12m USB 2.0 Uzatma Kablosu (60 metreye kadar bağlantı imkanı)
UE2120
- USB cihaz(lar)ınızın mesafesini 12 metreye (36’) kadar uzatır
- Yüksek Hızlı (480Mb/s), tam hızlı (12 Mb/s) veya düşük hızlı (1.5 Mb/s) USB cihazlarını destekler
- 60 metreye kadar mesafe için 5 uzatma kablosu birbirine bağlanabilir
- Güvenli bağlantı için kilitlenebilir mekanik tasarım
- Tüm Özellikler
UE2120, etkin uzatma kablosu aracılığıyla bir bilgisayar ile USB cihazı arasındaki mesafeyi 12 metreye kadar uzatmayı sağlar. Bu kablolar aracılığıyla iletilen USB sinyalleri optimal sinyal bütünlüğünü korur ve USB 2.0 standartlarını karşılar.
UE2120, erkek ve dişi USB kablosunu güvenli bir şekilde birbirine bağlayan kilitlenebilir mekanik bir tasarıma sahiptir, böylece kablolar arasındaki bağlantı stabil bir şekilde sağlanmış olur. En fazla 5 uzatma kablosu bir araya getirilerek kablo mesafesi 60 metreye kadar arttırılabilir.
Not: Lütfen uyumlu web kameralarının test raporunu görüntülemek ve daha fazla bilgi için Aten Destek Merkezini ziyaret ediniz.
Paket İçeriği
- 1x 1 Bağlantı Noktalı USB 2.0 Uzatma Kablosu
- USB cihaz(lar)ınızın mesafesini 12 metreye (36’) kadar uzatır
- USB 2.0 / 1.1 uyumlu
- Tak ve çalıştır - Ek sürücü gerekmez
- 60 metreye kadar mesafe için 5 uzatma kablosu birbirine bağlanabilir
- Güvenli bağlantı için kilitlenebilir mekanik tasarım
- Veri yolu gücüyle çalışır. Güç adaptörü gerekmez
- Windows, Mac gibi çoklu platform desteği

| Bağlantı noktaları | |
| USB Bağlantı Noktası | 1 x USB Type-A Erkek |
| Akış aşağısına | 1 x USB Type-A Dişi |
| LED'ler | 1 (Yeşil) |
| USB Belirtimi | Yüksek / Tam / Düşük Hız için 2.0 / 1.1 |
| Kablo Uzunluğu | 12 m |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.56 kg (1.23 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 6.40 x 2.20 x 1.30 cm (2.52 x 0.87 x 0.51 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
ue2120_2120h_usb_extender_ss_en.pdf (439.56 KB)Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
UE2120
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

