10-poorts 4K HDMI-splitter
VS0110HA
- HDMI (3D, Deep color, 4K); ondersteunt HDCP 1.4
- Superieure videokwaliteit: tot 4K resoluties (4096 x 2160 bij 60 Hz; 4:2:0)
- Overdracht over lange afstanden van bron tot uitgang: tot 15 m
- Ingebouwde bi-directionele RS-232 seriële poort voor high-end systeembediening
- Alle functies


De VS0110HA 4K HDMI-splitter is een perfecte oplossing voor toepassingen die een bron van high definition 4K-video naar tot tien beeldschermen tegelijk moeten sturen. De HDMI-interface regelt de meeste bekende bronnen, zoals dvd-spelers, satellietkastjes en elk HDMI-scherm. Voorzien van ATEN EDID-technologie garandeert de VS0110HA een continue EDID-communicatie met aangesloten apparatuur en onderhoudt het een optimale video-uitvoer.
De VS0110HA 4K HDMI-splitter ondersteunt HDCP (High Bandwidth Digital Content Protection), waardoor hij geschikt is voor gebruik met alle HDMI-scherm in thuisbioscopen evenals in bedrijfs-, educatieve en commerciële omgevingen.
Inhoud verpakking
- 1x VS0110HA 10-poorts 4K HDMI-splitter
- 1x 0AD6-1F05-26EG voedingsadapter
- 1x montageset
- 1x gebruiksaanwijzing
- Verbindt een HDMI-bron met tot tien HDMI-schermen tegelijk
- HDMI (3D, Deep color, 4K); ondersteunt HDCP 1.4
- Superieure videokwaliteit: tot 4K resoluties (4096 x 2160 bij 60 Hz; 4:2:0)
- Overdracht over lange afstanden van bron tot uitgang: tot 15 m
- Ingebouwde bi-directionele RS-232 seriële poort voor high-end systeembediening
- Ondersteunt Dolby True HD en DTS HD Master Audio
- Duidelijke led-indicatie van apparaatstatus
- EDID Expert™: selecteert optimale EDID-instellingen voor vloeiend opstarten,
kwaliteits weergave en gebruik van de beste resolutie op verschillende schermen - Plug-and-play
- Kan in rek worden gemonteerd (1U design)

| LED’s | |
| Stroom | 1 x LED (Groen) |
| Invoer | 1 x LED (Groen) |
| Video Uitgang | 10 x LED (Groen) |
| Video Invoer | |
| Interface’s | 1 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 5m (bij 4K resolutie) |
| Video Uitgang | |
| Interface’s | 10 x HDMI Type A Female (Zwart) |
| Verhindering | 100 Ω |
| Maximale Afstand | 10m (bij 4K resolutie) |
| Video | |
| Maximale Datatarief | 10,2 Gbps (3,4 Gbps Per Strook) |
| Maximale Pixel Klok | 340 MHz |
| Nakoming | HDMI 1.4 (3D, Diepe Kleuren, 4K); Geschikt voor HDCP 1.4 |
| Maximale Resolutie | Tot 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0); 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Controle | |
| RS-232 | Verbinding: 1 x DB-9 Female (Zwart) Baudsnelheid: 19200 / Data Bits: 8 / Stop Bits:1 / Gelijkheid: Geen / Stroomregeling: Geen |
| EDID Instellingen | EDID Schakelaar x1 EDID Modus: Standaard (1080p) / Poort 1 / Automatisch |
| Connectoren | |
| Stroom | 1 x DC Stekker |
| USB-Poort | 1 x Micro USB (FW upgrade) |
| Stroomverbruik | DC5V:4,34W:20BTU/h Let op: ● De meting in Watt geeft het typische stroomverbruik van het apparaat zonder externe belasting aan. ● De meting in BTU/h geeft het stroomverbruik van het apparaat aan wanneer het volledig wordt belast. |
| Omgeving | |
| Operatietemperatuur | 0 - 40 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 - 60 °C |
| Vochtigheid | 0 - 80% RH, Niet-condenserend |
| Fysieke Eigenschappen | |
| Behuizing | Metaal |
| Gewicht | 2,10 kg (4,63 lb) |
| Afmetingen (L x B x H) | 43,72 x 15,78 x 4,40 cm (17,21 x 6,21 x 1,73 in.) |
| Kartonnen Partij | 3 stuks |
| Let op | Houd er bij sommige producten voor rekmontage rekening mee dat de standaard fysieke afmetingen van BxDxH worden uitgedrukt in een LxBxH-formaat. |
Gegevensblad
vs0110ha_video_splitter_ds_en.pdf (724.75 KB)Handleiding
| Bestandsnaam | Uitgavedatum |
| vs0110ha_um_w_2022-11-21.pdf (1.38 MB) | 2022-11-21 |
Snelstartgidsen
vs0110ha_video_splitter_qsg.pdf (1.27 MB)cad-tekening
VS0110HA-ASM-V01_WEB.pdf (57.82 KB)Firmware
| Beschr. | Ver. | Uitgavedatum | Bestandsnaam |
| Firmware Upgrade | v1.1.102 | 2022-12-19 | vs0110ha_v1.1.102_bin.zip |
Let op : Voor verzoeken met betrekking tot firmwareversies die ouder zijn dan drie jaar, verzoeken wij u contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam.
Compatibele producten Alles weergeven
- Videoconverters
- Video extenders
- Videoschakelaars
- Presentatieschakelaars
- Videowand processors
- Video Splitters
- Open frame rekken
Let op : Alle hierboven vermelde producten zijn gecontroleerd op volledige compatibiliteit met het beoogde gebruik, indien van toepassing (bijvoorbeeld compatibiliteit van Toetsenbord/video/muis met KVM-switches en -verlengers). Voor verdere vragen over functionaliteit kunt u terecht bij het Support Center voor hulp.
Relevante producten Alles weergeven
Geschikte Kabels Alles weergeven
VS0110HA
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
PRODUCT ADDED TO CART

