- Producten
- KVM
-
LCD KVM schakelaars / consoles
- Kabel KVM-schakelaars
- Cat 5 KVM-schakelaars
- Apparaten voor het delen van computers
- Bureaublad KVM-schakelaars
- KVM over IP-schakelaars
- KVM-extenders
- KVM-over-IP-matrixsysteem
- Matrix KVM-schakelaars
- Beheersoftware / regelcentrum
- Rek KVM-schakelaars
- Remote Control & Monitoring Solutions
- Secure KVM Schakelaars
- Seriële console-server
- KVM-modules en accessoires
- Accessoires
- LCD KVM Schakelaars
- CL3716i
1-Lokale/externe gedeelde toegang 16-poorts USB HDMI Enkelvoudige rail breedbeeld FHD LCD KVM over IP Schakelaar
NieuwCL3716i
Een 1U single-rail Full HD LCD KVM over IP Schakelaar voor veilige lokale en externe serverbesturing in controlekamers en datacenters.
- Compact 1U single-rail ontwerp met geïntegreerd 18,5" Full HD LCD-scherm
- KVM over IP-toegang voor realtime beheer op afstand
- Controle van 16 computers vanaf één console
- Flexibele schakelopties via druktoetsen, hotkeys en OSD voor veilige, gecentraliseerde controle
- Alle functies

De ATEN CL3716iNW is een ruimtebesparende 1U Enkelvoudige rail LCD KVM over IP Schakelaar die is ontworpen voor bedrijfskritische omgevingen zoals controlekamers en datacenters. Met een 18,5-inch breedbeeldmonitor met led-achtergrondverlichting, een volledig Toetsenbord en een touchpad in een korte schuifbehuizing biedt hij betrouwbare lokale en IP-toegang en maximaliseert hij waardevolle rackruimte.
Maximaliseer de rackruimte met behoud van volledige lokale controle
De CL3716iNW is ingebouwd in een compact 1U chassis met enkelvoudige rail en een kort ontwerp en past perfect in ondiepe racks en installaties met beperkte ruimte. Het alles-in-één consoleontwerp maakt externe randapparatuur overbodig, terwijl een geïntegreerde LED-verlichting zorgt voor een duidelijk zicht voor een nauwkeurige werking in omgevingen met weinig licht, 24 uur per dag, 7 dagen per week.
Gecentraliseerde en flexibele controle van meerdere systemen
De CL3716iNW ondersteunt directe USB- en HDMI-verbindingen met 16 computers en maakt efficiënt gecentraliseerd beheer vanaf één console mogelijk. Een externe USB- en HDMI-console-uitgang maakt gelijktijdige lokale en externe toegang mogelijk, wat zorgt voor meer operationele flexibiliteit voor scenario's met meerdere operators of uitgebreide werkruimtes. De systeemcontrole is intuïtief via druktoetsen op het voorpaneel, sneltoetsen of een meertalig on-screen display (OSD). Met broadcast mode kunnen opdrachten tegelijkertijd naar meerdere computers worden verzonden, terwijl de automatische scanmodus zorgt voor continue monitoring van geselecteerde systemen.
Kristalheldere Full HD voor nauwkeurige monitoring
De CL3716iNW is ontworpen voor betrouwbare prestaties en levert scherpe Full HD 1920 × 1080 @ 60 Hz-video. Dit zorgt voor een heldere en nauwkeurige visuele weergave, waardoor operators kritieke systemen met vertrouwen kunnen bewaken in omgevingen waar elke seconde telt. Bovendien beschikt de CL3716iNW over panel array mode™ voor gelijktijdige bewaking van meerdere servers op één Scherm, waarbij elke server in een afzonderlijk paneel wordt weergegeven en de lay-out kan worden aangepast voor flexibel kijken.
Vereenvoudigd, veilig en efficiënt systeembeheer
Drie niveaus van wachtwoordbeveiliging beschermen tegen ongeoorloofde toegang, een speciale LAN-poort ondersteunt netwerkgebaseerde firmware-upgrades en een hot-pluggable USB-muispoort (alleen HID) op het voorpaneel maakt snelle vervanging van randapparatuur mogelijk om downtime tot een minimum te beperken.
Opmerking: optionele rackmontagekits zijn verkrijgbaar. Raadpleeg Compatibele accessoires hieronder voor meer informatie.
Voor mogelijke toetsenbordtalen voor de EU-regio's, volg deze link
Inhoud verpakking
- 1 x CL3716iNW 1-lokaal/extern gedeelde toegang 16-poorts USB HDMI Enkelvoudige rail breedbeeld LCD KVM over IP Schakelaar met standaard rackmontagekit
- 2 x KVM-kabelsets
- 1 x netsnoer
- 1 x gebruikershandleiding
- Optimalisatie van ruimtegebruik
- Exclusieve LED-verlichting – ontworpen door ATEN om het Toetsenbord en touchpad te verlichten voor een betere bruikbaarheid in slecht verlichte omgevingen
- Geïntegreerde LCD KVM-console met een 18,5'' breedbeeld LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting in een behuizing met enkelvoudige rail en ruimte aan de boven- en onderkant voor een soepele werking in een 1U hoog systeemrack
- Dankzij het ontwerp met korte diepte kunnen gebruikers met uw rackmontageapparatuur werken in kleine ruimtes
- Consolevergrendeling – zorgt ervoor dat de consolelade veilig op zijn plaats blijft wanneer deze niet wordt gebruikt
- Betrouwbaarheid en operationele veelzijdigheid
- Superieure videokwaliteit – tot 1920 x 1080 @ 60 Hz
- Externe consolepoort – maakt beheer van aangesloten computers mogelijk vanaf een externe console (monitor, USB-Toetsenbord en USB-muis)
- Computerselectie via drukknoppen, sneltoetsen en meertalige on-screen display (OSD)
- IP-gebaseerde LCD KVM Schakelaar die gedeelde lokale console-toegang en externe toegang mogelijk maakt, waardoor meerdere computers via een standaard webbrowser over het netwerk kunnen worden bewaakt en bestuurd
- Broadcast mode – stelt gebruikers in staat om vanaf de console opdrachten naar alle computers te sturen om tegelijkertijd bewerkingen uit te voeren
- Drie niveaus van wachtwoordbeveiliging – alleen geautoriseerde gebruikers kunnen computers bekijken en controleren
- Automatische scanmodus – maakt continue bewaking van door de gebruiker geselecteerde computers mogelijk
- Panel Array Mode™ maakt gelijktijdige bewaking van meerdere servers op één Scherm mogelijk, waarbij de video-uitvoer van elke server in een afzonderlijk paneel wordt weergegeven en de paneelindeling kan worden geconfigureerd voor flexibel bekijken
- Beschikbare toetsenbordindelingen: Engels (VS), Engels (VK), Duits, Duits (Zwitsers), Frans, Italiaans, Spaans, Scandinavisch
- Extra hot-pluggable USB-muispoort op het voorpaneel die HID-apparaten voor Toetsenbord en muis ondersteunt
- Flexibiliteit bij installatie
- Standaard rackmontagekit meegeleverd
- Optionele rackmontagekits beschikbaar, inclusief eenvoudige installatieopties*
- Geen Software vereist
- Firmware kan worden geüpgraded via LAN-poort
- Ondersteunt hot-plugging
Opmerking: Neem contact op met uw ATEN-dealer voor productinformatie.
Meer informatie over “Eenvoudige rackmontage”...

| Functie | CL3716iNW |
| Computerverbindingen | |
| Direct | 16 |
| Maximale | 16 |
| Poort Selecteren | OSD, sneltoets, drukknop |
| Connectoren | |
| KVM Poorten | 16 x HDMI-vrouwelijk 16 x USB type B vrouwelijk |
| Stroom | 1 x IEC 60320/C14 |
| Externe Muis Poort | 1 x USB Type A Vrouwelijk (Voorzijde) |
| Externe Controle Poorten | 1 x HDMI-vrouwelijk 2 x USB Type A-vrouwelijk |
| LAN Poorten | 1 x RJ-45 vrouwelijk |
| Schakelaars | |
| Poort Selecteren | 16 x Drukknop |
| Resetten | 1 x Halfverzonken drukknop |
| Stroom | 1 x tuimelschakelaar |
| LCD Controle | 4 x drukknop |
| LCD Stroom | 1 x LED-drukknop |
| LED’s | |
| Online | 16 (Oranje) |
| Geselecteerd | 16 (Groen) |
| Stroom | 1 x KVM-console (donkergroen) 1 x LCD (oranje) |
| Sluiten | 1 x Num Lock (groen) 1 x Caps Lock (groen) 1 x Scroll Lock (groen) |
| Ledverlichting | 1 x LED-verlichtingslamp |
| Paneelspecificaties | |
| LCD Module | 18.5" TFT-LCD |
| Resolutie | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Reactietijd | 20 ms |
| Zichthoek | 178° (H), 178° (V) |
| Pixelhoogte | 0.213 mm x 0.213 mm |
| Kleurondersteuning | 16,77 miljoen kleuren |
| Contrastverhouding | 1000 : 1 |
| Verlichting | 350 cd/m² |
| Video | |
| Op Afstand | 1920 x 1200 bij 60 Hz |
| Videoresolutie Invoer | tot 1920 × 1200 bij 60 Hz |
| Tweede Console | 1920 x 1200 bij 60 Hz |
| Periodieke Scan | 1-255 seconden |
| Emulatie | |
| Toetsenbord / Muis | USB |
| Maximale Stroominvoer | 100–240 VAC, 50/60 Hz, 1 A |
| Stroomverbruik | AC110V:42.1W:204BTU/h AC220V:41.7W:202BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0-40°C |
| Opslagtemperatuur | -20-60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RV, niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal + Kunststof |
| Type rails | Enkelvoudige rail |
| Gewicht | 10.96 kg ( 24.14 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 44,92 x 58,4 x 4,28 cm (17,69 x 22,99 x 1,69 inch) |
| Let op | Afmetingen van de behuizing zijn exclusief I/O-poorten, handgrepen en montagebeugels. |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Handleiding
| Bestandsnaam | Uitgavedatum |
| cl3708-cl3708i-cl3716-cl3716i-user-manual-w.pdf (8.33 MB) | 2026-03-27 |
Snelstartgidsen
CL3708-CL3716-CL3708i-CL3716i-8-16-Port-USB-HDMI-Single-Rail-WideScreen-LCD-KVM-Switch-QSG.pdf (1.38 MB)cad-tekening
CL3716INW-V01-CAD-DRAWING-Model.pdf (253.41 KB)Firmware
| Beschr. | Ver. | Uitgavedatum | Bestandsnaam |
| Firmware Upgrade | v1.0.062 | 2026-01-14 | CL37xxiNW-v1.0.062.zip |
Let op : Voor verzoeken met betrekking tot firmwareversies die ouder zijn dan drie jaar, verzoeken wij u contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam.
Compatibele producten Alles weergeven
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Relevante producten Alles weergeven
Geschikte Kabels Alles weergeven
Compatibele accessoires Alles weergeven
CL3716i
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

