Waar te koop | Partner portaal | eShop

Nieuwe producten

2A-141G

De 2A-141G 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een multimodus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort van...

2A-142G

De 2A-142G 10G Single Modus/10KM Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een single modus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort...

VE2812AT

De ATEN VE2812AT is een zender voor het verzenden van VGA (met audio) en HDMI-signalen tot 100 m over een enkele Cat 5e/6/6a of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel. De VE2812AT heeft een ingebouwde PoH-functie (...
Rek-PDU's zorgen voor energiebeheer, regeling en energiebesparende efficiëntie in real-time en zijn beschikbaar in een grote keuze aan modellen en stopcontact-configurati ...
Professionele online UPS-oplossingen voor stroombescherming reguleren stroomschommelingen door noodstroom te leveren aan een bepaalde belasting wanneer de invoerbron of d ...
Ontworpen voor het monteren van standaard 19-inch apparatuur in rekken met geavanceerde modellen voor high-density server-/netwerktoepassingen of voordeliger standaardmod ...
Biedt de hulpmiddelen voor het maken van een volledig geoptimaliseerd, energie-efficiënt datacentrum door ATEN’s geavanceerde eco-technologie te combineren met een intuït ...