305M Beschermde Digitale Video Verlengkabel
Niet meer leverbaar Voorgesteld vervangend model
2L-2901
- Bevat 305 m/1000 ft beschermde lage scheefstandkabel
- Vertraging Scheefstand: 1 - 100 MHz 25nS/100m Maximaal
- Materiaal Buitenmantel: 24 AWG puur koper
- Geschikt voor ATEN digitale Cat 5-videoversterkers, KVM-verlengers en Cat 5 KVM-schakelaars.
- Alle functies
De 2L-2901 Beschermde Digitale Video Verlengkabel is een gedraaide paar afgeschermd met geleidende metaalfilm.De kabel is gemaakt van koperdraden, die op grote schaal worden gebruikt voor datatransmissie.De buitenste metaallaag beschermt de signaaltransmissies tegen elektromagnetische interferentie en vermindert het effect veroorzaakt door elektrische ruis. De 2L-2901 kan langeafstandsverbindingen ondersteunen en tegelijkertijd de overdrachtkwaliteit waarborgen.
Inhoud verpakking
- Ondersteunt RGB-video-overdracht van hoge kwaliteit
- Bevat 305 m/1000 ft beschermde lage scheefstandkabel
- Vertraging Scheefstand: 1 - 100 MHz 25nS/100m Maximaal
- Materiaal Buitenmantel: PVC:
- Materiaal Buitenzijde: Aluminum Mylar
- Geleidingsmateriaal: 24 AWG puur koper
- Geschikt voor ATEN digitale Cat 5-videoversterkers, KVM-verlengers en Cat 5 KVM-schakelaars.
- UL, ETL goedgekeurd.
- Supports high quality RGB video transmission
- Contains 305 m/1000 ft of shielded low skew cable
- Delay Skew: 1 - 100 MHz 25nS/100m Max.
- Outer Jacket Material: PVC
- Outer Shield Material: Aluminum Mylar
- Conductor Material: 24 AWG bare copper
- Compatible with ATEN digital Cat 5 video verlengers, KVM verlengers, and Cat 5 KVM switches
- UL, ETL approved

| Geleider | |
| Grootte | 24 AWG |
| Constructie | Puur koper |
| Diameter Geleider | 1/0,5±0,008 mm |
| Isolatie | |
| Gemiddelde Dikte | 0.20 mm |
| Diameter | 0,99 ± 0,05 mm |
| Materiaal | Polyolefine |
| Kleurcodes | 1.Oranje × Wit/Oranje gestreept 2.Blauw × Wit/Blauw gestreept 3.Bruin × Wit/Bruin gestreept 4.Groen × Wit/Groen gestreept |
| Beschermd (1) | |
| Materiaal | Mylar |
| Bereik | 100% Dekking met 25% Overlapping |
| Afvoerdraad | |
| Grootte | 26 AWG |
| Materiaal | Vertind Koper |
| Constructie | 7/0,16 ± 0,008 mm |
| Beschermd (2) | |
| Materiaal | Aluminium Mylar (Aluminium aan de binnenkant) |
| Bereik | 100% Dekking met 25% Overlapping |
| Omhuld | |
| Gemiddelde Dikte | 0.45 mm |
| Diameter | 5,6 ± 0,20 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
Gegevensblad
2l-2901_other_ss_en.pdf (312.8 KB)Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
2L-2901
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

