RS232 Seriële Automatische Schakelaar (2 naar 1)
AS251S
- Geen Externe Voeding vereist.
- Uitvoerpoort Selecteerbaar.
- Transparant voor de gebruiker.
- OS-Compatibiliteit: WIN98, WIN ME, WIN 2K en WIN XP.
- Alle functies
MSRP:Quote Upon Request
MSRP:Quote Upon Request
AS251S laat 2 PC’s 1 seriële (RS232) printer delen. Het is gemakkelijk te installeren en heeft geen extra stroomvoeding nodig.
Inhoud verpakking
- 1X Seriële Automatische Schakelaar
- 1x Gebruiksaanwijzing
- Geen Externe Voeding vereist.
- Uitvoerpoort Selecteerbaar.
- Transparant voor de gebruiker.
- OS-compatibiliteit: WIN98, WIN ME, WIN 2K en WIN XP.
| Connectoren | |
| Invoer | 2 x RS-232 DB-25 Female |
| Uitgang | 1 x RS-232 DB-25 Male |
| LED’s | |
| Invoer | 2 |
| Poort Selecteren | Automatisch / Handmatig |
| Invoer Arbitrage | Wie het eerst komt wie het eerst maalt |
| Functieknop | Handmatig / Selecteren |
| Kabellengte | 15 m [50'] (max.) |
| Time-out Selectie | 10 ~ 60 seconden |
| Stroomverbruik | AC9V:0.1W:0.46BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 ~ 50˚C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60˚C |
| Vochtigheid | 0~80% RH, NC |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Plastic |
| Gewicht | 0.05 kg ( 0.11 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 9.30 x 7.70 x 2.55 cm (3.66 x 3.03 x 1 in.) |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Handleiding
| Bestandsnaam | Uitgavedatum |
| as_251s_um_w_2021-08-04.pdf (649.91 KB) | 2021-08-04 |
AS251S
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

AS251S
RS232 Seriële Automatische Schakelaar (2 naar 1)CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Functies selecteren die u in de vergelijkingstabel wilt zien
Please use link below to share this comparison table
Processing...
