Waar te koop | Partner portaal | eShop

Glasvezel Meervoudige Modus 1.25G SFP Zendontvanger Module (550M) (2 stuks per Pakket)


2A-136G
  • Breid uw netwerkverbinding uit tot 550 meter
  • Differentiële In- en Uitvoer
  • Voldoet aan de Normen voor Kleine Vormfactoren (SFP Multi-Source Agreements).
ROHS
Weee
MSRP: Quote Upon Request

De 2A-136G Glasvezel Meervoudige Modus 1.25G SFP Zendontvangermodule biedt 1 GbE aansluiting tot 550 meter. De zendontvanger kan zowel in zenders als ontvangers worden geïnstalleerd. Als hotpluggable module met een standaard duplex verbinding voor vezelcommunicatie werkt de 2A-136G met multi-mode-fiber (SMF) aansluitingen en werkt bij een nominale golflengte van 850 nm, wat het een kosteneffectieve en krachtige zendontvanger maakt.

Inhoud verpakking

  • 2x 2A-136G Glasvezel Meervoudige Modus 1.25G SFP Zendontvanger Module
  • Breid uw netwerkverbinding uit tot 550 meter
  • Differentiële In- en Uitvoer
  • Voldoet aan de Normen voor Kleine Vormfactoren (SFP Multi-Source Agreements).
  • Voldoet aan de SFF-8472 MSA Digitale Diagnostische Monitor (DDM), Interne Kalibratie
  • Voldoet aan de klasse 1 Laser Internationale Veiligheidsnorm IEC 825. Voldoet aan EN60825-1 en FDA 21 CFR 1040.10 en 1040.11
  • Werktemperatuur van 0° C tot 70° C
  • Voldoet aan RoHS
Glasvezeloptiek
Tarief Gegevens1,25 Gbps
Werkafstand550 m
VezeltypeMultimodus
DDMJa
Omgeving
Operatietemperatuur0 - 70°C
Opslagtemperatuur-40-85°C
Fysieke Eigenschappen
Gewicht0,02 kg (0,04 lb)
Afmetingen (L x B x H)5,59 x 1,46 x 1,30 cm
(2,2 x 9,37 x 0,51 in.)
Let opHoud er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat.
Wij zijn hier om u te helpen. Contacteer ATEN’s eService voor technische ondersteuning