3 m DisplayPort rev.1.4-kabel
2L-7D03DP-1
- Kristalheldere video van maximaal 8K (7680 x 4320 op 60 Hz)
- High Bit Rate 3 (HBR3)-bandbreedte van 32,4 Gbps
- Multi-Stream Transport (MST) voor daisychain-verbindingen met meerdere beeldschermen
- Display Stream Compression (DSC)
- Alle functies

De ATEN DisplayPort rev.1.4-kabel ondersteunt een overdrachtsnelheid van 32,4 Gbps met high-definition verbindingsmogelijkheden en geavanceerde auxiliary channeling. Het biedt een professionele verbinding van een (gaming-)pc of laptop met ondersteuning voor DisplayPort, in combinatie met DisplayPort-oplossingen van ATEN solutions, met een beeldscherm van ultrahoge resolutie of een ander DisplayPort-apparaat. Onze DisplayPort rev.1.4-kabel ondersteunt maximaal 8K Dynamic HDR met 32 voor een hoogwaardige video- en audiobeleving. Elke stekker heeft een grendel met een ontgrendelingsknop voor een veilige verbinding.
Inhoud verpakking
- 1 x 2L-7D03DP-1 3 m DisplayPort rev.1.4-kabel
- Kristalheldere video van maximaal 8K (7680 x 4320 op 60 Hz), achterwaarts compatibel met 5K (5120 x 2880 op 60 Hz) en 4K (4096 x 2160 op 120 Hz) en oudere generaties van DP
- High Bit Rate 3 (HBR3)-bandbreedte van 32,4 Gbps
- Multi-Stream Transport (MST) voor daisychain-verbindingen met meerdere beeldschermen
- Voorwaartse foutcorrectie
- Display Stream Compression (DSC)
- 32 ongecomprimeerde digitale audiokanalen
- Voldoet aan RoHS
| Maximale Videoresolutie | Maximaal 7680 x 4320 op 60 Hz |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Kabellengte | 3 m |
| Kabelkleur | Zwart |
| Buitendiameter van de Kabel | 8,0 ± 0,2 mm |
| Maat Geleider | 26 AWG |
| Materiaal Geleider | Vertind koper |
| Verbindingsplaatjes | Nikkel |
| Verbindingstype | DisplayPort (20 pin) male to male |
| Kabelbeschermingstype | Aluminium-magnesiumlegering |
| Kabelstekkertype | PVC |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 80 ºC |
| Waardering | UL VW-1 (beeldsnelheid), CSA |
Gegevensblad
2l-7d02dp_7d03dp-1_cable_ds_en.pdf (676.81 KB)Compatibele producten Alles weergeven
- Kabel KVM-schakelaars
- Computer Peripherals & Cables
- Bureaublad KVM-schakelaars
- KVM-extenders
- Presentatieschakelaars
- Rek KVM-schakelaars
- Video extenders
- Video Matrix Switches
- Video Splitters
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Relevante producten Alles weergeven
2L-7D03DP-1
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

