Ostatnio wyświetlane
- Wyświetlanie obrazu z szesnastu różnych komputerów na jednym monitorze lub projektorze
- Obsługa częstotliwości do 250 MHz
- Wysoka jakość grafiki — rozdzielczość do 1920 x 1440 przy 60 Hz; DDC; DDC2; DDC2B
- Obsługa dźwięku stereo
- Wszystkie Funkcje
Przełącznik grafiki VS1601 to urządzenie sterujące, które umożliwia wygodne wyświetlanie obrazu z 16 różnych systemów komputerowych na jednym monitorze lub projektorze multimedialnym. Obsługuje dźwięk stereo, umożliwia łatwe wybieranie komputera za pomocą przycisków oraz jest wyposażone w inteligentny pilot na podczerwień.
Urządzenie VS1601 jest przeznaczone do montażu w stelażu, gdzie zajmuje 1U miejsca. Ponadto pozwala zaoszczędzić miejsce przez wyeliminowanie niepotrzebnych komputerów, zmniejsza zużycie energii i pozwala zarządzać komputerami bez ciągłego przechodzenia do różnych monitorów.
Zawartość opakowania
- 1x 16-portowy przełącznik wideo
- 1x przewód VGA/audio (1,8 m)
- 1x pilot na podczerwień
- 1x zewnętrzny pilot na podczerwień
- 1x zestaw do montażu w stelażu
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi
- Wyświetlanie obrazu z szesnastu różnych komputerów na jednym monitorze lub projektorze
- Obsługa częstotliwości do 250 MHz
- Wysoka jakość grafiki — rozdzielczość do 1920 x 1440 przy 60 Hz; DDC; DDC2; DDC2B
- Obsługa monitorów VGA, SVGA, XVGA oraz MultiSync
- Obsługa dźwięku stereo
- Zewnętrzny odbiornik sygnału podczerwieni (1,8 m) zapewniający maksymalną wydajność i wygodę
- Szybkie i wygodne wybieranie komputera za pomocą przycisków lub pilota na podczerwień
- Wysoka rozdzielczość zachowana także przy większym oddaleniu urządzeń
- Duplikacja i wzmocnienie sygnału wideo w celu przesłania na odległość do 65 m (maks.) *
- Przeznaczone do użytku korporacyjnego: montaż w stelażu, wysokość 1U
* Jakość sygnału wideo przesyłanego na bardzo duże odległości przez kabel VGA może ulec pogorszeniu.

| Połączenia komputera | 16 |
| Wybór portu | Przycisk chwilowy, pilot na podczerwień |
| Złącza | |
| Wejście wideo | 16 x HDB-15 męskie (niebieski) |
| Wejścia audio | 16 x gniazdo mini jack stereo (zielone) |
| Wyjście wideo | 1 x HDB-15 żeńskie (niebieskie) |
| Wyjścia audio | 1 x gniazdo mini jack stereo (zielone) |
| Podczerwień | 1 x gniazdo mini jack stereo (czarne) |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC |
| Przełączniki | |
| Zasilanie | 1 x przełącznik kołyskowy |
| Port (w górę) | 1 x przycisk chwilowy |
| Port (w dół) | 1 x przycisk chwilowy |
| Diody LED | |
| Online/wybór | 16 (pomarańczowy/zielony) |
| Wł./wył. ekranu VGA | 1 (niebieski) |
| Wideo | 1920 x 1440 przy 60 Hz (maks.); DDC2B |
| Zakres sygnału | 65 m |
| Pobór mocy | 5 V DC; 2,5 W Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0-50°C |
| Temperatura przechowywania | -20-60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 2.80 kg ( 6.17 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 43.72 x 15.81 x 4.40 cm (17.21 x 6.22 x 1.73 in.) |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Arkusz danych
vs1601_video_switch_ss_en.pdf (404.11 KB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| VS1601-IR Command-s_2013-08-30.pdf (33.48 KB) | 2013-08-30 |
Skrócona instrukcja obsługi
vs1601_video_switch_ug.pdf (3.75 MB)Kompatybilne produkty Wyświetl wszystko
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
VS1601
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...
