Programlayıcıya sahip 4K HDMI EDID Emülatör
VC080
- Bağlı cihazlar arasındaki EDID iletişimini otomatik olarak yönetir
- EDID Sihirbazı – kullanıcıya EDID ayarlarını kolayca yönetme imkanı sağlar
- EDID modu seçimi – Varsayılan, Öğrenme, Programlama
- HDMI (3D, Derin Renk), HDCP uyumlu
- Tüm Özellikler


ATEN HDMI EDID Emulator, herhangi bir video kurulumunda sorunsuz bir görüntüleme deneyimi sağlayan pratik bir araçtır. EDID Emulator, EDID Modları arasında seçim yapmak ve geçiş yapmak için üç esnek yöntem sunar: Varsayılan Mod, Programlama Modu ve Öğrenme Modu. Kullanıcıların hızlı bir şekilde EDID ayarlarını görüntülemesine, depolamasına ve yönetmesine olanak tanıyan kullanımı kolay bir EDID Sihirbazı ile birlikte gelir.
Paket İçeriği
- 1x VC080 4K HDMI EDID Emülatörü ve Programlayıcı
- 1x RS-232 Yapılandırma Kablosu
- 1x USB'den DC Güç Kablosu
- 1x Kullanım Talimatları
- Üstün video kalitesi – 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i, 1080p (1920 x 1080) HDTV çözünürlükleri; VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA ve WUXGA (1920 x 1200)
- EDID Sihirbazı – kullanıcıya EDID ayarlarını kolayca yönetme imkanı sunar
- Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC), birbirine bağlı HDMI cihazlarının tek bir uzaktan kumandaya yanıt vermesine olanak tanır
- EDID modu seçimi – Varsayılan, Öğrenme, Programlama
- HDMI (3D, Derin Renk), HDCP uyumlu
- Dolby True HD ve DTS HD Master Audio desteği
- Bağlı cihazlar arasındaki EDID iletişimini otomatik olarak yönetir
- 1080p görüntüyü desteklemek için 2,25 Gbit sinyal hızı
- Video kaynak cihazlarının LED göstergesi
- Geniş ekranı destekler
- Sıcak takmayı destekler
- Elektriksiz *
* Video kaynağı yeterli güç almadığında harici bir güç kablosu bağlanmalıdır.

| Maks. Video Çözünürlüğü | 4096*2160@30Hz (4:4:4) 3840*2160@30Hz (4:4:4) |
| Veri Hızı | 10.2 Gbps |
| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Empedans | 100 Ω |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Empedans | 100 Ω |
| Video | |
| Uygunluk | HDMI 1.4 (3D, Derin Renk) HDCP Uyumlu Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC) |
| Ses | |
| Çıktı | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| EDID Ayarları | EDID Modu: Default / Öğren / Özelleştirilmiş (EDID Sihirbazı desteği) |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Güç Tüketimi | DC5V:0.17W:1BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50 ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60 ºC |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondenssiz |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 0.15 kg ( 0.33 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 7.90 x 7.76 x 2.45 cm (3.11 x 3.06 x 0.96 in.) |
| Kutu Miktarı | 5 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vc010_060_080_converter_ds_en.pdf (457.06 KB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| vc010-vc060-vc080_um_w_2020-12-16.pdf (2.23 MB) | 2020-12-16 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
VC010-060-080-VGA-DVI-4K-HDMI-EDID-Emulator-with-Programmer-qsg.pdf (1.07 MB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.1.103 | 2018-05-23 | vc080_v1.1.103.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Yazılım ve Sürücüler
| İşletim Sistemi | Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Diğer | ||||
| Windows | EDID Wizard | v1.0.070 | 2019-03-11 | aten_edid_wizard_v1.0.070.zip |
| Windows | EDID Wizard | v1.0.069 | 2018-12-04 | aten_edid_wizard_v1.0.069.zip |
| Windows | EDID Wizard | v1.0.068 | 2018-03-21 | aten_edid_wizard_v1.0.068.zip |
| Windows | EDID Wizard | v1.0.065 | 2014-03-11 | edid_wizard_v1.0.065.zip |
| Windows | EDID Wizard | v1.0.064 | 2013-05-03 | edid_wizard_v1.0.064.zip |
Compatible Products Hepsini Gör
- Video Anahtarları
- Sunum Anahtarları
- Video Uzatıcılar
- Video Duvarı İşlemcileri
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Kabinet KVM Anahtarları
- Kablo KVM Anahtarları
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- KVM Uzatıcılar
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VC080
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

