Waar te koop | Partner portaal | eShop

HDMI optische extender (1080p op 20km)


VE892
MSRP: Quote Upon Request
  • Vergroot het overdrachtsbereik van HDMI-, IR- en RS-232-signalen met één glasvezelkabel
  • Overdracht over zeer grote afstanden: tot 20 km
  • HDMI (3D, Deep Color), compatibel met HDCP: signaalfrequenties tot 3,125 Gbits
  • Ondersteunt bi-directionele overdracht van IR-signalen, in één richting tegelijk
Blu-ray
HDMI
ROHS
Supports(3D)
Supports(PS3)
Weee
De VE892 is een optische HDMI-extender die de lengtebeperkinten overwint van standaard HDMI-kabels door glasvezelkabel te gebruiken om high def audio- en videosignalen over grote afstanden te verzenden.

De VE892 accepteert een audio-video stream van een lokale bron en serialiseert de data om deze over een enkele 3,125 Gbps optische koppeling over te brengen (voor resoluties tot 1080p bij 60 Hz bij 24-bits).

De VE892 kan tevens de afstand voor de IR-afstandsbediening vergroten en RS-232 (tot 115 kbps) in beide richtingen overbrengen, zodat u seriële apparaten kunt aansuiten zoals aanraakschermen en streepjescodescanners.

Inhoud verpakking

  • 1x VE892T
  • 1x VE892R
  • 1x 2XRT-0004G IR-zender
  • 1x 2XRT-0003G IR-ontvanger
  • 1x montageset
  • 2x 0AD6-1605-24EG voedingsadapters
  • 1x gebruiksaanwijzing
  • Vergroot het overdrachtsbereik van HDMI-, IR- en RS-232-signalen met één glasvezelkabel
  • Overdracht over zeer grote afstanden: tot 20km
  • HDMI (3D, Deep Color), compatibel met HDCP: signaalfrequenties tot 3,125 Gbits
  • Superieure videokwaliteit: tot 1080p bij 60 Hz
  • Ondersteunt full frequency IR-signaal van 30 KHz tot 60 KHz
    (de meegeleverde IR-ontvangerkabel ondersteunt alleen 30 KHz tot 56 KHz)
  • Gebruikt een glasvezelkabel om de lokale en externe eenheden te verbinden
  • Ondersteunt breedbeeldformaten
  • Ingebouwde 8KV/15KV ESD-bescherming
  • Met RS-232 seriële poort voor het aansluiten van randapparatuur zoals aanraakschermen, streepjescodescanners enz.
  • Ondersteunt bi-directionele overdracht van IR-signalen, in één richting tegelijk
  • In rek monteerbaar
  • Hot-pluggable
FunctionVE892RVE892T
Video Invoer
Interface’sN.v.t.1 x HDMI Type A-tegenstekker (zwart)
VerhinderingN.v.t.100 Ώ
Maximale AfstandN.v.t.3 m (2L-7D03H)
Video Uitgang
Interface’s1 x HDMI Type A-tegenstekker (zwart)N.v.t.
Verhindering100 ΏN.v.t.
Maximale Afstand3 m (2L-7D03H)N.v.t.
Video
Maximale Datatarief6,75 Gbps (2,25 Gbps per laan)6,75 Gbps (2,25 Gbps per laan)
Maximale Pixel Klok225 MHz225 MHz
NakomingHDMI (3D, Deep Color)
Compatibel met HDCP 1.4
HDMI (3D, Deep Color)
Compatibel met HDCP 1.4
Maximale Afstand1 x SFP-module (*opmerking)
20 km op Single mode-vezel (SM)
1 x SFP-module (*opmerking)
20 km op Single mode-vezel (SM)
Maximale ResolutieMaximaal 1080pMaximaal 1080p
Geluid
InvoerN.v.t.1 x HDMI Type A-tegenstekker (zwart)
Uitgang1 x HDMI Type A-tegenstekker (zwart)N.v.t.
Connectoren
Eenheid tot Eenheid1 x bidirectionele SFP (LC)1 x bidirectionele SFP (LC)
Stroom1 x gelijkstroomjack1 x gelijkstroomjack
Stroomverbruik5,3 V gelijkspanning, 4,69 W, 22 BTU5,3 V gelijkspanning, 5,80 W, 27 BTU
Controle
IR Kanaal1 x ministereojack tegenstekker (zwart);
30~56 kHz transmissie over het volledige bereik
1 x ministereojack tegenstekker (zwart);
30~56 kHz transmissie over het volledige bereik
RS-232 Kanaal1 x terminalblok, 3 polig (groen)1 x terminalblok, 3 polig (groen)
Omgeving
Operatietemperatuur0 - 40 °C0 - 40 °C
Opslagtemperatuur-20 - 60 °C-20 - 60 °C
Vochtigheid0 - 80% RLV, niet-condenserend0 - 80% RLV, niet-condenserend
Fysieke Eigenschappen
BehuizingMetaalMetaal
Gewicht0,44 kg (0,97 lb)0,44 kg (0,97 lb)
Afmetingen (L x B x H)14,17 x 10,30 x 3,00 cm
(5,58 x 4,06 x 1,18 in)
14,17 x 10,30 x 3,00 cm
(5,58 x 4,06 x 1,18 in)
Kartonnen Partij5 stuks5 stuks
Let op1. Operationele afstand is een benadering. De maximale afstand kan variëren, afhankelijk van factoren als vezeltype, bandbreedte, verbindingsaftakkingen, verlies, modale of chromatische verstrooiing, omgevingsfactoren en knikken.
2. Het wordt aangeraden dat u Single Mode-vezels gebruikt die voldoen aan de specificaties van IEC 60793- 2-50 B1.1 of ITU-T G.652.B.
1. Operationele afstand is een benadering. De maximale afstand kan variëren, afhankelijk van factoren als vezeltype, bandbreedte, verbindingsaftakkingen, verlies, modale of chromatische verstrooiing, omgevingsfactoren en knikken.
2. Het wordt aangeraden dat u Single Mode-vezels gebruikt die voldoen aan de specificaties van IEC 60793- 2-50 B1.1 of ITU-T G.652.B.
Let opHoud er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat.