Waar te koop | Partner portaal | eShop

4K HDMI optische extender (4K bij 300 m (K1, MM) / 10 km (K2, SM))


VE883
  • Breidt HDMI-video, stereo audio, IR-, RS-232 bediening en Ethernet-signalen uit over duplex glasvezelkabels
  • Ondersteunt transmissie over ultralange afstanden tot 10 km*
  • Ondersteunt lossless 4K-video tot 4096 x 2160 / 3840 x 2160 bij 60 Hz (4:2:0)
  • Ondersteunt USB 2.0 met een maximale overdrachtsnelheid van 25 MByte/s
4K
HDMI
ROHS
Weee
MSRP: Quote Upon Request

De VE883 is een op glasvezeloptiek gebaseerde extender ontworpen voor het verlengen van niet-gecomprimeerde 4K-signalen tot 300 m (met de VE883K1) of 10 km (met de VE883K2) over duplex glasvezelkabels. De VE883 voldoet aan de HDMI-specificaties, waaronder 3D, Deep Color (tot 12 bit), en signaalsnelheden (tot 10,2 Gb) om voor een superieure videokwaliteit te zorgen. Met ATEN’s exclusieve FarSmooth-technologie voorkomt de VE883 vertraging en bevriezen door de uitvoerfrequentie aan te passen aan de invoerfrequenties en het zorgt voor een stabiele en vloeiende videoweergave die identiek is aan de bron, met name bij toepassingen over lange afstanden waar ononderbroken video streams vereist zijn. De VE883 beschikt over een HDMI-ingang en -uitgang, een ingang en uitgang voor analoge audio, USB2.0, IR, RS-232 besturingspoort en een Gigabit Ethernetpoort. Voor punt naar punt-uitbreidingen kan de VE883 gebruik maken van glasvezelkabels door SFP+ modules in de optische poort te steken.

Ter voorkoming van een installatie met veel kabels garandeert de VE883 een eenvoudige en snelle oplossing voor een optimale transmissie van Ethernet-, IR-, HDMI-, RS-232 en USB-signalen tot 10 km over een set duplex optische glasvezels. De VE883 is tevens USB-transparant, waardoor hij compatibel is met een grote reeks USB-randapparaten.

Ontworpen voor het gebruik van de nieuwste trend van lossless 4K en signaaluitbreiding over lange afstanden, is de VE883 geschikt voor waar transmissie over lange afstanden een vereiste is en waar weinig interferentie is toegestaan, zoals in verkeersstations en moderne kantoorgebouwen.

Inhoud verpakking

  • 1x VE883T 4K HDMI optische zender
  • 1x VE883R 4K HDMI optische ontvanger
  • 2x 0AD6-1F05-26EG voedingsadapters
  • 2x aansluitblok 3-polig
  • 2x aansluitblok 5-polig
  • 1x 2XRT-0003G-1 IR-ontvanger
  • 1x 2XRT-0004G IR-zender
  • 1x LIN4-0413-010G USB-kabel
  • 2x 0X12-0017-700G HDMI LockPro
  • 2x 2X-C32-1G (K1) / 2X-C32-2G (K2) SFP-modules
  • 1x gebruiksaanwijzing
  • Breidt HDMI-video, stereo audio, IR-, RS-232 bediening en Ethernet-signalen uit over duplex glasvezelkabels
  • Maakt gebruik van dubbele glasvezelkabels om de zender en de ontvanger te verbinden
  • Ondersteunt transmissie over ultralange afstanden tot 10 km*
  • HDMI (3D, Deep Color, 4K); ondersteunt HDCP 2.2
  • Ondersteunt lossless 4K-video tot 4096 x 2160 / 3840 x 2160 bij 60 Hz (4:2:0)
  • FarSmooth – ATEN’s exclusieve FarSmooth-technologie voorkomt vertraging en bevriezen door de uitvoerfrequentie aan te passen aan de invoerfrequenties en het zorgt voor een stabiele en vloeiende videoweergave die identiek is aan de bron, met name bij toepassingen over lange afstanden waar ononderbroken video streams vereist zijn.
  • Ondersteunt Gigabit Ethernetkanaal
  • Ondersteunt USB 2.0, met een maximale overdrachtsnelheid van 25 MByte/s
  • Bi-directionele IR-signaaltransmissie: IR-transmissie wordt één richting tegelijk verwerkt, binnen een bereik van 30 kHz tot 56 kHz
  • Met RS-232 seriële poort voor aansluiting van randapparatuur zoals aanraakschermen en streepjescodescanners
  • Ondersteunt batch upgrades met de Firmware Upgrade Utility
  • Ingebouwde 8KV/15KV ESD-bescherming
  • Plug-and-play
  • Hot-pluggable
  • Kan in rek worden gemonteerd
    Opmerking:
    • De maximale transmissie-afstand kan variëren, afhankelijk van factoren zoals het glasvezeltype, bandbreedte, connector splitsing, verliezen, model, chromatische dispersie, omgevingsfactoren en knikken.
    • Voor transmissie over lange afstanden adviseert ATEN het gebruik van SFP+ modules voor compatibiliteit met enkele of multi mode glasvezel. Afhankelijk van het gekozen pakket (VE883K1 of VE883K2) worden verschillende SFP+ modules meegeleverd:
      •  VE883K1: 10 Gbps/300m SFP+ Duplex Multi Mode ontvanger (2X-C32-1G)
      •  VE883K2: 10 Gbps/10 km SFP+ Duplex Single Mode-ontvanger (2X-C32-2G)
    • ATEN adviseert het gebruik van Single Mode glasvezel die voldoet aan IEC 11801 (OS1, OS1a, OS2), en Multi Mode glasvezel die voldoet aan IEC 11801 (OM3, OM4) specificaties.
    • Het apparaat is een klasse 1 laserproduct. Het voldoet aan de beveiligingseisen van IEC/EN 60825-1, 21 CFR 1040.10, en 1040.11 behalve voor afwijkingen conform lasermededeling nr. 50 van 24 juni 2007.
FunctionVE883RVE883T
Video Invoer
Interface’sn.v.t.1 x HDMI Type A Female (Zwart)
Verhinderingn.v.t.100 Ώ
Maximale Afstandn.v.t.Tot 5 m
Video Uitgang
Interface’s1 x HDMI Type A Female (Zwart)n.v.t.
Verhindering100 Ώn.v.t.
Maximale AfstandTot 10 mn.v.t.
Video
Maximale Datatarief10,2 Gbps (3,4 Gbps Per Strook)10,2 Gbps (3,4 Gbps Per Strook)
Maximale Pixel Klok340 MHz340 MHz
NakomingHDMI (3D, Diepe Kleuren, 4K)
Geschikt voor HDCP 2.2
HDMI (3D, Diepe Kleuren, 4K)
Geschikt voor HDCP 2.2
Maximale Resolutie4096x2160/3840x2160@60Hz (4:2:0);
4096x2160/3840x2160@30Hz (4:4:4)
4096x2160/3840x2160@60Hz (4:2:0);
4096x2160/3840x2160@30Hz (4:4:4)
Maximale Afstand1 x SFP Module (*Opmerking)
VE883K1: tot 300m (MM, OM3, Zwart)
VE883K2: tot 10km (SM, Blauw)
1 x SFP Module (*Opmerking)
VE883K1: tot 300m (MM, OM3, Zwart)
VE883K2: tot 10km (SM, Blauw)
Geluid
Invoern.v.t.1 x Eindblok, 5-polig (Groen)
Uitgang1 x Eindblok, 5-polig (Groen)n.v.t.
Connectoren
Eenheid tot Eenheid1 x Tweerichtings-SFP (LC)1 x Tweerichtings-SFP (LC)
Firmware-upgrade1 x Micro USB (Type B) Female (Zwart)1 x Micro USB (Type B) Female (Zwart)
Stroom1 x DC Stekker met vergrendeling1 x DC Stekker met vergrendeling
Glasvezeloptiek
Tarief Gegevens10,3 Gbps10,3 Gbps
GolflengteVE883K1: 850 nm
VE883K2: 1310 nm
VE883K1: 850 nm
VE883K2: 1310 nm
VezeltypeVE883K1: Meervoudige Modus(MM), OM3, LC Duplex Type
VE883K2: Enkelvoudige Modus(SM), LC Duplex Type
VE883K1: Meervoudige Modus(MM), OM3, LC Duplex Type
VE883K2: Enkelvoudige Modus(SM), LC Duplex Type
Controle
USB Kanaal1 x USB Type A Female (Wit)1 x USB Type B Female (Wit)
RS-232 Kanaal1 x Eindblok, 3-polig (Groen)1 x Eindblok, 3-polig (Groen)
IR Kanaal1 x Mini Stereostekker Female (Zwart);
30~56 KHz volledig uitzendbereik
1 x Mini Stereostekker Female (Zwart);
30~56 KHz volledig uitzendbereik
Ethernel Kanaal1 x RJ45 Female1 x RJ45 Female
LED’s
Stroom1 (Groen)1 (Groen)
Link1 (Oranje)1 (Oranje)
Video Uitgang1 (Oranje)n.v.t.
StroomverbruikDC5V:7,05W:33BTU
DC5V:6.77W:42BTU
DC5V:7,05W:33BTU
DC5V:6.77W:42BTU
Omgeving
Operatietemperatuur0 - 40°C0 - 40°C
Opslagtemperatuur-20 - 60°C-20 - 60°C
Vochtigheid0 - 80% RH, Niet-condenserend0 - 80% RH, Niet-condenserend
Fysieke Eigenschappen
BehuizingMetaalMetaal
Gewicht0,64 kg (1,41 lb)0,64 kg (1,41 lb)
Afmetingen (L x B x H) met steun16,94 x 14,69 x 3,00 cm
(6,67 x 5,78 x 1,18 in.)
16,94 x 14,69 x 3,00 cm
(6,67 x 5,78 x 1,18 in.)
Afmetingen (L x B x H) zonder steun16,60 x 12,49 x 2,90 cm
(6,54 x 4,92 x 1,14 in.)
16,60 x 12,49 x 2,90 cm
(6,54 x 4,92 x 1,14 in.)
Kartonnen Partij5 stuks5 stuks
Let op1. Werkafstand is een schattig. Een typische maximale afstand kan variëren, afhankelijk van factoren zoals het glasvezeltype, bandbreedte, connector splitsing, verliezen, modale of chromatische dispersie, omgevingsfactoren en knikken.
2. Het wordt aanbevolen om een Enkelvoudige Modus optische vezelkabel te gebruiken die voldoet aan IEC 60793- 2-50 B1.1 of ITU-T G.652.B-specificaties. Gebruik voor Meervoudig Gebruik een vezelkabel die voldoet aan IEC 11801 (OM3)-specificaties.
3. Het Apparaat is een klasse 1 laserproduct. Het voldoet aan de veiligheidsvoorschriften van IEC-60825, FDA 21 CFR 1040.10, en FDA 21 CFR 1040.11.
1. Werkafstand is een schattig. Een typische maximale afstand kan variëren, afhankelijk van factoren zoals het glasvezeltype, bandbreedte, connector splitsing, verliezen, modale of chromatische dispersie, omgevingsfactoren en knikken.
2. Het wordt aanbevolen om een Enkelvoudige Modus optische vezelkabel te gebruiken die voldoet aan IEC 60793- 2-50 B1.1 of ITU-T G.652.B-specificaties. Gebruik voor Meervoudig Gebruik een vezelkabel die voldoet aan IEC 11801 (OM3)-specificaties.
3. Het Apparaat is een klasse 1 laserproduct. Het voldoet aan de veiligheidsvoorschriften van IEC-60825, FDA 21 CFR 1040.10, en FDA 21 CFR 1040.11.
Wij zijn hier om u te helpen. Contacteer ATEN’s eService voor technische ondersteuning