Gdzie kupić | Partner Portal | eShop

Moduły KVM i akcesoria

  • Nowe
  • Popularne
  • Zgłoszone do opatentowania
  • Wyłączne
  • Wkrótce dostępne
  • Wycofane
Moduł optyczny SFP+ 10G Single-Mode/10km
Moduł optyczny SFP+ 10G Single-Mode/10km
Moduł optyczny SFP+ 10G Multi-Mode/300m
Moduł optyczny SFP+ 10G Multi-Mode/300m
Konwerter konsoli DisplayPort
Konwerter konsoli DisplayPort
Przycisk kontroli dostępu KVM over IP
Przycisk kontroli dostępu KVM over IP
Kabel przejściowy USB DisplayPort Virtual Media KVM (obsługa czytnika kart inteligentnych i audio De-Embedder)
Kabel przejściowy USB DisplayPort Virtual Media KVM (obsługa czytnika kart inteligentnych i audio De-Embedder)
Kabel przejściowy USB HDMI Virtual Media KVM (obsługa czytnika kart inteligentnych i audio De-Embedder)
Kabel przejściowy USB HDMI Virtual Media KVM (obsługa czytnika kart inteligentnych i audio De-Embedder)
Fiber Single-Mode 1.25G SFP Moduł Nadawczo-Odbiorczy (10KM)
Fiber Single-Mode 1.25G SFP Moduł Nadawczo-Odbiorczy (10KM)
Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Moduł Nadawczo-Odbiorczy (550M)
Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Moduł Nadawczo-Odbiorczy (550M)