Gerçek 4K HDMI EDID Emülatör Adaptör
VC081A
- Bağlı cihazlar arasındaki EDID iletişimini yönetir
- Bağlı HDMI görüntüsünden EDID'yi tek bir düğmeye basarak etkili bir şekilde öğrenir ve kaydeder ve video kaynağına iletilmesini sağlar
- EDID Öğrenme Modu aracılığıyla 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60 Hz (4:4:4) kadar üstün video kalitesini destekler
- Kompakt ve hafif tasarım
- Tüm Özellikler


True 4K HDMI EDID Emulator Adaptörü olarak, VC081A, 4K video iletimini kolaylaştırırken bağlı ekranın EDID'sini taklit etmek ve saklamak üzere tasarlanmıştır. HDMI ekranın EDID'sini öğrenerek ve video kaynağına ileterek, VC081A, HDMI video kaynağı ile bağlı ekran arasındaki EDID veri senkronizasyonu hatasından kaynaklanan video iletişim sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
VC081A, etkili bir şekilde öğrenilip kaydedilmesine izin vermek için benzersiz bir "Öğrenme Düğmesi Anahtarı" içerir. EDID öğrenildikten sonra VC081A, bir PC'nin veya sunucunun monitör yerine uzaktan IP üzerinden çalıştırılmasını sağlamak için kullanılabilir. VC081A, bir Pro AV sistemi entegre edilirken kaynaklar ve görüntüler arasındaki iletişim hataları tarafından yönlendirilen boş veya yanıp sönme ekran sorunlarının önlenmesi için ideal bir cihazdır.
Paket İçeriği
- 1x VC081A HDMI EDID Emülatör
- 1x kullanıcı talimatları
- Bağlı cihazlar arasında EDID iletişimini yönetir
- Bağlı HDMI görüntüsünden tek bir düğmeye basarak etkili bir şekilde EDID öğrenir ve kaydeder ve video kaynağına iletilmesini sağlar
- HDMI (3D, Derin Renk, Gerçek 4K) uyumlu; HDCP 2.2'yi destekler
- EDID Öğrenme Modu aracılığıyla 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60 Hz (4:4:4) kadar üstün video kalitesini destekler
- Öğrenme durumunu gösteren LED göstergeleri
- HDMI kaynağından güç alır
- Kompakt ve hafif tasarım

| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Erkek |
| Empedans | 100 Ω |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Empedans | 100 Ω |
| Video | |
| Uygunluk | HDMI (3D, Derin Renk, Gerçek 4K) HDCP 2.2 Uyumlu |
| Maks. Çözünürlük | Varsayılan: 1080P@60Hz Öğrenme: 3840x2160@60Hz 4:4:4 ve 4096x2160@60Hz 4:4:4 |
| EDID Ayarları | EDID Modu: Varsayılan / Öğrenme |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | Bağlantı noktası gücüyle çalışan (kaynak cihazdan 5V DC) |
| Anahtarlar | |
| Mod Anahtarı | EDID Öğrenme |
| LED'ler | |
| Durum | Öğreniliyor (Mavi x 1) |
| Güç Tüketimi | DC5V:0.1WBluetooth Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 - 50 ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60 ºC |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondenssiz |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Kunye |
| Ağırlık | 0.08 kg (0.18 lb) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 4.40 x 2.40 x 1.18 cm (1.73 x 0.94 x 0.46 in.) |
| Kutu Miktarı | 20 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vc081a-converter-ds-en.pdf (675.31 KB)Hızlı Başlangıç Kılavuzu
VC081A-HDMI-EDID-Emulator-qsg.pdf (1.56 MB)Compatible Products Hepsini Gör
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VC081A
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

