Waar te koop | Partner portaal | eShop

4-Port 10G Optical Input Board (4K op 300 m (K1, MM) / 10 km (K2, SM))

Nieuw
VM7584
MSRP: Quote Upon Request
  • Compatibel met de VM Modular Matrix Switches; combineer met diverse soorten modulaire I/O-boards voor maximale flexibiliteit
  • Superieure videokwaliteit over langere afstanden – maximaal 4096 x 2160 op 60 Hz (4:2:0), 300 m met VM7584K1/VM8584K1 via multimoduskabels of 10 km met VM7584K2/VM8584K2 via enkele-moduskabels
  • Bi-directioneel RS-232-kanaal – voor verbinding met seriële terminals of seriële apparaten, zoals touchscreens en streepjescodescanners
  • Bi-directioneel IR-kanaal – IR-transmissies worden in één richting per keer verwerkt
    4K
    ROHS
    Weee

    Het VM7584 4-Port 10G Optical Input Board biedt een eenvoudige methode voor het routeren van 4 HDMI-ingangen naar HDMI-weergaves via optische extenders. Daarnaast biedt het wel 16/32-ingangen en 16/32-uitgangen op een ATEN Modular Matrix Switch via diverse AV-interfaces. De VM7584 is ontworpen met glasvezeltechnologie voor overdracht op grote afstanden, en breidt in combinatie met de SFP+ modules het bereik van een ongecomprimeerde 4K-signaal uit naar 300 m (met VM7584K1) of 10 km (met VM7584K2) via duplex glasvezelkabels. Glasvezel vereenvoudigt het gebruik en de aanleg van kabels omdat het een storingsvrije overdracht op grote afstanden waarborgt van audio-, video-, IR- en RS-232-besturingssignalen via één set duplexkabels die eenvoudig op de SFP+ sleuf kunnen worden aangesloten. Bovendien ondersteunt de VM7584 een hoge overdrachtsnelheid van 10,2 Gbps en voldoet het aan de HDMI-specificaties zoals 3D, Deep Color en 4K voor een superieure beeldkwaliteit.

    De ATEN VM input/output boards zijn hot-swappable, wat systeembeheerders flexibiliteit en efficiëntie biedt bij installatie en onderhoud. De ATEN VM input/output boards zijn in combinatie met de ATEN Modular Matrix Switches ideale oplossingen die perfect aansluiten bij uw eisen voor essentiële, schaalbare video-applicaties.

    Inhoud verpakking

    • 1 x VM7584 4-Port 10G Optical Input Board
    • 4 x SFP+ modules
    • 4 x 3-polige terminalblokken
    • 1 x IR-ontvanger
    • 1 x IR-zender
    • 1 x gebruikershandleiding
    • Compatibel met de VM3250 / VM3200 / VM1600A; combineer met diverse soorten modulaire I/O-boards voor maximale flexibiliteit
    • Breidt het bereik van audio-/video-, IR- en RS-232-besturingssignalen uit over grotere afstanden via duplex glasvezelkabels
    • Superieure videokwaliteit over langere afstanden – maximaal 4096 x 2160 op 60 Hz (4:2:0), 300 m met VM7584K1 via multimoduskabels of 10 km met VM7584K2 via enkele-moduskabels
    • HDMI (3D, Deep Color, 4K); Compatibel met HDCP 2.2
    • Consumer Electronics Control (CEC)-ondersteuning
    • Bi-directioneel RS-232-kanaal – voor verbinding met seriële terminals of seriële apparaten, zoals touchscreens en streepjescodescanners*
    • Bi-directioneel IR-kanaal – IR-transmissie wordt in één richting tegelijk verwerkt, met een bereik van 30 kHz tot 60 kHz*
    • EDID Expert™ – selecteert optimale EDID-instellingen voor soepel inschakelen, hoogwaardige weergave en het gebruik van de beste resoluties op verschillende schermen
    • Hot-swappable glasvezelmodule en I/O-boards voor eenvoudige integratie en onderhoud

      *Opmerking: de VM7584 is ontworpen om samen te werken met de VE883T Video Transmitter. De functies zijn uitsluitend beschikbaar in combinatie met de VE883T.
      Glasvezeloptiek
      Tarief Gegevens10,3 Gbps
      GolflengteVM7584K1: 850 nm
      VM7584K2: 1310 nm
      VezeltypeVM7584K1: Multimodus (MM), OM3, LC Duplex-type
      VM7584K2: Single Mode(SM), LC Duplex-type
      Video Invoer
      Interface’s4 x bidirectionele SFP+ (LC)
      Video
      Maximale Datatarief10,2 Gbps (3,4 Gbps per laan)
      Maximale Pixel Klok340 MHz
      NakomingHDMI (3D, Deep Color, 4K)
      Compatibel met HDCP 2.2
      Consumer Electronics Control (CEC)
      Maximale ResolutieMaximaal 4096 x 2160 / 3840 x 2160 op 60 Hz (4:2:0);
      4096 x 2160 / 3840 x 2160 op 30 Hz (4:4:4)
      Maximale AfstandVM7584K1: maximaal 300 m (MM, OM3, zwart)
      VM7584K2: maximaal 10 km (SM, blauw)
      Controle
      RS-232 Kanaal4 x ingesloten schroefverbinding, 3-polig
      IR Kanaal4 x mini stereojack (tegenstekker, zwart)
      LED’s
      Status1 (groen)
      Link4 (oranje)
      Stroomverbruik10,54 W, 49 BTU
      Omgeving
      Operatietemperatuur0 – 40 °C
      Opslagtemperatuur-20 – 60 °C
      Vochtigheid0 - 80% RLV, niet-condenserend
      Fysieke Eigenschappen
      BehuizingMetaal
      Gewicht0,57 kg (1,26 lb)
      Afmetingen (L x B x H)35,20 x 23,80 x 2,33 cm
      (13,86 x 9,37 x 0,92 in.)
      Kartonnen Partij2 stuks
      Let op1. De gebruiksafstand is afhankelijk van het vezeltype, de netwerkbandbreedte, splitsing van de verbinding, signaalverlies, modale of chromatische dispersie, omgevingsfactoren en knikken.
      2. ATEN raadt aan dat u single-mode glasvezelkabels gebruikt die voldoen aan de specificaties van IEC60793-2-50 B1.1 of ITU-T G.652.B; Multimodus glasvezelkabels die voldoen aan de specificatie IEC11801 (OM3).
      3. De VM7584 is een klasse 1 laserproduct en voldoet aan de veiligheidsreguleringen van IEC-60825, FDA 21 CFR 1040.10 en FDA 21 CFR 1040.11.
      Let opHoud er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat.



      Beschr.Ver.UitgavedatumBestandsnaam
      Firmware Upgradev1.0.0692020-05-08 vm7584_v1.0.069.zip
      Firmware Upgradev1.0.0662020-03-20 vm7584_v1.0.066.zip
      Wij zijn hier om u te helpen. Contacteer ATEN’s eService voor technische ondersteuning