Waar te koop | Partner portaal | eShop

Nieuwe producten

2A-141G

De 2A-141G 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een multimodus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort van...

2A-142G

De 2A-142G 10G Single Modus/10KM Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een single modus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort...

VE2812AT

De ATEN VE2812AT is een zender voor het verzenden van VGA (met audio) en HDMI-signalen tot 100 m over een enkele Cat 5e/6/6a of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel. De VE2812AT heeft een ingebouwde PoH-functie (...
Elimineer rommel en de toestanden met het aansluiten van aparte toetsenbord-, video- en muiskabels met kabel KVM-schakelaars die alle kabels ingebouwd in de schakelaar ze ...
Maak gebruik van zowel de ergonomische stijl als de geavanceerde mogelijkheden voor gewone en commerciële werkstationtoepassingen voor alle gebieden met resoluties tot 4K ...
Verbeter het beheer van IT-activa en beperk de kosten door toegang tot bronnen te consolideren door tot 1024 servers te controleren met serieel schakelbare Cat 5 high-den ...
Voldoe aan de behoeften van grote bedrijfsinstallaties en stroomlijn het pc- en serverbeheer waarbij upgrades en uitbreidingen gemakkelijk mogelijk zijn met in rekken gem ...
Voldoe aan de stringente beveiligingseisen van militaire en inlichtingen-installaties met NIAP-gecertificeerd beveiligd schakelen tussen computers op verschillende beveil ...
Bedien een complete serverruimte/datacenter betrouwbaar en veilig in real-time met snelle toegang, flexibele uitbreiding en naadloze kwaliteitsvideo over Cat 5/6-kabels.
Beheer datacentra of servers in vestigingen via toegang op afstand op elk moment en overal vandaan met schaalbare, robuuste en veilige KVM over IP-oplossingen op bedrijfs ...
Beperk kosten en maximaliseer de ruimte in de serverrekken met dubbelrail LCD KVM-oplossingen die voor een robuuste controle en volledige schaalbaarheid zorgen in combina ...
Ideal for installation in combination with the KE/VE89 series products. They come with embedded DMS functions to facilitate device management anytime and anywhere.
Breidt uw console uit tot een afstand van 20 km vanaf uw computer of installatie in datacentra, bibliotheken, bouwlocaties, productielijnen enzovoort.
Stel twee gebruikers in staat om de programma's, bestanden en bronnen van een enkele DVI- of VGA computer te delen vanaf twee aparte USB-consoles.
Vind KVM-adapterkabels (CPU-modules), console modules, converters en nog veel meer om uw ATEN KVM-installatie te voltooien.
Beheer centraal alle It-apparaten in datacentra op een handige en economische manier, ongeacht waar ze zich bevinden, en registreer de video en het gebruik van aangeslote ...
Transformeer de mogelijkheden van legacy-apparatuur en bedien tot 48 servers/seriële IT-apparaten met zowel in-band als out-of-band externe seriële toegang via Telnet of ...
Vind rekmontagesets om uw ATEN KVM-schakelaars in een rek te monteren.
Bewaar en beheer eenvoudig alle machines voor een hogere productiviteit van hightech-productielijnen zonder het probleem van te weinig ruimte en te weinig personeel.