Gdzie kupić | Partner Portal | eShop

Nowe produkty

2A-141G

Moduł optyczny SFP+ 10G Multi-Mode/300m 2A-141G jest przeznaczony do stosowania w środowisku 10GbE Ethernet, które umożliwia podłączenie wielomodowego kabla sieciowego Gigabit Ethernet do portu SFP+ p...

2A-142G

Moduł optyczny SFP+ 10G Singe-Mode/10km 2A-142G jest przeznaczony do stosowania w środowisku 10GbE Ethernet, które umożliwia podłączenie jednomodowego kabla sieciowego Gigabit Ethernet do portu SFP+ p...
Listwy zasilające umożliwiają zarządzanie energią w czasie rzeczywistym, sterowanie zasilaniem i efektywne oszczędzanie energii. Dostępny jest szeroki wybór modeli i konf ...
Rozwiązania profesjonalnych zasilaczy UPS Online zapewniają ochronę przed wahaniami napięcia oraz dostarczają energię w przypadku usterki lub braku zasilania w sieci.
Provides the tools to create a fully optimized, energy efficient data center by combining ATEN’s cutting-edge eco-technology with an intuitive GUI.