- Producten
- Professionele audio/video
- Video Matrix Switches
- HDBaseT™
-
VM3404H
- VM5808HA
- VM5404HA
- VM0202HB
- VM7584
- VM8584
- VM3250
- VM7824
- VM8824
- VM6404HB
- ATEN Video Matrix Control App
- ATEN Unizon
- VM7904
- VM0808HB
- VM0404HB
- VM-FAN554
- VM1600A
- VM6809H
- VM51616H
- VM7814
- VM8814
- VM0202H
- 2X-035G
- 2X-034G
- VM-FAN556
- VM-PWR800
- VM3200
- VM0404HA
- VM7404
- VM7104
- VM7514
- VM8514
- VM8804
- VM7804
- VM8604
- VM7604
- VM5404H
- VM5808H
- VS0202
4 x 4 4K HDMI HDBaseT-Lite Matrix Switch
VM3404H
- Ondersteunt 4 HDMI-ingangen en 4 gespiegelde HDMI- en HDBaseT-uitgangen
- De gespiegelde HDMI-uitgangen zijn bruikbaar om de bijbehorende HDBaseT-uitvoer te controleren of als extra videoscherm.*
- HDBaseT-connectiviteit: verbindt HDMI-schermen over een grote afstand via een Cat 5e/6/6a-kabel
- Power over HDBaseT (POH): levert stroom over een grote afstand vanaf de switch naar een ontvanger over een enkele Cat 5e/6/6a-kabel** / ***
- Alle functies



Met de snelle ontwikkeling van HDBaseT-technologie heeft ATEN de nieuwe VM3404H HDMI HDBaseT-Lite Matrix Switch uitgegeven. De switch breidt niet-gecomprimeerde 4K / Full HD digitale video, audio, IR en voeding uit via HDBaseT-technologie over een enkele Cat 6a-kabel tot 40/70 meter.
Als de VM3404H wordt gecombineerd met VE805R/VE816R-ontvangers, dan ondersteunt hij zowel ATEN Seamless Switch™-technologie als Video Wall-functionaliteit. ATEN’s exclusieve Seamless Switch™-technologie gebruikt een FPGA grafische processor om te zorgen voor continue video streaming, real-time bediening en een stabiele signaaloverdracht van alle bronnen. Met de Video Wall kunt u 8 videowandprofielen maken voor aangepaste schermindelingen met een eenvoudig te gebruiken webinterface. De optie Power over HDBaseT (POH) biedt een ingenieuze manier om de VE802R-ontvangers te voeden via de Cat 5e-kabel zonder dat een extra voeding nodig is.
De VM3404H biedt flexibiliteit met een betrouwbare signaaldistributie, bediend via drukknoppen op het frontpaneel, IR, RS-232 en Ethernet (Telnet / Web GUI) verbindingen. Het is ontworpen als een functioneel en geïntegreerd bedieningssysteem gebouwd voor woonblokken, commerciële en vergaderruimten.

Inhoud verpakking
- 1x VM3404H HDMI HDBaseT-Lite Matrix Switch
- 1x LIN-418K-E12G netsnoer
- 1x montageset
- 1x gebruiksaanwijzing
- Ondersteunt 4 HDMI-ingangen en 4 gespiegelde HDMI- en HDBaseT-uitgangen
- De gespiegelde HDMI-uitgangen zijn bruikbaar om de bijbehorende HDBaseT-uitvoer te controleren of als extra videoscherm.*
- HDBaseT-connectiviteit: verbindt HDMI-schermen over een grote afstand via een Cat 5e/6/6a-kabel
- HDBaseT Anti-jamming: weerstaat signaalinterferentie tijdens kwaliteits-videotransmissie
- Power over HDBaseT (POH): levert stroom over een grote afstand vanaf de switch naar een ontvanger over een enkele Cat 5e/6/6a-kabel** / ***
- Seamless Switch™-technologie: ATEN FPGA engine unificeert videoformaten om continue video streams, real-time switching en stabiele signaaltransmissie te leveren**
- Video Wall: hiermee kunt u indelingen op maat voor videowanden maken via eenintuitive web GUI**
- EDID Expert™: selecteert optimale EDID-instellingen voor vloeiend opstarten, kwaliteitsweergave en gebruik van de beste videoresolutie over verschillende schermen
- Meerdere bedieningsmethoden: systeembeheer via drukknoppen op het frontpaneel, IR, RS-232 en Ethernet (Telnet / Web GUI) verbindingen
- Bekijk en beheers via de ATEN-app Video Matrix Control op een snelle en flexibele wijze
- Bi-directionele IR-kanaalpoorten ondersteunen IR-signalen met de volledige frequentie van 30 KHz tot 60 KHz
- Ondersteunt ATEN's LockPro™ HDMI-kabelslot om HDMI-kabels aan het apparaat vast te zetten
- Upgrade voor firmware mogelijk
- Kan in rek worden gemonteerd (VM3404H: 1U Design)
Opmerking:
* De HDMI-uitgangen bieden geen ondersteuning voor de functies Video Wall en Seamless Switch™.
** De functies Seamless Switch™, Video Wall en POH zijn alleen beschikbaar bij gebruik met een compatibele ontvanger.
*** De VM3404H kan tot 15,4 W bij 48 VDC aan vermogen per poort en 35 W totaal vermogen leveren; zorg ervoor dat het opgenomen vermogen van de op de VM3404H aangesloten apparaten deze limiet niet overschrijdt.


| Omgeving | |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60°C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Operatietemperatuur | 0 - 50°C |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 5.62 kg ( 12.38 lb ) |
| Afmetingen (L x B x H) | 43.24 x 38.23 x 4.40 cm (17.02 x 15.05 x 1.73 in.) |
| Video Invoer | |
| Interface’s | 4 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 1.8 m |
| Controle | |
| IR Kanaal | 4 x Mini Stereostekker Female (Zwart); 30~60 KHz volledig uitzendbereik |
| Ethernet | 1 x RJ-45 Female |
| RS-232 | Verbinding: 1 x DB-9 Female (Zwart) Baudsnelheid en protocol: Baudsnelheid: 19200, Data Bits: 8, Stop Bits:1, Gelijkheid: Geen, Stroomregeling: Geen |
| Kartonnen Partij | 1 pc |
| Video Uitgang | |
| Interface’s | 4 x HDMI Type A Female (Zwart); 4 x RJ-45 Female |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | HDMI: tot 15 m HDBaseT (B-Klasse): 4K tot 35 m (Cat 5e/6) / 40 m (Cat 6a); 1080p tot 60 m (Cat 5e/6) / 70 m (Cat 6a) |
| EDID Instellingen | EDID Modus: Standaard / Poort 1 / Remix / Op Maat |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x 3-pin AC-aansluiting |
| Stroomverbruik | AC110V:62W:291BTU/h AC220V:60.6W:284BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Stroom | |
| Maximale Stroominvoer | 100-240 VAC; 50-60 Hz; 1,0A |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 10,2 Gbps (3,4 Gbps Per Strook) |
| Maximale Pixel Klok | 340 MHz |
| Nakoming | HDMI (3D, Diepe Kleuren, 4K); Geschikt voor HDCP 1.4 Controle van de Consumentenelectronica (CEC) Geschikt voor HDBaseT |
| Maximale Resolutie | Tot 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Maximale Afstand | Tot 70 m |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Succesverhalen
Handleiding
| Bestandsnaam | Uitgavedatum |
| video-matrix-control-app-user-manual-w.pdf (2.82 MB) | 2023-07-25 |
| vm3404h-vm3909h_um_w_2021-11-25.pdf (4.31 MB) | 2021-11-25 |
Snelstartgidsen
vm3404h_3909h_video_matrix_switch_qsg.pdf (2.08 MB)cad-tekening
VM3404H-ASM-V02_WEB.pdf (56.67 KB)Firmware
| Beschr. | Ver. | Uitgavedatum | Bestandsnaam |
| Firmware Upgrade | v3.5.342 | 2021-07-07 | vm3404h_v3.5.342.zip |
Let op : Voor verzoeken met betrekking tot firmwareversies die ouder zijn dan drie jaar, verzoeken wij u contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam.
Compatibele producten Alles weergeven
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Compatibele accessoires Alles weergeven
VM3404H
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

