8 Bağlantı Noktalı Gerçek 4K HDMI Splitter
VS0108HB
- HDMI 2.0 (3D, Derin renk, 4K); HDCP 2.2 uyumlu
- Üstün video kalitesi - Gerçek 4K çözünürlüklere kadar (4096 x 2160 @ 60Hz 4:4:4)
- Kaynaktan çıkışa uzun mesafe iletimi - kadar 6 m'ye kadar
- Yüksek kaliteli sistem kontrolü için dahili çift yönlü RS-232 seri kontrol bağlantı noktası
- Tüm Özellikler



ATEN VS0108HB, bir HDMI kaynağının 8 uyumlu görüntü cihazına yönlendirilmesini gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Dolby True HD ve DTS HD Master Audio'yu, 18 Gbps'ye kadar veri hızlarını, 3D'yi ve HD kayıpsız ses formatlarını destekler. ATEN EDID teknolojisini içeren VS0108HB, bağlı cihazlarla sürekli EDID iletişimini garanti eder ve HDMI kaynaklarının düzgün bir şekilde başlatılmasını ve doğru video çıkışlarını sürdürmesini sağlar.
Paket İçeriği
- 1x VS0108HB 8 Bağlantı Noktalı Gerçek 4K HDMI Splitter
- 1x Güç Adaptörü
- 1x Montaj Kiti
- 1x Kullanım Talimatları
- Bir HDMI kaynağının en fazla 8 HDMI ekranına bağlanmasına izin verir
- HDMI 2.0 (3D, Derin renk, 4K); HDCP 2.2 uyumlu
- Üstün video kalitesi - Gerçek 4K çözünürlüklere kadar (4096 x 2160 @ 60Hz 4:4:4)
- HDR10+ desteği
- Kaynaktan çıkışa uzun mesafeli iletim - en fazla 6 m
- Yüksek kaliteli sistem kontrolü için dahili çift yönlü RS-232 seri kontrol bağlantı noktası
- Dolby True HD ve DTS HD Master Audio desteği
- Cihaz durumunun net LED göstergesi
- EDID Expert™ – Farklı ekranlarda sorunsuz başlatma, yüksek kaliteli görüntü ve en iyi çözünürlüğün kullanımı için optimum EDID ayarlarını seçer
- Tak ve çalıştır
- Raf montajına uygun (1U tasarım)

| LED'ler | |
| Giriş | 1 x LED (Yeşil) |
| Video Çıkışı | 8 X LED (Yeşil) |
| Güç | 1 x LED (Yeşil) |
| Video Girişi | |
| Arayüzler | 1 x Siyah HDMI Tip A Dişi |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 4K@60Hz'de 5M (4:4:4) |
| Video Çıkışı | |
| Arayüzler | 8 x HDMI Tip A Dişi (Siyah) |
| Empedans | 100 Ω |
| Maks. Mesafe | 4K@60Hz (4:4:4) için 5M |
| Video | |
| Max. Veri Hızı | Lane başına 6 Gbps olmak üzere 18 Gbps |
| Maks. Piksel Saati | 600 MHz |
| Uygunluk | HDMI 2.0 (3D, Derin Renk, 4K); HDCP 2.2 |
| Maks. Çözünürlük | 60Hz'de 4096 x 2160 / 3840 x 2160'e kadar (4:4:4) |
| Kontrol | |
| RS-232 | Bağlantı Noktası: DB-9 Dişi (Siyah) x 1 Baud Oranı: 19200, Veri Bitleri: 8, Durak Bitleri: 1, Çiftlik Biti: Yok, Akış Kontrolü: Yok |
| EDID Ayarları | EDID Kaydırma Anahtarı x 1 EDID Modu: Bağlantı Noktası 1 / Varsayılan / Otomatik / Anahtarlama |
| Bağlantı noktaları | |
| Güç | 1 x DC Yuvası |
| Güç Tüketimi | DC5V:11.95W:56BTU/h Not: ● Watt cinsinden ölçülen değer, cihazın harici bir yükleme olmadan tipik güç tüketimini gösterir. ● BTU/saat cinsinden ölçülen değer, cihazın tam kapasiteyle çalıştığında tükettiği gücü gösterir. |
| Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-40 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 - 60 °C |
| Nem | 0 - 80% RH, Kondensiz |
| Fiziksel Özellikler | |
| Konut | Metal |
| Ağırlık | 2.18 kg ( 4.8 lb ) |
| Boyutlar (U x G x Y) | 43.72 x 15.78 x 4.40 cm (17.21 x 6.21 x 1.73 in.) |
| Kutu Miktarı | 3 adet |
| Not | Bazı kabinet tipi ürünler için lütfen standart fiziksel boyutların WxDxH olarak ifade edildiği ancak LxWxH formatında olduğunu unutmayın. |
Veri tablosu
vs0108hb_video_splitter_ds_en.pdf (1.31 MB)Kullanıcı Kılavuzu
| Dosya Adı | Yayın Tarihi |
| vs0108hb_um_w_2020-12-16.pdf (1.54 MB) | 2020-12-16 |
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
vs0108hb-8-Port-True-4K-HDMI-Splitter-qsg.pdf (802.13 KB)CAD Çizimi
VS0108HB-ASM-V01_WEB.pdf (52.53 KB)Yazılım
| Açıklama | Sür. | Yayın Tarihi | Dosya Adı |
| Firmware Upgrade | v1.1.102 | 2020-11-23 | vs0108hb_v1.1.102.zip |
Not : 3 yıldan daha eski firmware sürümleriyle ilgili talepler için lütfen Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.
Compatible Products Hepsini Gör
- Video Dönüştürücüler
- Video Uzatıcılar
- Video Anahtarları
- Video Matris Anahtarları
- Sunum Anahtarları
- Video Duvarı İşlemcileri
- Masaüstü KVM Anahtarları
- Kablo KVM Anahtarları
- KVM Uzatıcılar
- Ağ tabanlı Ses-Görüntü
- Video Dağıtıcılar
- Audio / Video Bağlantı Çözümleri
- Açık Kasa Kabinetler
Not : Yukarıda listelenen tüm ürünler, amaçlanan kullanımlarıyla tam uyumluluk açısından doğrulanmıştır (uygulanabildiği durumlarda; örneğin KVM anahtarı ve uzatıcılarla klavye/video/fare uyumluluğu).Daha fazla işlevsellik ile ilgili sorularınız için lütfen Destek Merkezi’ı ziyaret ederek destek alın.
Relevant Products Hepsini Gör
Uyumlu Kablolar Hepsini Gör
VS0108HB
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
SEPETE EKLENEN ÜRÜN

