Emulator EDID HDMI True 4K
VC081A
- Zarządza komunikacją EDID pomiędzy podłączonymi urządzeniami
- Skutecznie uczy się i zapisuje EDID z podłączonego wyświetlacza HDMI za pomocą jednego przycisku i przekazuje go do źródła wideo
- Najwyższa jakość wideo – do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60 Hz (4:4:4) w trybie uczenia się EDID
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
- Wszystkie Funkcje


Adapter emulator EDID True 4K HDMI VC081A, został zaprojektowany do emulowania i przechowywania jednego zestawu EDID z podłączonego wyświetlacza, ułatwiając jednocześnie transmisję wideo 4K. Poprzez uczenie się EDID z wyświetlacza HDMI i przekazywanie go do źródła wideo, VC081A pomaga wyeliminować problemy z komunikacją wideo, które występują z powodu braku synchronizacji danych EDID między źródłem wideo HDMI a podłączonym wyświetlaczem
Ten nowy produkt zawiera unikalny przycisk "Learn", który umożliwia efektywne uczenie się i zapisywanie EDID. Po nauczeniu się EDID, VC081A może być użyty do utrzymywania komputera lub serwera w stanie czuwania ze zdalnej lokalizacji poprzez IP zamiast monitora. VC081A jest idealnym urządzeniem do unikania problemów z pustym lub migającym ekranem spowodowanych błędami komunikacji pomiędzy źródłami i wyświetlaczami podczas integracji systemu Pro AV.
Zawartość opakowania
- 1x emulator EDID HDMI VC081A
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Zarządza komunikacją EDID pomiędzy podłączonymi urządzeniami
- Skutecznie uczy się i zapisuje EDID z podłączonego wyświetlacza HDMI za pomocą jednego przycisku i przekazuje go do źródła wideo
- Zgodny z funckjami HDMI (3D, Deep Color, True 4K); oraz HDCP 2.2
- Najwyższa jakość wideo – do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60 Hz (4:4:4) w trybie uczenia się EDID
- Wskaźniki LED informujące o statusie uczenia się
- Zasilany ze źródła HDMI
- Kompaktowa i lekka konstrukcja

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 1 x wtyk HDMI typ A (czarny) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wideo | |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color, True 4K) HDCP 2.2 Consumer Electronic Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość | Domyślny: 1080P@60Hz Uczenie: 3840x2160@60Hz 4:4:4 & 4096x2160@60Hz 4:4:4 |
| Ustawienia EDID | Tryby EDID: Domyślny / Uczenie |
| Złącza | |
| Zasilanie | Zasilanie z magistrali (5V DC z urządzenia źródłowego) |
| Przełączniki | |
| Przełącznik trybu pracy | Uczenie EDID |
| Diody LED | |
| Stan | Uczenie (niebieska x 1) |
| Pobór mocy | DC5V:0.1WBTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50 ºC |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60 ºC |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Plastik |
| Masa | 0.08 kg ( 0.18 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 4.40 x 2.40 x 1.18 cm (1.73 x 0.94 x 0.46 in.) |
| Partia w opakowaniu | 20 sztuk |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vc081a_converter_ds_en.pdf (674.73 KB)Skrócona instrukcja obsługi
VC081A-HDMI-EDID-Emulator-qsg.pdf (1.56 MB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
