8-portowy przełącznik HDMI True 4K
VS0801HB
- Umożliwia podłączenie do 8 źródeł HDMI do jednego wyświetlacza HDMI
- Doskonała jakość wideo - rozdzielczości True 4K: 4K x 2K @ 60 Hz (4:4:4) oraz 1080p (1920 x 1080 @ 60 Hz)
- HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K), zgodny z HDCP 2.2
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 dla zawansowanych systemów sterowania
- Wszystkie Funkcje



Przełącznik ATEN VS0801HB jest przeznaczony do zastosowań wymagających kierowania sygnału z 8 źródeł do jednego zgodnego urządzenia wyświetlającego. Obsługuje rozdzielczość wideo do True 4K (4096 x 2160 @ 60Hz 4:4:4), szybkość transmisji danych do 18 Gb/s, 3D, Deep Color do 12 bitów oraz bezstratne formaty audio HD. VS0801HB wyposażono w tryb Auto Switching umożliwiający automatyczny wybór portu. Wiele wygodnych opcji sterowania obejmuje przyciski na panelu przednim, dwukierunkowy RS-232, podczerwień i automatyczny przełączanie, co ułatwia integrację.
Zaprojektowany z myślą o spełnieniu współczesnych wymagań w zakresie transmisji sygnału True 4K i konstrukcji zorientowanej na użytkownika, przełącznik ATEN VS0801HB to wydajne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak kino domowe, sale konferencyjne, targi i centra handlowe.
Zawartość opakowania
- 1x 8-portowy przełącznik VS0801HB True 4K HDMI
- 1x nadajnik zdalnego sterowania IR
- 1x przewód odbiornika IR
- 1x zasilacz
- 1x zestaw montażowy rack
- 1x skrócona instrukcja obsługi
- Umożliwia podłączenie do 8 źródeł HDMI do jednego wyświetlacza HDMI
- HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K), zgodny z HDCP 2.2
- Doskonała jakość wideo - rozdzielczości True 4K: 4K x 2K @ 60 Hz (4:4:4) oraz 1080p (1920 x 1080 @ 60 Hz)
- Wspiera HDR10+
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 dla zawansowanych systemów sterowania
- Tryby automatycznego przełączania dla automatycznego wyboru portu
- Obsługuje rozszerzenie IR
- Czytelne wskaźniki statusu urządzenia w postaci diód LED
- Plug-and-play
- Montaż w racku

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 8 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 3 m |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 3 m |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 18 Gb/s (6 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 600 MHz |
| Zgodność | HDMI 2.0 (3D, Deep Color) HDCP 2.2 Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość | Do 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Maks. odległość | 3 m |
| Sterowanie | |
| RS-232 | Złącze: 1 x DB-9 żeńskie (czarne) Baud Rate: 19200, bity danych: 8, bity stopu:1, parzystość: Nie, kontrola przepływu: Nie |
| Podczerwień | 1 x gniazdo mini jack stereo (czarne) |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC Jack (z zabezpieczeniem) |
| Przełączniki | |
| DIP | 1 x Auto Switch ON / OFF |
| Pobór mocy | DC5V:0.94W:4BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 40°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% RH, bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 2.14 kg ( 4.71 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 43.72 x 15.83 x 4.40 cm (17.21 x 6.23 x 1.73 in.) |
| Partia w opakowaniu | 3 sztuki |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vs0801hb_video_switch_ds_en.pdf (1.1 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vs0801hb_um_w_2021-04-26.pdf (2.04 MB) | 2021-04-26 |
Skrócona instrukcja obsługi
vs0801hb_video_switch_qsg.pdf (1.69 MB)Rysunek CAD
VS0801HB-ASM-V02_WEB.pdf (57.06 KB)Oprogramowanie układowe
| Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Firmware Upgrade | v1.1.105 | 2020-06-29 | vs0801hb_v1.1.105.zip |
Uwaga : W przypadku zapytań dotyczących wersji oprogramowania układowego starszych niż 3 lata, prosimy o kontakt z zespołem pomocy technicznej .
Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
- Konwertery wideo
- Transmisja na odległość
- Rozdzielacze wideo
- Matrycowe przełączniki wideo
- Przełączniki prezentacyjne
- AV over IP
- Procesory ścian wideo
- Ekstendery KVM
- Przełączniki wideo
- Szafy RACK z otwartą ramą
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
