Waar te koop | Partner portaal | eShop

Nieuwe producten

2A-141G

De 2A-141G 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een multimodus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort van...

2A-142G

De 2A-142G 10G Single Modus/10KM Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een single modus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort...

VE2812AT

De ATEN VE2812AT is een zender voor het verzenden van VGA (met audio) en HDMI-signalen tot 100 m over een enkele Cat 5e/6/6a of ATEN 2L-2910 Cat 6-kabel. De VE2812AT heeft een ingebouwde PoH-functie (...
Hiermee kunnen 2 pc's 1 seriële printer delen. Eenvoudig te installeren en geen extra voeding nodig.
Vind parallelle data-extenders, seriële interface-converters, losstaande converters en PCI-kaarten.