Gdzie kupić | Partner Portal | eShop

Nowe produkty

2A-141G

Moduł optyczny SFP+ 10G Multi-Mode/300m 2A-141G jest przeznaczony do stosowania w środowisku 10GbE Ethernet, które umożliwia podłączenie wielomodowego kabla sieciowego Gigabit Ethernet do portu SFP+ p...

2A-142G

Moduł optyczny SFP+ 10G Singe-Mode/10km 2A-142G jest przeznaczony do stosowania w środowisku 10GbE Ethernet, które umożliwia podłączenie jednomodowego kabla sieciowego Gigabit Ethernet do portu SFP+ p...

VK258

VK258 - 8-kanałowy moduł rozszerzeń cyfrowych we/wy (Digital I/O Expansion Box) zapewnia dodatkowe 8 kanałów cyfrowych wejść/wyjść, umożliwiając elastyczną rozbudowę systemu sterowania ATEN. Dzięki te...
Pozwala na współdzielenie przez 2 komputery 1 drukarki szeregowej. Jest łatwy w instalacji i nie wymaga dodatkowego zasilania.
Tu znajdziesz ekstendery portów równoległych, konwertery interfejsów szeregowych, konwertery izolowane i karty PCI.