HDMI HDBaseT-ontvanger met dubbele uitgang (4K bij 100 m) (HDBaseT Class A)
Niet meer leverbaar Voorgesteld vervangend model
VE814R
- Implementeert de HDBaseT-extensietechnologie met slechts één Cat 5-kabel om de zender en ontvanger te verbinden
- HDMI (3D, Deep Color,4kx2k); compatibel met HDCP
- Breidt Ethernet-communicatie uit met doorvoerpoort
- Ondersteunt twee externe schermen
- Alle functies





Plaats uw HDMI-schermen tot 100 meter verwijderd van uw HDMI-bronapparaten met de VE814R HDMI-ontvanger over enkele Cat 5 met twee schermen. Door de VE814T-zender aan te sluiten over betaalbare en goed verkrijgbare Cat 5e/6-kabel, kunt u media streamen tot drie HDMI-schermen: twee schermen aangesloten op de ontvanger en een scherm aangesloten op de zender.
De VE814R beschikt tevens over een Ethernet doorvoerpoort voor een internetverbinding, evenals RS-232- en IR-signaaldoorvoer, zodat u de HDMI-bron kunt bedienen vanaf de externe eenheid (VE814R) terwijl u het HDMI-scherm kunt bereiken vanaf de lokale eenheid (VE814T). De VE814R ondersteunt HDMI (3D, Deep Color, 4K) en HDCP, wat voor een superieure videokwaliteit en piekprestaties van uw HDMI-schermen zorgt.
Inhoud verpakking
- 1x VE814R
- 1x montageset
- 1x 0AD6-1605-24EG voedingsadapter
- 1x gebruiksaanwijzing
- Vergroot de afstand tussen HDMI-bron en HDMI-scherm
- Implementeert de HDBaseT-extensietechnologie met slechts één Cat 5-kabel om de zender en ontvanger te verbinden
- Anti-jamming: weerstaat signaalinterferentie tijdens kwaliteits-videotransmissie met HDBaseT-technologie
- Ondersteunt een lokaal en twee externe schermen
- Ondersteunt twee IR-kanalen voor IR-signaaltransmissie in twee richtingen
- Breidt Ethernet-communicatie uit met een doorvoerpoort
- HDMI (3D, Deep Color,4kx2k); compatibel met HDCP
- Transmissie over lange afstanden: tot 100 m
- Ondersteunt breedbeeldscherm
- Ondersteunt resoluties tot Ultra HD 4kx2k en 1080p Full HD
- Ondersteunt bandbreedte tot 340 MHz voor hoogpresterende video
- EDID Expert: selecteert de optimale EDID-instellingen voor soepel opstarten en de beste kwaliteitsweergave
- RS-232 seriële poort voor seriële randapparaten, zoals aanraakschermen, streepjescodelezers enzovoort
- Ingebouwde 8KV/15KV ESD-bescherming (contactspanning 8 KV; luchtspanning 15 KV)
- Eenvoudige installatie: geen software nodig
- Kan in rek worden gemonteerd

| Video Uitgang | |
| Interface’s | 2 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 10,2 Gbps (3,4 Gbps Per Strook) |
| Maximale Pixel Klok | Tot 340 MHz |
| Nakoming | HDMI (3D, Diepe Kleuren, 4K) Geschikt voor HDCP Controle van de ConsumentenElektronica (CEC) |
| Maximale Resoluties / Afstanden | Tot 4K@70m (Cat 5e/6) / 100m (cat 6a); 1080p@100m *4K ondersteund: 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Geluid | |
| Uitgang | 2 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Controle | |
| RS-232 | 1 x Eindblok, 3-polig |
| IR | 2 x Mini Stereostekker Female (Zwart) |
| Ethernet | 1 x RJ-45 Female |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC Stekker |
| Stroomverbruik | 5.3 VDC, 13.3W Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 0,46 kg (1,01 lb) |
| Afmetingen (L x B x H) | 14,17 x 10,30 x 3,00 cm (5,58 x 4,06x 1,18 in.) |
| Kartonnen Partij | 5 stuks |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Gegevensblad
ve814_extender_ss_en.pdf (1.22 MB)Snelstartgidsen
ve814_extender_ug.pdf (4.11 MB)cad-tekening
VE814-RX-ASM-V02_WEB.pdf (60.13 KB)Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Geschikte Kabels Alles weergeven
VE814R
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

