Gerçek USB 2.0 uzatma
- 480Mbps'ye kadar tüm USB 2.0 cihazlarını destekler
- Dört portlu entegre bir hub, ek bir hub'a gerek kalmadan dört USB cihazının uzatılmasına olanak tanır
- Çoklu cihazlara güç iletimini sağlamak için uzak birim için güç kaynağı
- Duvara monte etmeye uygun kompakt boyut, esnek kurulum için duvara montaj ve din rayı dahildir
- Dayanıklı güç adaptörü bağlantısını sağlamak için DC jak kilidi kiti dahildir
- Windows®, OS X® ve Linux® destekler
- Tak ve çalıştır

| Yerel Birim | |
| Upstream Port | 1 x USB Tip B Dişi |
| Downstream Port | 1 x RJ45 Dişi 1 x Mikro USB Dişi (Yazılım Güncellemesi) |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Uzak Birim | |
| Upstream Port | 1 x RJ45 Dişi |
| Downstream Port | 4 x USB Tip A Dişi 1 x Mikro USB Dişi (Yazılım Güncellemesi) |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| USB Belirtimi | USB 2.0 Yüksek Hız |
| Kablo Türü | CAT 5 UTP Kablosu |
| Sinyal Aralığı | 100m |
| LED'ler | |
| Durum | 2 x LED |
| Güç Tüketimi | DC5V:1.708W:8BTU/h DC5V:1.649W:50BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ile 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Nem | 0–80% RH, Kondens Oluşmayacak Şekilde |
| Fiziksel Özellikler | |
| Ağırlık | 0.21 kg ( 0.46 lb ) |
| Konut | Metal |
| Boyutlar (U x G x Y) | 10.15 x 7.90 x 2.44 cm (4 x 3.11 x 0.96 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| uce32100-user-manual-w.pdf (1.07 MB) | 2025-06-24 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
uce32100-4-port-USB-2-CAT5-Extender-100m-qsg.pdf (1.36 MB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.1.101 | 2025-07-02 | uce32100-v1.1.101.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
UCE32100
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

