- Możliwość podłączenia do czterech urządzeń źródłowych audio-wideo HDMI do jednego wyświetlacza HDMI
- Obsługa wysokiej rozdzielczości: HDTV 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920 x 1080); VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600 x 1200) oraz WUXGA (1920 x 1200)
- Obsługa 12-bitowej głębi kolorów w formatach HDMI
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 do połączeń zdalnych i zarządzania systemem
- Wszystkie Funkcje




4-portowy przełącznik VS481A HDMI umożliwia szybkie i łatwe podłączenie 4 sygnałów źródłowych HDMI do jednego wyświetlacza HDMI. Urządzenie VS481A zapewnia wygodne przełączanie między urządzeniami cyfrowymi, takimi jak odtwarzacze DVD, odbiorniki satelitarne czy kamery cyfrowe. W urządzeniu VS481A żądane źródło sygnału wybiera się za pomocą pilota lub przycisków znajdujących się na przełączniku.
Zawartość opakowania
- 1x przełącznik HDMI
- 1x przewód HDMI (1.8m/6ft)
- 1x pilot na podczerwień
- 1x zasilacz
- 1x instrukcja obsługi
- Możliwość podłączenia do czterech urządzeń źródłowych audio-wideo HDMI do jednego wyświetlacza HDMI
- Przełączanie między źródłami audio-wideo za pomocą pilota lub przycisków na panelu przednim
- Obsługa wysokiej rozdzielczości: HDTV 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920 x 1080); VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600 x 1200) oraz WUXGA (1920 x 1200)
- Obsługa 12-bitowej głębi kolorów w formatach HDMI
- Obsługa Dolby True HD oraz DTS HD Master Audio
- Częstotliwość odświeżania do 60 Hz
- Nadawanie sygnału na dużą odległość — do 15 m (24 AWG)
- Wbudowany dwukierunkowy port szeregowy RS-232 do połączeń zdalnych i zarządzania systemem
- Automatyczne przełączanie VS481A na kolejne włączone urządzenie HDMI w przypadku wyłączenia jednego z podłączonych urządzeń
- Plug-and-play — nie jest wymagana instalacja oprogramowania
- Zgodność z normą DDC
- Zgodność z normą HDMI 1.3b
- Zgodność z normą HDCP 1.4
- 19-pinowe żeńskie złącze HDMI typu A
- Szybkość transmisji sygnałów do 2,25 Gb/s (obsługa wyświetlania 1080p)
- Obudowa w całości z metalu
- Wskaźniki LED określające źródło sygnału wideo
- Łatwy sposób na dodanie czterech złączy HDMI do systemu kina domowego
* Uwaga: Instrukcję obsługi urządzenia i graficznego interfejsu użytkownika (AP i GUI) modelu VS481A można pobrać ze strony internetowej firmy ATEN (www.aten.com)

| Wejście wideo | |
| Interfejsy | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Maks. odległość | 1,8 m |
| Wyjście wideo | |
| Interfejsy | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Impedancja | 100 Ω |
| Wideo | |
| Maks. szybkość transmisji danych | 6,75 Gb/s (2,25 Gb/s na tor) |
| Maks. zegara pikseli | 225 MHz |
| Zgodność | HDMI (3D, Deep Color) Zgodność z HDCP Consumer Electronics Control (CEC) |
| Maks. rozdzielczość | Do 1080p |
| Maks. odległość | Do 15 m |
| Audio | |
| Wejście | 4 x gniazdo HDMI Typ A (czarne) |
| Wyjście | 1 x gniazdo HDMI typ A (czarne) |
| Sterowanie | |
| RS-232 | Złącze: 1 x DB-9 żeńskie (czarne) Szybkość transmisji w bodach i protokół: Szybkość transmisji w bodach: 19200, Bity danych: 8, Bity stopu: 1, Parzystość: Brak, Sterowanie przepływem: Nie |
| Złącza | |
| Zasilanie | 1 x gniazdo DC |
| Pobór mocy | DC5.3V:1.87W:9BTU/h Uwaga: ● Pomiar w watach wskazuje typowy pobór mocy urządzenia bez obciążenia zewnętrznego. ● Pomiar w BTU/h wskazuje pobór mocy urządzenia przy pełnym obciążeniu. |
| Środowiskowe | |
| Temperatura robocza | 0 - 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20 - 60°C |
| Wilgotność | 0 - 80% wilgotności wzgl., bez kondensacji |
| Właściwości fizyczne | |
| Obudowa | Metal |
| Masa | 0.47 kg ( 1.04 lb ) |
| Wymiary(D x S x W) | 20.00 x 8.27 x 2.50 cm (7.87 x 3.26 x 0.98 in.) |
| Partia w opakowaniu | 10 szt. |
| Uwaga | Uwaga, dla niektórych produktów z montażem RACK standardowe wymiary szerokość/głębokość/wysokość mogą być wyrażone w postaci długość/szerokość/wysokość. |
Historie sukcesu
![]() |
Polecenia przejścia
| HDMI Solutions |
Arkusz danych
vs481a_video_switch_ss_en.pdf (1.03 MB)Instrukcja
| Nazwa pliku | Data wydania |
| vs481a_um_w_2021-01-13.pdf (313.05 KB) | 2021-01-13 |
| VS481A-IR Command-s_2013-08-30.pdf (25.65 KB) | 2013-08-30 |
| vs481a-rs-232-s_2012-10-09.pdf (447.53 KB) | 2012-10-09 |
Skrócona instrukcja obsługi
vs481a_video_switch_qsg.pdf (2.98 MB)Rysunek CAD
VS481A-ASM-V02_WEB.pdf (26.13 KB)Oprogramowanie i sterowniki
| System operacyjny | Opis | Wer. | Data wydania | Nazwa pliku |
| Inne | ||||
| Windows | RS-232 Control Tool | v1.0.064 | 2012-08-16 | vs481a_rs-232_controltool_v1.0.064.zip |
Uwaga : Wszystkie wymienione powyżej produkty zostały sprawdzone pod kątem pełnej zgodności z ich przeznaczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie (np. zgodność klawiatury/wyświetlacza/myszy z przełącznikami KVM i przedłużaczami). W przypadku dalszych pytań dotyczących funkcjonalności prosimy odwiedzić Centrum pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.
Kompatybilne kable Wyświetl wszystko
Kompatybilne akcesoria Wyświetl wszystko
VS481A
ATEN KVM over IP Solutions Online Trial
CV211 Online Trial
ATEN Unizon™ Trial Request
Buy from Your Favorite Store
Australia :
New Zealand :
Wybieranie cech do wyświetlenia w porównaniu
Please use link below to share this comparison table
Processing...

