60m'ye kadar kaskadlanabilen 4 portlu USB 2.0 Uzatma Kablosu
UE2120H
- USB cihaz(lar)ınızın mesafesini 12 metreye (36’) kadar uzatır
- Yüksek Hızlı (480Mb/s), tam hızlı (12 Mb/s) veya düşük hızlı (1.5 Mb/s) USB cihazlarını destekler
- Uzatıcı kablolarından (UH2120) en fazla 4 tanesi ve 1 Uzatıcı Hub (UH2120H) 60 metreye kadar olan bir mesafe için birbirine bağlanabilir
- 4 bağlantı noktalı USB 2.0 bağlantı noktaları
- Tüm Özellikler
MSRP:Teklif Al
MSRP:Teklif Al
UE2120H, kullanıcıların bir bilgisayar ile USB cihazları arasındaki mesafeyi aktif uzatıcı göbek aracılığıyla 12 metreye kadar uzatmalarını sağlar. Bu kablolar aracılığıyla iletilen USB sinyalleri optimal sinyal bütünlüğünü korur ve USB 2.0 standartlarını karşılar. En fazla 4 uzatıcı kablo (UE2120) ve 1 Uzatıcı Göbek (UE2120H) birbirine bağlanarak kablo mesafesi 60 metreye kadar arttırılabilir.
Paket İçeriği
- 1x 4'lü USB 2.0 Uzatıcı Hub
- USB cihaz(lar)ınızın mesafesini 12 metreye (36’) kadar uzatır
- 4 bağlantı noktalı USB 2.0 bağlantı noktası
- USB 2.0 / 1.1 uyumlu
- Yalnızca tak ve çalıştır - Ek sürücü gerekmez
- 60 metreye kadar mesafe için en fazla 4 uzatma kablosu (UH2120) ve 1 Uzatıcı Hub (UH2120H) birbirine bağlanabilir
- Veri yolu gücü. Güç adaptörü gerekmez
- Çok platformlu destek - Windows, Mac

| Bağlantı noktaları | |
| USB Bağlantı Noktası | 1 x USB Type-A Erkek |
| Akış aşağısına | 4 x USB Tip-A Dişi |
| Güç | 1 x DC 5V (İsteğe bağlı) |
| LED'ler | 1 (Yeşil) |
| USB Belirtimi | Yüksek / Tam / Düşük Hız için 2.0 / 1.1 |
| Kablo Uzunluğu | 12 m |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20–60°C |
| Nem | 0–80% RH |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.63 kg (1.39 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 8.20 x 4.10 x 1.70 cm (3.23 x 1.61 x 0.67 in.) |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
ue2120_2120h_usb_extender_ss_en.pdf (439.56 KB)Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
UE2120H
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

UE2120H
60m'ye kadar kaskadlanabilen 4 portlu USB 2.0 Uzatma KablosuCV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Karşılaştırma tablosunda göstermek istediğiniz özellikleri seçin
Please use link below to share this comparison table
Processing...
